קצת על עבודה לונדון

  לונדון היא כמובן בירת בריטניה והיא לא מאבדת ממעמדה כאחד היעדים המרוויחים ביותר בעבודה בחו"ל כבר שנים רבות. כמו שאתם יודעים אתם תמיד ממליץ למי שמתאפשר לו לטוס ולעבוד באחד מיעדי ארה"ב. דעתי לא השתנתה אבל כמו שאתם יודעים לכל כלל יש יוצא מן הכלל ולונדון במקרה הזה היא היוצאת מן הכלל. גם אם יש לכם אפשרות לטוס ולעבוד בארה"ב כדאי מאוד שתשקלו עבודה בלונדון.

  לונדון היא עיר בירתה של אנגליה ומתפקדת כמטרופולין הגדולה ביותר בבריטניה. בלונדון חיים כיום יותר מ- 8 מיליון תושבים אך פוקדים אותה עוד עשרות מיליוני תיירים בשנה מה שהופך אותה ליעד תיירותי מוביל בעולם. אירופה עוברת כבר כמה שנים את משבר גוש היורו הנודע אך ישנם מדינות וערים שתמיד יצפו אל מעל המים בגלל סיבות רבות שאין זה המקום לפרטם. מה שחשוב לנו לדעת הוא שבלונדון גם התושבים המקומיים וגם התיירים הרבים לא מפסיקים לצרוך ולקנות מוצרים רבים. השפה המדוברת כמובן היא האנגלית אומנם קצת שונה מהניב האמריקאי אבל עדיין למי מבנינו שיודע קצת אנגלית לא תהיה בעיה להבין את האנגלית המדוברת באנגליה בכלל בלונדון בפרט.

  מה ואיך מוכרים בעבודה בלונדון

  היתרון המשמעותי ביותר בעבודה בלונדון הוא כמובן המטבע החזק בו שוכרים במקום. אל תחשבו דולרים וגם לא ביורו תעצמו את העיניים ותחשבו בבקשה בלירה שטרלינג, כל לירה שטרלינג שווה היום 5.59 שקלים!. חשוב גם לציין כי לונדון נחשבת למרכז עסקים בינלאומי המנקז אליו אנשי עסקים רבים מכל התחומים פעמים רבות הם צריכים לפצות על כך שהם בעבודה שעות ארוכות ומוצרי הקוסמטיקה שאתם מוכרים פעמים רבות נמצאים כפתרון מושלם. בלונדון נעבוד כ-8 שעות עבודה ביום בקירוב למעט כמובן תקופת החגים והכריסמס שבהם אם נגיד את האמת כנראה שלא תרצו להפסיק אף פעם וגם שתלכו לישון תחשבו על המכירות שאתם הולכים לעשות ביום למחרת.

  מי יכול לעבוד בלונדון אזהרה

  לא משנה מי דיבר אתכם ומה הציעו לכם אל תעבדו בלונדון בלי אישורים מתאימים. מי שיכול לעבוד בלונדון ללא כל בעיה זה כמובן בעלי האזרחויות מהאיחוד האירופי או מי שהוציאו לו אשרת עבודה לסטודנט אנא ממכם בדקו את הנושא בשבע עיניים. השלטונות הבריטים לא נעימים בדברים האלה.

  אפשרויות קידום בעבודה בלונדון

  אין ספק כי אפשרויות הקידום לבעלי אזרחות אירופית בלונדון הן רבות יותר מכל העבודות בחו"ל באירופה. לונדון בפרט ואירופה כולה עוד לא מיצו את הפוטנציאל הגלום בהם ולכן נשאר מקום לעוד עגלות חדשות במיקומים ויעדים חזקים אחרים. אם יש לכם שאיפות להתקדם וביום מן הימים לנהל עגלה או אפילו לפתוח אחת משלכם לונדון היא בחירה מצוינת עבורכם לעבודה בחו"ל. התנאים והמגורים בלונדון הם סטנדרטים בעבודה בחו"ל וברמה גובה מי שעובד בעיר עצמה וגר בה ברוב המקרים לא יזכה ליהנות מבריכה או גקוזי בתוך הקומפלקס עצמו בניגוד לרוב יעדי העבודה בחו"ל בעולם וזאת בגלל יוקר המגורים הושרר בלונדון. אם חשוב לכם החדר כושר והבריכה תוכלו לעשות מנוי חודשי שיעלה לכם כ-80 לירות שטרלינג בחודש.

  לסיכום

  אין ספק כי עבודה בלונדון היא משתלמת ביותר, אם באתם לונדון בכדי להרוויח הרבה כסף אין ספק שתוכלו להגשים את מטרתכם ולהתקדם. בלונדון תוכלו להרוויח יותר מ- 20,000 ₪ בחודש.
  שיהיה בהצלחה.

  תגובה אחת so far.

  1. מאת בני:

   שלום אני מחפש עבודה כמנעולן באנגליה יש לי אישורים (ויזת עבודה) נשוי לאזרחית אירופאית אשמח לקבל פרטים בני

  השאר תגובה


  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול