עבודה בהולנד

  הולנד היא אחת הכלכלות המשגשגת באירופה כיום, בזכות הפתיחות הגדולה והליברליות הידועה של ההולנדים הולנד מהווה יעד למיליוני תיירים בשנה. העם ההולנדי סבלני ביותר ומחייך רוב הזמן עובדה שמקלה עלינו מאוד בעבודה בהולנד בכלל ובאמסטרדם עיר בירתה בפרט. בהולנד חיים כ- 16 מיליון אזרחים שגם הם קהל היעד שלנו למכירות בנוסף לתיירים הרבים. למעשה תמיד בעבודה בחו"ל גם התיירים וגם אנשי המקום יהוו קהל יעד לקניית המוצרים שלנו. הולנד נחשבת לאחת הידידות הגדולות ביותר של ישראל באירופה ומכאן מגיעה גם ההזדמנות שלנו כישראלים למכור להולנדיים כל מוצר שאנחנו רק רוצים. כדאי לדעת, בזמן השואה ההולנדים היו כמעט היחידים מבין מדינות אירופה שעזרו ליהודים באופן רשמי והחביאו אותם ובזכותם ניצלו יהודים רבים. הברית הזו שהתחילה בתקופת מלחמת העולם השניה ממשיכה עד היום, כאשר ראש ממשלת הולנד מארק רוטה נחשב לאחד החברים הטובים ביותר של ראש הממשלה שלנו בישראל מר בנימין נתניהו. בטח שמתם לב שאני נוטה להמליץ רבות על מדינות בעלות יחסי קרבה טובים לישראל משום שאני חושב שלעבוד במקום שבו אתה מרגיש רצוי תורם רבות להרגשה האישית ובסופו של דבר גם לכמה תצליחו למכור.

  מה ואיך מוכרים בעבודה בהולנד

  עבודה בהולנד - ידידת אמת של ישראל.

  עבודה בהולנד – ידידת אמת של ישראל.

  אז כמו בכל עבודה באירופה גם בהולנד ציורי השמן פורחים והתושבים המקומיים ששים לקנות ציורים של סטודנטים ישראלים נחמדים. מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח שעובדים כלכך חזק בעבודה בחו"ל, מיישרי השיער והמגהצים המיוחדים עושים את שלהם ומביאים קופות גדולות גם מתיירים וגם מאנשי המקום בו זמנית. הפתיחות והסבלנות ההולנדית הנודעת מאפשרת לכם לפנות לאנשים ועוברי אורח בקלות רבה, בלי להרגיש לא נעים או שאתם מפריעים להם. מוצרי הדחיפה נמכרים שם בקלי קלות, ובכל זאת ולמרות הפתיחות הגדולה כדאי מאוד שתקפידו על לבוש הולם ועל כללי נימוס שקצת שונים מה-"נימוס הישראלי". האירופאיים תמיד יישארו אירופיים ואנו צריכים להתאים את עצמנו אליהם על מנת שנוכל לשפר את הביצועיים שלנו ולמכור בכמה שיותר יורו.

  ההיתרונות הגדולים בעבודה בהולנד

  פתיחות של המקומיים

  תארו לכם מדינה שלמה שמעשנת ירוק כל היום, איזה כיף זה יכול להיות, אז זה בדיוק כמו שאפשר לדמיין. הכל טוב להולנדים הם סבלניים ופתוחים וככה הם גם יתייחסו אליכם כאשר תנסו למכור להם את המוצר שלכם.

  עבודה בהולנד - מליוני תיירים בשנה.

  עבודה בהולנד – מליוני תיירים בשנה.

  יעד חדש

  העבודה בהולנד הצטרפה רק לאחרונה ליעדים של עבודה בחו"ל במכירות וזאת הסיבה שיש לה עוד המון פוטנציאל מכירה. בניגוד ליעדים אחרים באירופה שעדיין מוכרים אבל גם קצת שחוקים בהולנד הכל עוד חדש מהניילון.

  ידידת אמת של ישראל

  כיף מאוד לעבוד במקום שבו אתה מרגיש רצוי ולכן זה הוא יתרון גדול שאסור לזלזל בו בשום פנים ואופן. בכל מקום מזהים את הישראלים מאלפי קילומטרים זה לא משנה איך הם יתלבשו או באיזה שפה הם ידברו ולכן כאשר הם מזהים אתכם חשוב מאוד מה היחס שהם נותנים לכם. בעקבות האנטישמיות הגואה יש חשיבות גדולה מאוד לאהבה של ההולנדים לישראל. בסופו של דבר זה מתבטא ביכולת שלכם למכור ובכיס שלכם.

  אשרת עבודה להולנד

  אין אשרות מיוחדות לעבודה בהולנד כמו בכל העבודה באירופה ומצד שני גם לא צריך להוציא ויזה בכדי לטוס להולנד על כך אני מרחיב בפוסטים מיוחדים שמוקדשים לנושא החוקיות בעבודה בחו"ל.

  עבודה בהולנד התכלס

  יעד מוביל ביותר בעבודה בחו"ל למי שחשקה נפשו בשילוב של עבודה וכסף בראש טוב, בעבודה בהולנד תוכלו להרוויח בין כ- 4000 יורו ל – 6000 יורו, בהצלחה.

  רוצים להתייעץ עם מושיקו?

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  תוכן ההודעה

  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול