טוב אז אני חייב להקדים ולהגיד את מה שאני תמיד טוען, בעבודה בחו"ל מרוויחים הכי הרבה במכירות. כבר פגשתי רבים שחשבו שזה ממש לא מתאים להם לעסוק במכירות ורבים נוספים שהיו או חשבו שהם בעלי ביטחון עצמי נמוך וכל פעם מחדש האמת מתגלה, כל אחד יכול להצליח בעבודה בחו"ל במכירות. חרף זאת רבים מחפשים דווקא עבודה בחול לא במכירות ולא בעגלות. כמובן שהאפשרויות הן רבות ואשתדל להקדיש לכל אחת מהן מאמר משלהם, אבל עד אז אנסה לתת פה במאמר באופן כולל מידע על כל אחת מהעבודות בחו"ל שלא עוסקות במכירות. חשוב לציין גם בעבודות אלו צעירים רבים פעמים רבות עושים הרבה יותר כסף מעבודה בארץ.

  עבודה בחו"ל כמנעולן.

  עבודה בחו"ל כמנעולן.

  לוקסמיט

  העבודה הנפוצה ביותר בחו"ל שלא עוסקת בעגלות ובמכירות היא כמובן הלוקסמיט הנודע. למי שלא שמע על כך מעולם מדובר בעצם בשירותי מנעולן. מידי יום רבים בעולם נתקעים מחוץ לבית או מחוץ לרכבם לאחר שאיבדו את המפתח או שכחו אותו בתוך הבית או הרכב, אז כמובן נכנס לתמונה המנעולן שעוזר לכם לפרוץ את המנעול ולהיכנס סוף סוף הביתה. התחום הנ"ל חזק מאוד בארה"ב ונמצא בשליטת ישראלים שמחפשים עובדים בתחום כך שלא תהיה לכם בעיה להתברג בחברה כזו. למידע נוסף על עבודה שלא בעגלות בלוקסמיט.

  מובינג

  כבר לפני שנים רבות שמו ישראלים רבים את ידיהם על תחום המובינג ברחבי ארה"ב, למעשה מדובר בתחום הוותיק ביותר שהופיע עוד לפני העבודה בחו"ל בעגלות הרגילה. גם בתחום הזה מחפשים ישראלים שיעבדו בתחום ובעיקר בתפקידי ניהול. כמובן שכאן בעלי החברות מחפשים עובדים לתקופה ארוכה ומשמעותית יותר, למי שאוהב עבודת כפיים (בלי טיפת זלזול) ורוצה לקרוע את הגב, אין ספק שהוא יוכל לעשות הרבה כסף בתחום ובמתכונת של משכורת סדירה וקבועה מראש בתוספת טיפים ובונוסים גדולים. למידע נוסף על עבודה שלא בעגלות במובינג.

  אופר

  עבודה זו מתאימה כמובן בעיקר לבנות. אף אמריקאי לא שש להכניס לביתו גבר זר ממדינה זרה ובנוסף להפקיד את ילדיו בידיו, אם כי ראיתי גם גברים לא נשיים במיוחד שהצליחו להתברג לעבודה זו. יש לציין שעבודה זו מאופיינת בעיקר באשרות עבודה חוקיות שמקבלות הבנות על מנת לבוא לעבוד בעבודה זו ומכאן נובע יתרונה הגדול. למי שמתכננת קריירה אימהית עבודה בחו"ל מסוג כזה יכולה בהחלט להיות הדרכה מצוינת להמשך הדרך. פעמים רבות העבודה מתבצעת בבתי יוקרה של עשירי ארה"ב. למידע נוסף על עבודה שלא בעגלות כאופר.

  אבטחה

  כאן לרוב יהיה קשה מאוד למצוא את החברות שמחפשות את האבטחה בעבודה בחו"ל, אם אתם יוצאי יחידות קרביות מובחרות תוכלו להשיג עבודה באבטחה במשכורות מאוד גבוהות המתקרבות לעבודה בחו"ל בתחום המכירות. הנושא הזה מתחיל משמירה על קהילות יהודית בחו"ל דרך אבטחה בספינות תענוגות ומסע ועד אימון צבאות זרים שלא ברור בעבור מי הם נלחמים. רצוי לבדוק טוב איפה בדיוק אתם מתכוונים לעבוד ובעבור מי שלא תמצאו את עצמכם מאבטחים איזה ראש משפחת פשע בטעות.

  לאן שאתם לא טסים ואיפה שלא תעבדו בין אם בעבודה בחו"ל במכירות ובין אם בעבודה בחו"ל שלא בעגלות כדאי לזכור שעבודה בחו"ל היא מעל לכל חוויה עצומה שטומנת בחובה התבגרות והתפתחות אישית מהנוף הרגיל שאתם מכירים. אז שיהיה בהצלחה.

  13 תגובות so far.

  1. מאת נויה:

   אני עשיתי הרבה בייביסיטרים בארץ וחשבתי לעשות את זה גם בחו"ל, ידיד שלי גם עבד בחו"ל ולפי מה שהבנתי ממנו זה נשמע מאוד מעניין וכיף, אשמח לקבל תשובה :)

   • מאת moshiko:

    שלום נויה, את בטח מדברת על עבודה בחו"ל כאופר.
    עוד לא העלתי מאמר מלא בנושא אבל זו בהחלט אחלה עבודה ובמידה ואין לך אזרחות אמריקאית
    ניתן גם להוציא אשרת עבודה חוקית עבור העבודה.
    אני אומנם ממליץ לך בחום לעבוד במכירות ולא לפחד מכך אבל אם את אוהבת לעבוד עם ילדים זו יכולה להיות אופציה טובה
    בהצלחה..

    עריכה:
    הנה לינק למאמר על עבודה כאופר

  2. מאת ערן:

   איך ניתן ליצור קשר לגבי עבודה זו?

  3. מאת גיא בן שבת:

   אני נמצא במיאמי מחפש עבודה כמנעולן יש לי טלפון ישראלי במיאמי.
   אני בעל ידע טכני מוכשר אשמח לקבל מידע על עבודה תודה

  4. מאת ויקטור אלוש:

   היי שמי ויקטור בן 25
   מעוניין לעבוד באבטחה או בקזינו או כמנעולן
   יש כי ידע תכני
   אני בעל דרכון זר (צרפתי)
   אשמח לקבל הצעות עבודה

  5. מאת אברהם:

   שלום וחג שמח, קוראים לי אברהם אני בן 23 לאחר שירות צבאי
   אני מחפש עבודה בחול ומעוניין בעיקרון במנעולן כי יש לי ניסיון ובחקלאות
   היעד המועדף הוא קנדה אשמח מאוד לעזרה.

  6. מאת גיא:

   היי אני מחפש עבודה בחול בתחום החקלאות לא משנה כרגע איפה יש לי נסיון רב בתחום אשמח לשמוע על הצעות

  7. מאת אדל:

   מעוניינת בעבודה לי ולבן זוגי אנחנו צעירים בני 20 עם מוטיבציה ענקית וכח רצון ,מחפשים עבודה בתחום האופר ,גינון,חווה,חיות ועבודות פיזיות לגבר

  8. מאת בני לוי:

   מעוניין לעבוד בחו"ל לא במכירות אשמח אם תיצרו איתי קשר בטלפון 053-2444646

  9. מאת נטלי לוי:

   מעוניינת לעבוד בחו"ל אני ללא ויזה מעוניינת לדעת באיזה מדינות אני יוכל לעבוד בלי ויזה אשמח להתעניין בתחום של אופר 052-8577710

  10. מאת נתנאל:

   אשמח לעבודה בארצות הברית בעל אזרחות

  11. מאת שלומי:

   הייי מחפש עבודה בחול, ללא אזרחות זרה.

  השאר תגובה


  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול