החלטה הראשונה שאנחנו צריכים לקבל בשביל באמת להצליח בעבודה בחו"ל.

  הרבה אנשים ואנשי מכירות שואלים אותי למה,כמו הרבה דברים בחיים אנו שומעים על עבודה בחו"ל הרבה חבר"ה שחוזרים מרוצים עם הרים של מזומנים במזוודות אחרי שהספיקו גם לטייל ולעשות הרבה כיף בחו"ל. ולעומת זאת אומנם לא הרבה אך יוצא לנו מדי פעם לשמוע על חבר"ה שחזרו עייפים ומותשים בלי גרוש על התחת ובלי חוויות חיוביות כלל. בואו ננסה להבין למה זה קורה מה מבדיל את אלה שעושים כסף וכיף לעומת אלה שלא. יש כמה תאוריות בנושא, דעתי האישית בעניין היא שכל אחד יכול להצליח בעגלות, פשוט כל אחד.
  זה נכון שלא כולם תותחים ולא כולם מסוגלים לעשות כל יום מכירות של אלפי דולרים. ברור שלא כולם ימכרו ויצליחו אותו דבר. ובכל זאת גם אם אתם מאלה שלא תותחים וחושבים שמכירות ממש לא התחום שלכם. תדעו שאתם יכולים להרוויח עשרות אלפי שקלים בחודש, וזה בדוק.

  למה לא מצליחים בעבודה בחו"ל

  עבודה בחו"ל- פשוט תוציא מהראש את ההתלבטויות.

  עבודה בחו"ל- פשוט תוציא מהראש את ההתלבטויות.

  אז למה בכל זאת אנחנו רואים אנשים נופלים ולא מצליחים? התשובה אולי צפויה אך היא נכונה מתמיד "בראש". "הכל בראש" או יותר נכון הגישה שיושבת לכם בראש. אומנם הגישה החיובית נוגעת כמעט לכל דבר בחיים, אבל במכירות בחו"ל אין דבר יותר חשוב ממנה. אז ההחלטה הראשונה שעלינו לקבל על מנת לאמץ חשיבה חיובית שתשפיע על כל התקופה שלנו בעבודה בחו"ל היא שאנחנו נשארים חודשיים לא משנה מה. לא יעזור כלום גם אם לא נמכור כלום כל החודשיים אנחנו נשארים ויהי מה. ראיתי עשרות ואולי מאות של עובדים במכירות בחו"ל וההבדל הראשון הנראה לעין הוא בין אלה שהחליטו שזה המקום שלהם לתקופה הקרובה לבין ה"מתלבטים", למתלבטים הסדרתיים אין זמן לקחת נשימה להנות מהאווירה ומהחוויה החיוביתשהם עוברים. כל יום הם עסוקים בלקבל החלטה מחדש, מה יהיה, אולי אני לא מתאים, אולי אני כן, להישאר או ללכת,המקום הזה מתאים לי או לא סט של שאלות שרץ להם בראש כל היום ומפריע להם לחוות את החוויה ולהתחבר לקהל. חברים יקרים, אין סודות במקצוע המכירות, או לכל היותר הסודות יביאו אתכם לגבהים מטורפים. אבל את ה'בייסיק' שיביא אותכם למשכורת של 20-15 אלף ש"ח בחודש כולם יכולים להשיג. גם דיקלום של הטקסט כמו תוכי בלי טאצ אישי יביא את התוצאות. לכן חברים הדבר הראשון שיכול לפגוע בכם הוא ההתלבטויות. תחליטו שאתם נשארים לתקופת זמן מוקצבת,אני ממליץ חודשיים, ולא משנה מה! זה המפתח הגדול להצלחה בעבודה בחו"ל. בהצלחה לכולנו.

  2 תגובות so far.

  1. מאת אני:

   עשיתם לי חשק! אז מאיפה מתחילים?

  2. מאת שני:

   בן זוגי הוא עו״ד אזרחי 12 שנה עצמאי תמיד אומר אם תהיה עבודה בחו״ל אנחנו נעבור השאלה איזה חברה באמת מספקת עבודה בתחום הזה ועל מי באמת אפשר לסמוך ?!

  השאר תגובה


  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול