שואלים אותי רבות כמה רמת האנגלית קריטית וחשובה בכדי להצליח בעבודה בחו"ל. אם אתם מתעניינים בעבודה בחו"ל בטח כבר יצא לכם לדבר עם אנשים מהתחום. בשוק מסתובבות המון קלישאות בעניין, אני מנחש שכבר שמעתם משלל סוכנים ויועצים משפטים כמו "אנגלית זה לא חשוב", "לא צריך לדעת בכלל אנגלית" ועד "מי שלא יודע אנגלית מוכר יותר טוב" ועוד שלל גיבובם. לאלו מאתנו שלא יודעים אנגלית, צר לי לנפץ לכם את המיתוס אבל במבחן התוצאה בעבודה בחו"ל המיתוסים האלו פשוט לא נכונים. ובכל זאת גם לאלו ממכם שלא יודעים אנגלית ובכל זאת רוצים לעבוד בחו"ל אני ממליץ לקרוא את כל הפוסט, מחכה לכם הפתעה. כידוע לכם אני מסתובב בהדרכות בכל העולם וראיתי כבר מאות עובדים בעבודה בחו"ל. אני יכול לקבוע בוודאות שאנגלית טובה ומדוברת תעזור לכם מאוד ותשפר את המכירות שלכם בעבודה בחו"ל בכלל ובעבודה בארה"ב בפרט בלי שום ספק. אין מה לעשות, שפה טובה מקרבת אותנו לאנשים ובסופו של דבר גם למכירה. בעבודה בחו"ל אנו בונים על שני קהלי יעד מרכזיים ואלו התיירים והמקומיים, ככל שהיעד שלכם מתבסס יותר על מקומיים כך עניין השפה מקבל יותר משמעות וחשיבות. המקומי מרגיש בבית ולכן מצפה שגם המוכרים שבמדינה שלו ידעו את שפתו וידברו בה בניגוד לתייר שבלאו הכי שרוי באווירה זרה ומתלהב מכל מילה שתוציאו בשפה שלו. ובכל זאת צריך לזכור "שפה טובה" זה פרמטר אחד מני רבים שמרכיב את הסיכויים שלכם למכור טוב ולהצליח בעבודה בחו"ל.

  אפשר להצליח בעבודה בחו"ל גם בלי אנגלית

  וכן ראיתי הרבה עובדים שלא הייתה להם אנגלית טובה בלשון המעטה והצליחו להרוויח גם 9,000$ דולר בחודש. כן גם ראיתי עובדים רבים שעילגים זו מילה יפה עבורם ולמרות זאת הצליחו להרוויח מצוין. כל זה לא משנה את העובדה שאם הייתה להם אנגלית אין ספק שהם היו יכולים להצליח ולמכור יותר. תשכחו לגמרה מה שלמדתם בבית הספר, בבית הספר לא לומדים לדבר, לומדים דקדוק ועוד שלל שטויות שלא יעזרו לכם כלל וכלל במכירות ואולי יגרמו לכם להראות מגוחכים עם כל מיני מילים גבוהות שלא קשורות לשפה המדוברת כלל וכלל. אין צורך לדבר אנגלית שוטפת בעבודה בחו"ל אבל כן יש צורך שיבינו אתכם. האידיאל הוא לדבר אנגלית מדוברת (סלנג) ולא כאילו אתם קוראים מהספר. ושוב אני מרגיש צורך או חובה להדגיש בפניכם, בעבודה בחו"ל גם אחד שלא יודע להגיד "dog" יכול בקלות לעשות משכורת של 4000$ ויותר. ובואו נגיד את האמת כנראה שבארץ אותו אחד לא יעשה גם חצי  מהמשכורת הזאת. אבל אני מדבר על אלו שעושים הרבה יותר. בכדי לעשות הרבה יותר צריך להיות מקצוען וחלק מארז הכלים של המומחה בעבודה בחו"ל זו שפה טובה.

   השיטה הטובה ביותר ללימוד אנגלית

  לא יודעים אנגלית בכלל, הבטחתי הפתעה. ואיך בדיוק חשבתם ללמוד אנגלית: בוול-סטריט, ברליץ, גרוזלם פוסט, יש לי חדשות בשבילכם, ממה שאני יודע במקומות האלה מעטים מאוד האנשים שהצליחו ללמוד אנגלית. אני הולך לספר לכם על שיטה הטובה והמהירה ביותר בעולם ללמוד אנגלית , היא יותר טובה ופשוטה מוול-סטריט או מכל בית ספר אחר שחשבתם ללמוד בו. כמו שניחשתם בטח השיטה היא פשוט לעבוד בחו"ל על עגלה בדרך כלל כאשר אני אומר עגלה אני מתכוון גם למכירות מדלת דלת של ציורי שמן חנויות וקיוסקים. אבל במקרה הזה הכוונה היא אך ורק לעבודה ממש על עגלה. כן אני מודיע לכם אין שיטה יותר טובה ללמוד אנגלית מלעבוד על עגלה ולכן אני ממליץ בחום לאלה מכם שלא יודעים בכלל את השפה לארוז תיק כמה שיותר מהר ולטוס לעבוד בחו"ל. תוך חודשיים אתם מדברים אנגלית יותר טוב מכל החברים שלכם שהיו תמיד בעינכם התותחים של האנגלית. אתם תדברו אנגלית מדוברת ושוטפת. חשבו על זה אתם לא רק מרוויחים כסף טוב אתם גם לומדים שפה שזה שווה המון. לאלו ממכם שרוצים להיות באמת מקצוענים ולעשות גם הכנה בארץ המשיכו לקרוא את הפוסט.

  השיטה של דוקטור A.J  ללימודי אנגלית


  אולי תופתעו אבל גם אני לא ידעתי מילה באנגלית בכדי שאוכל לעבוד בחו"ל. אני הצלחתי ללמוד אנגלית תודות לדוקטור A.J, הדוקטור פיתח שיטה מיוחדת ללמוד אנגלית מהבית שפשוט תביא אתכם ממצב של אפס באנגלית למצב שבו אתם יכולים לדבר אנגלית שוטפת, בשילוב עם העבודה בחו"ל אתם תהיו פשוט דוברי אנגלית לכל דבר. לפעמים הוא קצת נראה כאילו דחפו לו משהו לתחת אבל אני אומר לכם באחריות זו השיטה הטובה ביותר ללמוד אנגלית והיא עולה רק 100 דולר שזה הרבה פחות מכל בית ספר ללמוד אנגלית שחשבתם ללמוד בו אי פעם. לשיטה של הדוקטור לחצו כאן.

  קבלו את הספיץ מראש

  הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית היא עבודה בחו"ל

  הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית היא עבודה בחו"ל

  לאחר שהחלטתם לאיפה אתם פונים בעבודה בחו"ל וכבר סגרתם על חברה ומיקום, בקשו מהחברה לשלוח לכם את הספיצים עוד לפני בכדי שתוכלו לתרגל אותם פה בארץ. קחו את הטקסט שתקבלו מהחברה ופשוט העתיקו אותו לגוגל תרגם וחזרו אחרי הקול שמקריא את הטקסט. בהצלחה.

  תגובה אחת so far.

  1. מאת איזאק:

   אני אמור לטוס עוד שבועיים לאורלנדו לעבוד בעגלות ואני לא יודע אנגלית בכלל כמה מילים מבין טיפה מה אני אמור לעשות זה ממש מדאיג אותי שאני אפילו חושב לא לטוס בגלל זה כדי לא לעשות לעצמי פדיחות

  השאר תגובה


  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול