עבודה באיטליה

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

קצת על מקום העבודה

מדינת איטליה השוכנת ביבשת אירופה הידועה בכינויה "ארץ המגף" כוללת שני איים גדולים. השפה המדוברת והרשמית היא כמובן איטלקית. באיטליה חיים כיום כ-61 מיליון נפש בקירוב. איטליה נחשבת לאחת מ-10 הכלכלות המובילות בעולם בכלל ובאירופה בפרט, עובדה זו בשילוב מטבע היורו החזק הנסחר במדינה הופכת את איטליה לאחד מהיעדים המובילים ביותר בעבודה בחו"ל בכלל ובעבודה באירופה בפרט. יחסי איטליה ישראל ידעו במשך שנים רבות עלויות ומורדות אך חשוב לדעת כי איטליה נחשבה תמיד לאחת הידידות הטובות ביותר של ישראל באירופה מאז ומתמיד. תמיד יזכרו בישראל שראש ממשלת איטליה עד לא מזמן סילביו ברלוסקוני בעת ביקורו בישראל בשנת 2003 סירב להיפגש עם גורמי הרשות הפלשתינאית בנוסף הציע ראש ממשלת איטליה לצרף את ישראל לברית הצבאית האירופאית נאט"ו בכדי שאם חס וחלילה תתקיף אירן את ישראל התקפה זו תיחשב כהכרזת מלחמה על אירופה כולה. לא הייתי מבזבז מילים אלו סתם אלא בכדי להמחיש לכם כמה אתם רצויים באיטליה וכמה עובדה זו חשובה להרגשה האישית שלכם ובסופו של דבר גם לנתוני המכירות שלכם בעבודה בחו"ל במדינה. יצא לי לראות כבר הרבה חבר"ה שלא הצליחו במדינות מסוימות בעבודה בחו"ל או לייתר דיוק ממש נכשלו אבל כאשר הגיעו למדינה בה היה להם ביטחון ולא הרגישו זרים הם המריאו והצליחו למכור בלי סוף.

מה ולמי מוכרים בעבודה באיטליה?

איטליה היא יעד תיירותי מוביל באירופה ומהווה אבן שואבת לתיירים רבים בכל שנה. משום כך מילאנו, ונציה, פירנצה וכמובן רומא אלו הערים המרכזיות בהם מתקדמת עבודת המכירות. המרכזית. השילוב של קהל מקומי רגוע ותיירים מתחלפים רבים מהווה שילוב קטלני במובן החיובי של הביטוי ודואג לשמור על הכיס שלכם ושל הבוס שלכם גדול ומלא.

בעקבות המודעות האירופאית ההולכת וגוברת לאסתטיקה ומוצרי טיפוח המוצרים המובילים ביותר בעבודה באיטליה הם כמובן כמו שאתם מנחשים בתחום הקוסמטיקה, מוצרים אלו נמכרים באופן יציב במשך השנה כולה ומניבים רווחים יפים למוכרים ולא רק בתקופת החגים או הכריסמס. חשוב לדעת באיטליה נמכרים גם היטב כל שאר המוצרים הידועים מתחום העבודה בחו"ל מיישרי שיער, מגהצים, ועוד. למעט הסיגריות האלקטרוניות שלא כל כך חזקות באירופה משום שבין כה וכה חלה ירידה חדה במספר המעשנים באירופה וארה"ב. ישראלים רבים יוצאים גם לעבוד וללמוד בענף המסעדנות המצליח והידוע באיטליה.

מי יכול לעבוד באיטליה

אם אתם בעלי אזרחות אירופאית של אחת ממדינות האיחוד האירופי אין ספק כי אתם יכולים לעבוד באירופה בלי כל בעיה ובלי כל מכשול בירוקרטי. הדלת פתוחה בפניכם פשוט לקנות כרטיס טיסה ולהתחיל לעבוד. יתרון גדול בעבודה באירופה בכלל ועבודה באיטליה בפרט הוא כמובן הקרבה לישראל, מדובר בכרטיס טיסה זול ובאופציה תמיד לחזור מה שמקל גם מבחינה פסיכולוגית. לאחרונה נפתחה אפשרות לעבודה באיטליה גם למי שאין אזרחות זרה, עובדה זו מאפשרת עבודה באיטליה דרך הוצאת וויזת סטודנט או כל אפשרות אחרת שהחברה בה אתם הולכים לעבוד אמורה לסדר. בכל מקרה אף על פי שאפשר לטוס לאיטליה ללא וויזה בהחלט לא מומלץ לעבוד בה בלי אישור עבודה מסודר וראוי לעבודה באיטליה.

תנאים בעבודה באיטליה

מי שנוסע לעבוד בחו"ל כדאי שייתן את הדעת לא רק לכמות הכסף אותה הוא מרוויח אלא גם לכמות הכסף אותה הוא מוציא כלומר בסופו של דבר לכמות הכסף אותה הוא חוסך. אני רואה צעירים רבים היוצאים לעבודה בחו"ל שאינם עושים חישוב זה ויוצאים לעבוד ביעדים מאוד אטרקטיביים ומרוויחים אך בד ובבד גם מאוד מפתים כלומר מציעים המון אפשרויות לבלות ולבזבז כסף. פרדוקס נפוץ זה קורה בעיקר ולעיתים קרובות ביעדים תיירותיים מאוד, ולכן חשוב מאוד שתעשו עם עצמכם לפני הטיסה לעבודה בחו"ל תאום ציפיות ואם מטרתכם העיקרית היא לחסוך כדאי שתדעו שאם אתם לא יכולים לעמוד בפיתוים אל תיסעו ליעדים אלו. מבחינה זו איטליה מהווה יעד נפלא המציע המון אך במידה הנכונה. כמו ברוב אירופה העבודה באיטליה היא בדרך כלל לא יותר משמונה שעות ביום בניגוד לעבודה ברוב יעדי ארה"ב. המגורים שתקבלו הם מפוארים ביותר הכוללים בריכה מכון כושר ועוד.

כמה מרוויחים בעבודה באיטליה

אז זה החלק הכי חשוב והשורה התחתונה, מדובר על תקבולים ביורו ומשום כך אפשר לדבר על כ-4000 יורו ממוצע שהם כ-19,000 שקלים חדשים כיום. בהצלחה.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?