עבודה באירופה – קפריסין

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

אז יש כאלו שטסים עד קצה העולם בכדי לעבוד במכירות ולהרוויח המון כסף וישנם כאלו שמסתדרים קל"ב (קרוב לבית). בשנים האחרונות העבודה באיי קפריסין היפים תופסת תאוצה בצורה בלתי רגילה. בפחות משעה טיסה מישראל אתם יכולים למצוא את עצמכם במקום מדהים בו תהנו ממשכורת ביורו בשילוב תיירים הגודשים את איי קפריסין מכל עבר הם אלו שהופכים את העבודה בקפריסין לכל כך אטרקטיבית ומשתלמת.

לקפריסין מגיעים מידי שנה מעל 2.5 מיליון תיירים וזה הוא מנוע הצמיחה העיקרי של האיים בנוסף אנו עדים לחברות רבות העוברות לאיים לרוב בעיקר לצורכי מס, חברות אלו מביאות עמם עובדים רבים שממש עוברים לגור בקפריסין לכמה שנים טובות.

מעבר לעבודה בקפריסין במכירות, ישנם עבודות נוספות שבהם אפשר למצוא תעסוקה בקפריסין, למשל העבודה באבטחה, כמו שכבר כתבתי לקפריסין הגיעו בעשור האחרון המון חברות המבקשות להשתמש בקפריסין כמקלט מס, איתם באו גם אנשים אמידים ועשירים מאוד שמעבירים הרבה מזמנם באיים הללו כתוצאה מכך נוצר גם הצורך בבטחון למשפחות אלו. לרוב משפחות אמידות הנמצאות בקפריסין מעדיפות אבטחה מישראל. יחד עם זאת גם חברות רבות של אנשי עסקים ישראלים בתחום ההימורים קבעו את מקום מושבם דווקא בקפריסין מהסיבות שהכרנו בתחילת המאמר, כיוון שכך ניתן למצוא עבודות שונות בכל הנושא של תמיכה טכנית במוקדי שירות בנוסף לטכנאי רשתות ונותני שירותים לחברות אלו.

פעמים רבות נדמה כי העבודה במכירות ציורי השמן נדחקה קליל ופינתה את מקומה לעבודה בעגלות המכירה המצליחות בקניונים המובילים בעולם אולם דווקא בקפריסין ניתן לראות שתחום זה אינו מאבד מארכו וממשיך ומטפס לפחות כמו דוכני המכירות.

מדברים אנגלית

לגבי השפה, אין לכם מה לדאוג, כ-90% מהתיירים והמקומיים דוברים את השפה האנגלית מה שמאפשר לנו הישראלים למכור ללא כל הגבלה או הפרעה.

חיי לילה עשירים

חיי הלילה של קפריסין גם הם לא מאכזבים, יש שמגדירים את חיי הלילה במדינה זו כתוססים בעולם, גם אם אותם אנשים נסחפים קצת אין ספק כי מדובר במדינה עשירה במוקדי בילוי, תרבות ופנאי שיאפשרו לכם גם להירגע ולנוח מהעבודה.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?