אז בהמשך לפוסט שהעלתי פה ושם את כל האמת על השולחן בנוגע לעבודה בארה"ב בדגש על עניין החוקיות, בפוסט הנוכחי אני רוצה להמשיך ולפרט יותר על אפשרויות העבודה בארה"ב עם דרכון אירופאי.

  אז ארצנו הקטנה התקבצה לה מכל תפוצות העולם, ובשל כך יש לכמעט רבע מהאוכלוסייה בישראל דרכון זר. עובדה אשר תקל עלינו במציאת עבודה בחו"ל בכלל ובעבודה בארה"ב עם דרכון אירופאי בפרט.             להלן רשימת המדינות המאפשרות כניסה לארה"ב ללא כל אישור שהייה. יש להבהיר ישנו הבדל גדול בין אישור שהייה לאישור עבודה, רשימת מדינות הבאה מתייחסת רק למדינות הפטורות מוויזה לארה"ב בלבד. כלומר הם מאפשרות כניסה לארה"ב ללא כל אישור מיוחד אך בשום פנים ואופן לא מהוות אישור עבודה מכל סוג שהוא. חשוב לדעת עבודה בארה"ב עם דרכון אירופאי יכולה להיות גם חוקית לגמרי עם דרכונים מסוימים במקרים שונים אך לרוב חברות ההשמה והעגלות לא מעוניינות להתעסק עם אישורים אלו מכיוון שהם אורכים זמן רב, אין זה מונע ממועמד עבודה בעל דרכון אירופאי כן לסדר את האישורים הללו ולצאת לעבודה בארה"ב בראש יותר שקט. על איך מקבלים אישור עבודה בארה"ב עם דרכון אירופאי ארחיב בסדרת הפוסטים הבאה, מדינה ומדינה ואפשרויותיה.

  רשימות הדרכונים המאפשרת כניסה לארה"ב ללא כל אישור מיוחד:

  אנדורה

  גרמניה

  ליטא

  סלובקיה

  אוסטרליה

  בריטניה

  לוקסמבורג

  סלובניה

  אוסטריה

  יוון

  מלטה

  דרום קוריאה

  בלגיה

  הונגריה

  מונקו

  ספרד

  ברוניי

  איסלנד

  ניו זילנד

  שבדיה

  צ'כיה

  אירלנד

  הולנד

  שוויץ

  דנמרק

  איטליה

  נורבגיה

  אסטוניה

  יפן

  פורטוגל

  פינלנד

  לטביה

  סן מרינו

  צרפת

  ליכטנשטיין

  סינגפור

  וויזת עבודה לבעלי דרכון אוסטרלי

  במידה ואתם מחזיקים בדרכון האוסטרלי המבוקש ישנה אפשרות שתקבלו אשרת עבודה לארה"ב באצמעות וויזה מסוג E-3 , וויזה זו מתאימה למחזיקי אזרחות אוסטרלית המעוניינים לעבוד בארצות הברית במשרה בעלת ייחודיות מקצועית.

  הקריטריונים להגשת הבקשה לוויזה מסוג E -3 כוללים בין השאר ובשלב הראשון הוכחה לכך שהשהייה בארצות הברית הולכת להיות זמנית ולא קבועה מעבר לכך מכתב והצעת עבודה קונקרטית. לקריטריונים המלאים לחצו כאן.

  השאר תגובה


  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול