מיאמי היא ללא ספק אחת מערי החוף התוססות ביותר בארה"ב, עם מזג אוויר אידיאלי ברוב ימות השנה, עובדה אשר הופכת אותה ליעד מועדף על ישראלים רבים אחרי צבא המבקשים למצוא עבודה בחו"ל. כאשר מדברים על עבודה במיאמי, בדרך כלל מתכוונים לעבודה בתחום העגלות ומכירת מוצרי קוסמטיקה או צעצועים וגאג'טים לתושבי המקום ובעיקר לתיירים המגיעים אליה דרך נמל התעופה הבינלאומי של מיאמי.

  העבודה בעגלות במיאמי היא אמנם מאתגרת ודורשת לתקשר עם הלקוחות בצורה עדינה יותר מאשר בארץ, אך התגמול הוא בהתאם, ובאמצעות עמלות שונות הניתנות על כל מכירה מוצלחת, ניתן להגיע בסוף החודש לשכר של 10,000$ ואף מעבר לכך. כמו כן, במיאמי מרוכזת קהילה לטינית גדולה למדי, כך שמי ששולט בשפה הספרדית או יש לו כישרון בשפות, יכול לשפשף עוד יותר את כישורי המכירה שלו ולהפוך כל יום עבודה במיאמי לרווחי עוד יותר.

  חשוב לדעת שגם אם בהתחלה לא מצליחים ומתחילים אולי להתחרט שבכלל חשבנו על עבודה בחו"ל, רוב המעסיקים מודעים לקשיי ההסתגלות של העובדים החדשים ולכן נותנים להם להוכיח את עצמם במשך כל החודש הראשון לעבודה. במהלך החודש הזה ניתן לצבור שעות ארוכות של עבודה ולהסתגל הן לצורת העבודה הלא שגרתית והן למגורים בארץ זרה.

  כמו כן, מכיוון שמיאמי הוא כאמור עיר חוף, הרי שמגוון המוצרים שניתן למכור בה בעגלות הוא גדול יותר לעומת מדינות אחרות בארה"ב ולא מוגבל רק למוצרי קוסמטיקה. לדוגמה, ניתן למכור כמות יפה של חצאיות או בגדי ים בכל יום, בנוסף למכירות של המוצרים היוקרתיים יותר.

  עבודה במיאמי – לא רק עבודה

  מי שהגיע ישר מהצבא ורגיל לסגור שבתות על בסיס קבוע, בוודאי ישמח לדעת שכל המעסיקים החוקיים החותמים על חוזה עבודה בחו"ל, חייבים לדאוג לעובדים שלהם לפחות ליום מנוחה שבועי אחד ולעיתים מקובל לתת שני ימי חופשה. מתכונת העבודה הזו מאפשרת לעובדים ליהנות משלל הנופים המרהיבים של העיר, כמו גם ממסיבות חוף וחיי לילה תוססים. כמו כן, מרבית הדירות ממומנות בחלקן על ידי המעסיק הדואג לאבזור הדירה בכל טוב (לפחות טלוויזיה בתוספת חיבור לכבלים ולאינטרנט, אם לא יותר מכך).

  2 תגובות so far.

  1. מאת tur cr:

   14848023699 אור בר.
   נמצאת בניו ג'רסי כרגע. מחפשת עבודה במכירות אבל בחנות. נסיון בעגלות מוצרי קוסמטיקה-שנתיים.
   אפשר לדבר עם אמא שלי 0526230088

  2. מאת bella:

   יש חברות שמציעות עבודה חוקית במיאמי? אם כן אפשר לקבל המלצות?

  השאר תגובה


  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול