כמו בכל תחום עסקי או לחילופין כמו בכל תחום אחר בחיים, ישנם תמיד עליות וירידות. גם בתחום העבודה בחו"ל ישנם שינויים תכופים לעיתים קרובות ומפת הרווחים החודשית משתנה מפעם לפעם. אין ספק כי העבודה באנגליה בכלל והעבודה בלונדון בפרט נמצאים עכשיו בעלייה מתמדת וקרנם עולה ביותר. אז בטח אתם שואלים את עצמכם למה הרווחים בעבודה בלונדון כל כך גבוהים. התשובה המידית והראשונה היא כמובן המטבע החזק, מי שיוצא לעבוד בלונדון בעגלות או בכל מקצוע אחר אינו מרוויח בדולר ואפילו לא ביורו אלא בלירה שטרלינג (כל לירה שטרלינג שווה נכון ליום כתיבת המאמר 5.5 שקל). אז אם אתם חכמים בטח העליתם במוחכם שלמטבע החזק בלונדון מתווספות וודאי גם עלויות מחייה גבוהות מאוד, ואתם ממש צודקים, הכל יקר בלונדון ולא רק המוצרים שאתם מוכרים למקומיים ולתיירים הפוקדים את נקודות המכירה שלכם. אז סיכמנו כבר שיקר בלונדון אבל חשוב לדעת בעבודה לחו"ל תמיד כדאי שהמטבע יהיה חזק ותרוויחו הרבה גם אם זה אומר שתוציאו הרבה יותר. משום שהמגורים והוצאות המחייה בעבודה בלונדון כמה שלא יהיו יקרים באופן יחסי הם תמיד יהיו יותר זולים מהמחייה הרגילה שאמורה להיות במקום. שני מרכיבים עיקרים מהווים בדרך כלל את רוב עלויות המחייה שלכם בעבודה בחו"ל והם המגורים והאוכל כמובן. מכיוון שנגור עם שותפים ונקנה אוכל במשותף תמיד נוזיל את עלויות המחייה. באופן כללי אינני אוהב את ההשוואה אבל היא מתבקשת, מכירים את התאילנדים שמגיעים לארץ לעבוד? אז אתם הולכים לעבוד במקצוע הרבה יותר מכובד ולעבור חוויות הרבה יותר מטורפות ושוות אבל הם באים לפה בגלל שהמטבע של ישראל באופן יחסי יותר חזק משל תאילנד ואומנם אפשר לשאול הרי גם פה יותר  יקר להם לחיות, זה נכון אבל הם גרים ביחד ומבשלים ביחד וככה מצליחים להוריד את עלויות המחייה בצורה דרסטית.

  עבודה בלונדון - המטבע החזק פותח אפשרויות קידום.

  עבודה בלונדון – המטבע החזק פותח אפשרויות קידום.

  מי יכול להצטרף לעבודה בלונדון?

  כמו שאתם בטח יודעים לא צריך וויזה על מנת שתוכלו לטוס ללונדון. אבל חשוב לדעת אם אין לכם אישור עבודה מסודר אתם עובדים באופן לא חוקי ומסתכנים בסיבוכים עם רשויות ההגירה במדינה ובכל זאת בעבודה בלונדון רוב הישראלים עובדים בצורה שאיננה חוקית. אם יש ברשותכם אזרחות זרה אירופאית של אחת ממדינות האיחוד האירופי הנכם יכולים לעבוד בלונדון ובאנגליה בלי שום חשש.

  מה מוכרים ואיך?

  כמו שאמרתי כבר קרנה של לונדון עלתה לאחרונה בצורה בלתי רגילה מבחינת יעדים בעבודה בחו"ל ולכן תוכלו למכור בלונדון הכל, הבריטים ידועים בתרבות פיתוח וטיפוח הגוף ומטבע הדברים רוב המוצרים שתמכרו שם ישיקו לתחומי הטיפוח והיופי בין אם מדובר במוצרי קוסמטיקה של ים המלח ממש או במוצרים משלימים כגון מיישרי שיער ועוד. חשוב לזכור המכירה לאירופאים בכלל ולבריטים בפרט בעבודה בלונדון כוללת מכירה למקומיים ולתיירים ובכן בשני הנישות האלה המכירה שונה לגמרה מעבודה בחו"ל רגילה בשאר היעדים. מדובר באנשים מאוד מנומסים ומי שלא יסתגל לכך ימצא את עצמו בפירוש מוכר פחות טוב. אז תכניסו את הישראליות שלכם קצת ועשו לעצמכם טובה אמצו את המשפט "ברומא התנהג כרומאי".

  שעות עבודה

  חשוב לדעת כי אירופה נחשבת להרבה יותר רגועה מבחינת שעות העבודה, סביר להניח שתמצאו את עצמכם בבית כבר הרבה יותר מוקדם ממה שחשבתם בשעות אחר הצהריים המוקדמות בניגוד לעבודה בארה"ב וקנדה לדוגמה שם העבודה היא סביב ה-11 שעות ביום. זהו יתרון גדול ובולט בעבודה בלונדון למי שמכיר את עצמו בתור אחד שצריך קצת מנוחה בכדי לטעון מצברים לקראת היום הבא עליכם לטובה.

  אפשרויות קידום

  בעקבות הצמיחה של עבודה בעגלות בלונדון כפטריות אחר הגשם קיימות אפשרויות אמתיות ומהירות לקידום עצום בתחום. בעלי העגלות מחפשים מנהלי צוות, מנהלי מחסן, מנהלי שיווק, ועוד חבר"ה שאפשר לתת להם להקים עגלות תחתיהם אז מי שחולם להגיע רחוק אין ספק כי עבודה בלונדון יכולה להיות התשובה.

  3 תגובות so far.

  1. מאת Razi shamrouk:

   טלפון: +40754808839

  2. מאת דניאל:

   מחפש עבודה בלונדון, אשמח לעזרה

  3. היי מחפשת עבודה מיידית בלונדון אשמח אם תיצרו איתי קשר במספר+31631490496
   בעזרת האינטרנט(וייבר/וואטצאפ) או פייסבוק ,beta abramovich)תמונת של ג'ירפה חח)

  השאר תגובה


  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול