עבודה ביפן

  אם אתם מתעניינים בעבודה בחו"ל אז כדאי לדעת שיפן היא הכלכלה השנייה או השלישית  בגודלה בעולם (לאחר ארה"ב וסין), "מדינת השמש העולה" מתהדרת בצמיחה אדירה בכלכלה בכל שנה. ביפן חיים כיום כ- 127 מיליון איש, מדובר במדינה ענקית ועיר בירתה טוקיו ידועה במתעשרים חדשים הזוכים לכינוי "נובר ישים" ומה שמאפיין את אותם יפנים הוא התאווה שלהם לקנות, וזה בכלל לא משנה מה, העיקר לקנות הרבה ולהראות לעולם שיש להם הרבה כסף. דבר זה בשילוב האהבה הבלתי מוסברת  של היפנים לאנשים זרים כלומר מערביים וזאת חרף הצלחתה האדירה של יפן. היפנים פשוט מעריצים הערצה כמעט עיוורת לכל בן אדם לבן ומערבי ומשום כך הם מוכנים לתת לו קרדיט ולהקשיב לו עד בלי סוף. כאן המקום שלנו להגיע ולנצל את ההזדמנות הזו לעבודה בחו"ל מדהימה.

  מה ואיך מוכרים בעבודה ביפן

  יפן - עבודה בחו"ל מאתגרת במיוחד.

  יפן – עבודה בחו"ל מאתגרת במיוחד.

  אז ביפן יש הרבה שינויים מהעבודה בחו"ל הרגילה והמוכרת לנו, השינוי הראשון הוא במוצרים הנמכרים. ביפן נמכור בעיקר תכשיטים שונים כמו טבעות ושרשראות, ארנקים, תיקים, אביזרים מעוצבים לטלפון הנייד ועוד שלל אביזרי אופנה ממותגים. העבודה ברובה איננה מתבצעת בקניונים או במרכזי הקניות הגדולים אלא דווקא בשווקי הרחובות התיירותיים המטורפים והנודעים של יפן. רוב העבודה מתבצעת מול התושבים המקומיים אבל אין ספק שגם זרם התיירים הגדול בטוקיו תורם רבות למכירות שלכם. מכיוון שהעבודה בדוכני הרחוב הגדולים של יפן המכירה מתבצעת עם קצת פחות פלצנות ולבוש מטורף וזה יכול להיות כיף גדול, ההרגשה יותר משוחררת אך יחד עם זאת חשוב לדעת בכדי להצליח בעבודה ביפן, האופי של היפנים שונה לגמרי מכל שאר העולם. אסור שיהיו צעקות ויותר מידי דחיפה, ליפנים יש קודים משלהם ולכן השתדלו לשמור על איפוק ולהיטמע בסביבה, הם אנשים של כבוד ולכן הקפידו על קידה קטנה לפני המכירה. שימו לב העובדה שאתם עובדים ברחובות ובאתרי הבילוי גורמת לכך שהעבודה מתבצעת בעיקר בשעות הערב המוקדמות ועד אמצע הלילה.

  היתרונות של עבודה ביפן

  היפנים פשוט אנשים טובים

  היפנים הם אנשים אדיבים ונחמדים לא פעם תגלו שהם פשוט יבואו אליכם בזמן שאתם באמצע העבודה ויביא לכם משהו לשתות או לאכול יש להם אופי של ג'נטלמנים והם כאילו חיים בלי לכעוס ולצעוק או לפחות זה כך כלפי חוץ.

  הערצה עיוורת למערביים

  היפנים והיפניות למרות הצלחתם הכבירה עדיין מאמינים שהאדם המערבי באיזשהו מקום יותר טוב מהם, הם מלאי הערצה, זה פשוט בלתי נתפס איך מרגישה בחורה יפנית שתפסה לעצמה גבר מערבי או להפך. הערצה הזו עומדת בבסיס המנוע למכירות בעבודה ביפן, למעשה עצם היותכם זרים, כלומר לבנים ולא מלוכסנים כמותם גורמת להם להימשך אליכם כמו דבורים לדבש. אין דבר כזה שזר ידבר עם יפני והוא לא יעצור להקשיב לו, בשילוב הכסף הגדול שנמצא ביפן מכאן הדרך לכיס שלכם נעשית פשוטה ביותר.

  עבודה כנופש

  כבר אמרתי שאתם לא כל כך מרגישים בעבודה ביפן ממש עבודה מכיוון שאתם נמצאים באזורי הבילוי והתיירות העבודה ביפן פחות פורמלית ודומה מאוד לעבודה בהוואי ו- לאס ווגאס, קורה הרבה שאתם שותים רוקדים ונהנים ממש תוך כדי עבודה למעשה אני לא מכיר עוד בעולם טשטוש דומה בין עבודה בחו"ל לנופש.

  עבודה ביפן - הכלכלה השלישית בגודלה.

  עבודה ביפן – הכלכלה השלישית בגודלה.

  אשרת עבודה ביפן

  אין אשרת עבודה חוקית ביפן מצד שני היפנים גם לא ממש מחפשים מהגרי עבודה, מהרגע שנכנסתם ליפן אף אחד כבר לא יחפש אתכם בניגוד לעבודה בחו"ל בשאר העולם. אך יחד עם זאת בכדי להיכנס ליפן כתיירים אנשי המעבר צריכים להיות משוכנעים שבאמת באתם לטייל ביפן ולכן מומלץ בחום להצטייד בכתובת של המלון בו אתם הולכים לשהות במהלך החופשה שלכם ותוכנית הטיול שלכם ביפן.

  עבודה ביפן – התכלס

  העבודה ביפן מתאימה לחבר"ה אמיצים שמוכנים ללכת על האתגר, בעבודה ביפן תוכלו להרוויח בקלות 20,000 ₪ בחודש, שיהיה בהצלחה.

  רוצים להתייעץ עם מושיקו?

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  תוכן ההודעה

  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול