מספר רב של ישראלים מחזיק כיום בדרכון של מדינה זרה והסיבות לכך רבות ומגוונות, הסיבה העיקרית היא העובדה שמדינתנו האהובה שהקומה לפני קצת פחות מ-70 שנה כוללת בתוכה אנשים רבים שקובצו ממדינות שונות בעולם ומכאן ניתן להניח נובעת הסיבה העיקרית למספר הישראלים בעלי אזרחות אירופאית או אמריקאית גדל מיום ליום. ולכן אם יש לכם אזרחות אירופאית כלומר אזרחות של אחת מהמדינות החברות באיחוד האירופאי הנכם יכולים לעבוד בכל מדינה החברה באיחוד, אין ספק שמדובר ביתרון משמעותי ורציני למעוניינים בעבודה בחו"ל חוקית במדינות אירופה השונות ומחזיקים דרכון אירופאי.

   רשימת המדינות המשתתפות בחגיגת העבודה בחו"ל

  צרפת, איטליה, גרמניה, בריטניה, הולנד, לוקסמבורג, קפריסין, רומניה, בולגריה, למטה, אירלנד, יוון, דנמרק, ספרד, אוסטריה, בולגריה, פורטוגל, שוודיה. שימו לב, אזרחות באחת ממדינות אלו לא מקנה לכם בהכרח אפשרות לעבודה חוקית בארה"ב או אוסטרליה. רשימה זו תוכלו למצוא במאמר מי יכול לעבוד בארה"ב באופן חוקי.

   העובדה המכניסה ביותר במדינות אירופה היא כמובן העבודה במכירת ציורי שמן מדלת לדלת או בעגלות הרבות בקניונים. אם יש לכם אזרחות של האיחוד האירופי כמובן שאתם עובדים באופן חוקי לגמרה עובדה זו תשפר לכם את החוויה באופן כללי ותעניק לכם שקט נפשי שאינו מנת חלקם של כל עובדי העגלות. ניתן לקבוע בוודאות שעובדה זו בהחלט תתרום ותשפר את נתוני המכירה שלכם. באחוזים עובדים חוקיים מוכרים יותר וזו עובדה. כדאי לדעת כי הכסף הגדול באמת נמצא בעבודה בחו"ל בארה"ב במכירות ובעגלות בקניונים המרוויחים ביותר. אם אתם רוצים להגיע לתוצאות ולסכומים של מעל 9,000 דולר בחודש – לשם אתם צריכים לכוון. ולכן מומלץ מאוד למי שיש אזרחות אירופאית באחת מהמדינות המאפשרות להיכנס לארה"ב ללא בעיה וללא צורך בוויזה או אשרת כניסה אחרת כן לטוס ולעבוד בארה"ב. אסור לשכוח, גם באירופה עושים כסף ולא חושבים שם בשקלים, חושבים ביורו.

  לסיכום אין ספק כי תוכלו להרוויח בעבודה בחו"ל באירופה אלפי דולרים כל חודש ואם אתם בעלי אזרחות אירופאית יש לכם יתרון בולט ורציני בעבודה בחו"ל.

  3 תגובות so far.

  1. מאת דניאל וינוגרד:

   מחפש עבודה זמנית באירופה. יש לי אזרחות בריטית

  2. מאת Vsevolod Chernyakov:

   אקדמאי תואר שני מחפש עבודה, יכולת לנהל גבוה. בעל ניסיון בעבודה אדמיניסטרטיבית(בניה תוכניות עבודה, לוחות זמנים,נהול תקציבים) .כריזמטי,נחוש,ראש גדול, יוזם, אסרטיבי, עם יחסי אנוש טובים. ניסיון רב בעבודה עם קבלני משנה ולקוחות חו"ל(תמיכה טכנית לשיווק,מכירות,הדרכות), ראייה אסטרטגית והבנה עסקית. שפות-עברית,אנגלית,רוסית. אין ילדים קתנים, נכונות לנסיעות לחו"ל או לעבודה ברלוקיישן.בעל אזרחות רוסית.יש קשרים טובים ברשויות מקומיות.

  3. מאת מאיר קורסיה:

   מחפש עבודה זמנית או קבועה בחול בעל אזרחות ליטאית (נחשב אירופאי)

  השאר תגובה


  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול