אז בואו נעשה קצת סדר בעניינים, השאיפה של כל מי שחושב על עבודה בחו"ל בעגלות או עבודה בחו"ל באופן כללי היא כמובן להגיע לארה"ב. למרות המשבר האחרון ואחרי הכל ניתן לקבוע בוודאות כי ארצות הברית היא עדיין היעד המוביל והמרוויח ביותר בעבודה בחו"ל. להלן רשימת מדינות שאם במקרה יש לכם מזל ואתם אזרחים של אותן מדינות אינכם צריכים וויזה (אשרת כניסה) לארה"ב ואתם רשאים להיכנס לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלויות ללא כל מגבלה.

  רשימת המדינות:

  אנדורה, גרמניה, ליטא, סלובקיה, אוסטרליה, אנגליה, לוקסמבורג, סלובניה, אוסטריה, יוון, מלטה, דרום קוריאה, בלגיה, הונגריה, מונקו, ספרד, ברוניי, איסלנד, ניו זילנד, שבדיה, צ'כיה, אירלנד, הולנד, שוויץ, דנמרק, איטליה, נורבגיה, אסטוניה, יפן, נורבגיה, יפן, פורטוגל, פינלנד, לטביה, סן מרינו, צרפת, ליכטנשטיין, וסינגפור.

  חשוב להדגיש כי מחזיקי הדרכונים של מדינות אלו אינם מקבלים בהכרח אישור עבודה (חלקם כן) מדובר אך ורק באישור כניסה לארה"ב לצורכי משפחה או טיול, כלומר בדיוק כמו אשרת כניסה של וויזה רגילה לארה"ב. אז לפני שאתם הולכים להוציא וויזה בדקו אם אתם אזרחים של אחת ממדינות אלו ואולי תחסכו לכם הרבה זמן ולפעמים גם עוגמת נפש. בהצלחה.

  תגובה אחת so far.

  1. Hello,that is a good post.Thanks for sharing!

  השאר תגובה


  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול