עבודה בקנדה

  עבודה בקנדה - ידידת ישראל.

  עבודה בקנדה – ידידת ישראל.

  קנדה היא הידידה הטובה ביותר של ישראל בעולם, היהודים בקנדה אומרים רבות שהקנדים אוהבים את הישראלים יותר מעצמם ואכן ניתן לראות שגם הממשל הקנדי מגבה את ישראל בכל החלטה ועניין ולמעשה ראש הממשלה הקנדי סטיבן הארפר נחשב לאחד החברים הטובים ביותר של ראש הממשלה הישראלי בנימין נתניהו, ולמה אני מספר לכם את כל זה? מכיוון שהתחושה הטובה שתקבלו ברחוב בעבודה בחו"ל קריטית ביותר, העובדה שתרגישו רצויים ותקבלו חיוכים מכל עבר תשפיע במידה רבה מאוד על רובכם ותאפשר לכם לשפר באופן ניכר את המכירות שלכם. מאוד קשה להסתובב במקום שלא אוהבים אותך בו, אתה מרגיש זר ומנוכר וללא תחושת שייכות למקום ובחודש המבחן הראשון יש חשיבות גדולה לאווירה טובה משוחררת וכיפית, לא בכל מקום תקבלו אותה כמו בעבודה בקנדה.

  מה ואיך מוכרים בעבודה בקנדה:

  אז בעבודה בקנדה מוכרים בעיקר מישרי שיער, ומוצרי ים המלח. מוצרים אלו רצים חזק מאוד בעבודה בחו"ל, בזכות המיתוג של ישראל בקנדה מוצרי ים המלח נמכרים באחוזים גבוהים מאוד יחסית לשאר היעדים. לרוב כשמדברים על מוצרי קוסמטיקה מדובר על מוצרים של חברת פרמייר שידועים באיכותם הגבוה, אתם בתור מוכרנים צריכים לבצע הדגמה ללקוח בקניון ולהציג לו את המוצר על עצמכם או עליהם ממש ומשם להביא את אותם לקוחות למצב של מכירה. חשוב להדגיש בקנדה מוכרים גם ציורים, מגהצים ועוד..

  היתרונות של עבודה בקנדה:

  אשרת עבודה

  אז היתרון הברור והבולט של קנדה הוא שלא צריך ויזה, ראיתי כבר המון חבר"ה שמתכננים לטוס לעבוד בעגלות ומחכים כל פעם לוויזה הנחשקת ולבסוף מתאכזבים, אני מציע לכם לאמץ חשיבה חיובית ולהבין שאם לא הצלחתם להוציא וויזה לעבודה בארה"ב כנראה שיעד אחר יכול להתאים לכם יותר. כל אזרח ישראלי יכול לטוס לקנדה לתקופה של עד חצי שנה בלי צורך בכל אישור מיוחד, קיימת גם האפשרות להוציא אשרת עבודה לחו"ל באופן די פשוט גם לקנדה וגם לעבודה באוסטרליה. החברה שאליה אתם טסים בקנדה אמורה לטפל בכל הניירת עבורכם ולסדר לכם אשרה חוקית ומוסדרת לעבודה בקנדה.

  הגירה קלה

  עבודה בקנדה - הגירה קלה.

  עבודה בקנדה – הגירה קלה.

  למי שהחליט עם עצמו שהוא לא ממשיך בארץ, בגלל יוקר המחיה או כל סיבה אחרת הוא מעוניין לא רק להצטרף לעבודה בחו"ל אלא ממש להשתקע שם, קנדה ידועה בפתיחותה הרבה כלפי מהגרים. למעשה  קנדה מחפשת מהגרים טובים ללא עבר פלילי שרוצים לעבור לגור אצלה. שיעור הילודה הנמוך הביא את קנדה לעודד הגירה ותהיו זכאים גם להטבות רבות בתור מהגרים לקנדה וכל זאת בתנאי שתעמדו בקריטריונים הנכונים. ישראלים רבים היום אורזים תיק ועוזבים לחיות בקנדה. אז אם גם אתם חושבים לבחון חיים של ממש מחוץ לישראל בלי שום קשר לעבודה בחו"ל במכירות בקנדה תעשו את זה די בקלות. יחד עם זאת כדאי לדעת לפי מדדים בין לאומיים למדידת איכות חיים קנדה היא אחת המדינות עם איכות החיים הטובה ביותר.

  מזג האוויר בקנדה

  קנדה היא מדינה גדולה, רבים אומרים שבעבודה בקנדה בנושא מזג אוויר היא סובלת ממאניה דפרסיה, רבים גם
  נהנים מזה בגדול אני אישית קצת פחות אוהב את מזג האוויר הקודר של קנדה לעומת אוסטרליה שדומה יותר לישראל, אני פשוט אוהב יותר את השמש המלטפת.

  עבודה בקנדה – התכלס

  בחברות שלי יש קשר איתם בעבודה בקנדה מרוויחים בין 4000$ לחודש בתקופות הרגילות ל-5500$ בתקופות החגים. לסיכום קנדה היא יעד מצוין בעבודה בחו"ל למי שאין לו זמן לבזבז על הוצאת אישור וויזה לארה"ב או שאולי מעניין אותו להשתקע במדינה בה איכות החיים היא מהגבוהות בעולם.

  רוצים להתייעץ עם מושיקו?

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  טלפון

  תוכן ההודעה

  עדכוני טוויטר

  No public Twitter messages.

  מפרסמים

  • בתי חבד הפזורים בעולם
  • מסע - הסוכנות היהודית בשיתוף ממשלת ישראל.
  • פרויקט תגלית.
  • לימוד אנגלית לצורך עבודה בחול