תחום מכירת הצעצועים בעבודה לחו"ל לרוב אינו פועל כל השנה ורק לקראת תקופת הכריסמס הוא תופס תאוצה בלתי רגילה. אין ספק שדוכן של צעצועים בתקופת הכריסמס עשוי להצליח יותר מדוכני עבודה לחו"ל רגילים והסיבה לכך היא פשוטה. כאשר הכריסמס מגיע מתחילה גם חגיגת המתנות וההפתעות שההורים צריכים לקנות לילדים ומשום כך דוכן צעצועים יכול להצליח בצורה פנומנלית בתקופת הכריסמס.

  מי מצליח למכור צעצועים לילדים בעבודה בחו"ל?

  אם תמיד ילדים אהבו לשחק אתכם אז כנראה שיש לכם את זה ושאני אומר את זה אני מתכוון לאינטגרציה נכונה לילדים. אם אתם אוהבים ילדים ותמיד מסוגלים למצוא איתם שפה משותפת ואם אתם מגיעים למקום עם ילדים והם נמשכים אליכם כמו זבובים ובקיצור אם גם אתם עדיין קצת ילדים זה הזמן שלכם לנצל את העניין ולהרוויח המון כסף בעבודה בחו"ל במכירת צעצועים.

  לא לתמיד

  חשוב לזכור אם אתם חושב על עבודה בחו"ל לתקופה ארוכה אין אני ממליץ ללכת על מכירת צעצועים משום שכמו שכבר הסברתי מדובר בתקופה מסוימת (חודשיים – שלושה) של מכירות שנגמרת ולאחריה אתם נתקעים בלי עבודה מסודרת. אם אתם הולכים לתקופה ארוכה לא מומלץ לקפוץ ממוצר למוצר אלא להתמקצע ולהיות מומחים במה שאתם מוכרים ומסיבה זו לא הייתי ממליץ גם למישהו שהתחיל עבודה לעבור לצעצועים לתקופת הכריסמס ואז לחזור לעבודה בקוסמטיקה למרות שלכאורה זה נראה פתרון מושלם ומקסום רווחים.

  איך מוכרים?

  האמת היא שהעבודה בדוכן צעצועים היא אחת הפשוטות ביותר מבין העבודות בחו"ל כמעט ואינכם נדרשים לעשות משהו מיוחד. המוצרים המגניבים כגון מכוניות על שלט מיוחדות, רובוטים, מסוקי קרב ועוד שלל דברים מגניבים שהסוחרים המומלחים מביאים כל שנה ליעדי העבודה בחו"ל פשוט מוכרים את עצמם באופן נפלא, כל מה שנשאר לכם הוא רק לעמוד ליד המוצרים ופשוט לדחוף ללקוחות כמה שיותר מוצרים ולגרום להם להוציא כמה שיותר כסף, אחרי הכל גם הם נהנים מזה.

  איפה העבודה בחו"ל הכי טובה במכירת צעצועים.

  כמו שכבר הזכרתי בעבר, העבודה בחו"ל בארה"ב היא הרווחית ביותר מבין על המדינות וגם במוצרי הצעצועים אין חדש תחת השמש בארצות הברית תוכלו להרוויח הכי הרבה ועם זאת חשוב לזכור שאין זה אומר שביעדים אחרים לא תרוויחו כסף טוב ההפך הוא הנכון.

  לא מכירות

  מבין כל תחומי העבודה בחו"ל מכירת צעצועים הוא המוצר הכי רחוק ממכירה. והוא מתאים גם לאלו שממש אבל ממש לא רוצים להיות מוכרים.

  סיכום

  אפשר לסכם ולהגיד שלמי שיש לו כמה חודשים בודדים לעבוד ובמקרה הם גם נופלים בתקופת הכריסמס כדאי שישקול את אופציית העבודה בחו"ל במכירת צעצועים באופן רציני כל השאר יכולים לרדת מהסיפור למרות ההצלחה שלו.

  Categories: מוצרים

  2 תגובות so far.

  1. מאת לירון ראובן:

   שלום, אני נמצאת כרגע בניו יורק והייתי מעוניינת לעבוד במכירת צעצועים. אפשר לקבל בבקשה עוד מיידע בנושא? כמו האם יש מגורי עובדים ומה השכר דירה וכמה אחוזים מקבלים במידה וזה עמלות או לפי שעה. והכי חשוב מה המיקום של המכירות?

   תודה רבה,

  2. מאת אור:

   שלום אנחנו שני חברים שעובדים עכשיו בעגלות ים המלח בפינלנד ואנחנו רוצים עבור לעבוד במכירת צעצועים. חשוב לציין שלשנינו יש דרכון צרפתי ולאחד מאיתנו היה עגלות למכירת צעצועים בארץ ottauber@gmail.com

  השאר תגובה


  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול