עבודה באוסטרליה

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

מדינת אוסטרליה מתפרשת על יבשת שלמה, חיים בה כיום כ- 22 מיליון תושבים לערך. היא נחשבת לאחת הכלכלות החזקות ביותר בעולם מבחינת תל"ג לנפש עם אזרחים רבים עשירים מאוד ומכאן נובעת ההזדמנות שלנו שהופכת את אוסטרליה ליעד מועדף לעבודה בחו"ל. הקניונים הגדולים מתרכזים בעיקר בסידני ומלבורן אבל לא רק, בשנים האחרונות המכירות באדלייד ודארויין מביאות תוצאות מצוינות ולפעמים גם גבוהות יותר. בניגוד למדינות אירופאיות שונות אוסטרליה נחשבת לאחת הידידות הטובות ביותר של מדינת ישראל וזה מידע חשוב למי שפוחד לנסוע למדינות שבהם אנו פחות אהובים כדאי לדעת שהתחושה באוסטרליה עבור ישראלים ויהודים היא לא פחות מבית שני, מעבר לקהילות היהודיות המפותחות מאוד סידני (45,000) מלבורן (50,000) גם אלו שאינם יהודים מכבדים את הישראלים בכמעט מה שאפשר לקרוא הערצה. סיטואציה שמאוד דומה למצב השורר עם היהודים בארה"ב.במובן הזה גם לשומרי הכשרות מבנינו אוסטרליה היא יתרון גדול, תמצאו אוכל כשר בכל אחת מהערים הגדולות ובמחירים סבירים לגמרי וכמו כן תוכלו לעשות שבתות וחגים באווירה משפחתית וכיפית באחד מ-בתי חב"ד הפרושים בכל הערים בעבודה באוסטרליה.

מה ואיך מוכרים בעבודה באוסטרליה

באוסטרליה כמו ברוב היעדים בעבודה בחו"ל פשוט מוכרים הכל, מיישרי שיער, סיגריות אלקטרוניות ,חצאיות זוהרות, מגהצים מיוחדים, ציורי שמן שונים וכמובן הלחם והחמאה של כל העגלות מוצרי קוסמטיקה.

חשוב לדעת, שיטת המכירה בעבודה באוסטרליה היא קצת שונה מכיוון שהאוסטרלים נשלטו על ידי השלטון הבריטי האופי שהם קיבלו דומה מאוד ולכן הייצוגיות והנימוס הבריטי הנודע מקבלים משקל גדול יותר. בפועל זה אומר שתצטרכו  להתלבש בצורה יותר מכובדת ולדבר בנימוס יתר, יש שרואים בכך יתרון ויש חסרון, אני מוכרח להגיד שעם הזמן אפשר להתרגל ושאני אפילו די אוהב את העניין.

מעבר לזה שבכל ההדרכות שאני מעביר בנוגע לעבודה בחו"ל תמיד החזקתי בדעה של לבוש הולם ואולי אפילו לפעמים אובר מכובד, אני חושב שיש לזה תרומה ניכרת לרמת המכירות בהיבט הפסיכולוגי ועל זה נדבר במאמר אחר. תרדו מזה אין עבודה בבולגריה ועבודה ברוסיה.

מה היתרונות של עבודה באוסטרליה

עבודה מול מקומיים

בעבודה בחו"ל קהל היעד בדר"כ מתחלקים לשניים ,מכירה לתיירים או מכירה לאזרחים מקומיים. כבר הזכרתי למעלה שאוסטרליה היא כלכלה מאוד חזקה ולכן רוב העבודה שלכם היא על האוסטרלים עצמם, היתרון הגדול במכירה לאזרחים הוא שאתם לא תלויים בעונות התיירים השונות ויש לך זרם מכירות קבוע וסדיר למעט כמובן החגים שאז החגיגה פורחת.

מדינת אוהדת ישראל

אוסטרליה ידידה כבירה של ישראל ועל כן תמיד תרגישו טוב ללכת ברחובות לצאת לפאבים ולטיולים, תמיד תקבלו אהבה מהמקומיים, זאת הסיבה הגדולה שגם הרבה יותר קל לנו למכור במדינות אוהדות כדוגמת עבודה בקנדה ואוסטרליה.

אוסטרלים עצלנים

האוסטרלים לא אוהבים לעבוד קשה, הם אוהבים הרבה מאוד לנוח ולצרוך. בניגוד גמור לכמעט כל מקום שיש בו עבודה בחו"ל רוב הקניונים הגדולים בערי העבודה נסגרים כבר ב-6 בערב, וזה משאיר לכם המון זמן פנוי לבלות ולכייף ולטעום את חיי הלילה של אוסטרליה על הצד הטוב ביותר.למעשה היתרון הזה מתאים למי שיודעים על עצמם שהם זקוקים למנוחה ולתת את מירב המאמץ והעבודה שלהם בכמה שעות מרוכזות.

אשרת עבודה חוקית לאוסטרליה

בניגוד לעבודה בארה"ב אפשר די בקלות להוציא אשרת עבודה חוקית לעבודה באוסטרליה. החברה שבה אתם מחליטים לעבוד אמורה לקחת על עצמה את כל הבירוקרטיה של האשרה. אם אין לכם כל עבר פלילי ואתם יכולים לספק תעודת יושר מהמשטרה אין שום דבר שימנע ממכם לקבל אשרת עבודה חוקית ומסודרת למען השקט הנפשי שלכם.

ויזת עסקים לעבודה באוסטרליה.

מזג האוויר באוסטרליה

אז ככה , זה בערך הפוך מכאן בארץ,

בספטמבר מתחיל האביב וחודשי ינואר פברואר הם החמים ביותר עם טמפרטורות של 20-30 מעלות צלזיוס. מרץ אפריל ומאי סתיו, יוני יולי זה שיא החורף עם 10 מעלות צלזיוס.

עבודה באוסטרליה – התכלס

בעבודה באוסטרליה מרוויחים בממוצע כ- 4000 דולר אוסטרלי  לחודש בחברות שאני מכיר ובהתחשב בשעות העבודה המעטות ובאווירת השאנטי שמאפיינת אותה אני חושב שהיא אחד היעדים הנפלאים לעבודה במכירות. שיהיה בהצלחה בעבודה באוסטרליה.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?