רוב הצעירים הישראלים המחזיקים בתואר אקדמי שואפים בכל מעודם למצוא עבודה בחו"ל בתחום בו הם למדו באוניברסיטה ועשו בו תואר. הסיבות לישראלים הרבים המחפשים עבודה מחוץ לגבולות ישראל מגוונות ורבות אך רובם פשוט רוצים לנסות את החיים מחוץ לישראל, המצב הכלכלי של מעמד הביניים הישראלי ועלויות המחייה הגבוהות תרומות לתחושה זו מאוד. ישראלים רבים מרגישים כקורסים תחת העול הכלכלי המונח על כתפיהם ומחליטים פשוט לנסות את מזלם במקום אחר. הגלובליזציה והעולם הרחב תרמו לכך שיותר ויותר אזרחים לא מרגישים קשורים למדינה בה גדלו מבחינה לאומית ומנסים לגור איפה שימצאו פרנסה טובה וחיים טובים.

  איפה מוצאים עבודה לאקדמאים

  מדינות רבות בעולם בניגוד למדינת ישראל בעלות שיעור ילודה נמוך מאוד ולעיתים גם שיעור ילודה שלילי כלומר נולדים פחות ילדים מאשר אנשים המתים במדינות אלו. כתוצאה משיעור ילודה זה החליטו מדינות רבות לאמץ מדיניות מעודדת הגירה אשר תשפיע על צעירים רבים מכל העולם לעזוב את ארץ מולדתם ולהגר למדינתם, בין מדינות אלה אפשר למצוא את המפליגה ביותר בתנאים אלו שהיא כמובן קנדה ולא אחרת, אוסטרליה, בריטניה ועוד.

  העבודות האטרקטיביות בחו"ל

  כמו שכבר הוזכר, הצעירים האקדמאים בישראל שואפים למצוא עבודה טובה ומכובדת במקצוע אותו למדו בישראל. עובדה זו מובנת כאשר סטודנט משקיע זמן ניכר מחייו ומרצו במטרה ללמוד מקצוע אך אין זה אומר שעבודות אלו הם בהכרח אלו שיספקו לאותם צעירים את הרווחים הגדולים ביותר אותם הם יכולים להרוויח בעבודה בחו"ל. פעמים רבות דווקא עבודת המכירות בחו"ל הכוללת עבודה בעגלות בנוסף למכירת מוצרים מדלת לדלת היא העבודה אותם מוצאים גם צעירים אקדמאים או צעירים הנמצאים בתקופת הלימודים כעבודה המכניסה ביותר בחו"ל. מומלץ מאוד לכולם לנסות לפחות לעבוד בחו"ל במכירות, פעמים רבות גם מי שחושב שעבודה איננה מתאימה לו מוצא את עצמו כמוכרן טוב המסוגל להרוויח עד עשרות אלפי דולרים בחודש.

  קידום בעבודה בחו"ל

  בעבודה בחו"ל ניתן להתקדם מהר מאוד אם רק רוצים בכך, העבודה במכירות מתגמלת מאוד אך גם מתישה מאוד ולכן אפשרויות הקידום הם רבות ורציניות ביותר. מי שמעוניין לנהל אזור מכירות בעבודה בחו"ל בכלל או בעבודה בעגלות בפרט מסוגל בזריזות להגיע למצב של ניהול אזור עגלות או לחילופין ללמוד את העבודה וממש לפתוח עגלה משלו.

  חסרונות בעבודה בחו"ל לאקדמאים

  לאקדמאים רבים לא יהיה פשוט לעבודה בחו"ל לאקדמאים באופן רגיל, חשוב לדעת כי עבודה זו פעמים רבות תובענית ולא קלה בלשון המעטה מעבר לזה מדובר לרוב בעבודה ללא חברים ומשפחה קרובים היכולה להקשות עוד יותר בזמנים קשים מסוג זה.

  לסיכום

  עבודה בחו"ל לאקדמאים יכולה לספק את הסחורה בצורה רצינית ביותר, מי שחושב על עבודה בחו"ל כדאי שיקח בחשבון גם את היתרונות והחסרונות הרבים בעבודה מסוד זה אך בזמן האחרון הבשורה היא שגם אם אתם אקדמאים יש לכם אפשרות לארוז את דבריכם להגיד שלום יפה למשפחתכם והחברים ולטוס להרפתקה מיוחדת במינה הכוללת אטרקציות ונוספים רבים.

  תגובה אחת so far.

  1. מאת קאדרי קאדרי:

   זה המספר שלי 0542564252 בקשר לעבודה בחוץ יש לי תואר בפיזיותרפיה

  השאר תגובה


  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול