עבודה באירופה

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

אחד המקומות הנחשקים ביותר על ידי הישראלים זה עבודה באירופה ויש כמה וכמה סיבות למה כן כדאי להגיע אל עבודה באירופה ולמה לא להגיע אל עבודה באירופה.

כמה סיבות שכן כדאי:

עבודה באירופה נחשבת ליעד מועדף על ידי הצעירים בעיקר, כאלה שמשתחררים מהצבא או סטודנטים בחופשה בגלל הקרבה הגיאוגרפית לישראל, כמעט לכל יעד באירופה אם זה אנגליה, ספרד, הולנד, איטליה אנחנו מדברים על 4 שעות טיסה ואולי קצת יותר או פחות, הטיסות מאוד קצרות ואנחנו בכמה שעות מגיעים ליעד שלנו ובחזרה.

סיבה נוספת לכך שהישראלים מעדיפים להגיע אל עבודה באירופה היא הפרשי השעות נוחות בין המדינות, כמעט כל מדינה באירופה ההפרש הוא של שעה שעתיים למעלה או למטה, אתם לא מגיעים עם ג'ט לג מהטיסות ונוח להתחיל להיכנס לעניינים מהר מאוד.

סיבה נוספת וחשובה היא מחירי כרטיסי הטיסה, לכל יעד באירופה כרטיס הטיסה נחשב למאוד זול ומגיע לכמה מאות דולרים בלבד, חבר'ה שרוצים לטוס אל עבודה באירופה לא צריכים עכשיו להשקיע הרבה מאוד כספים על מנת להגיע לשם וגם בדרך כלל בעלי החברות שאתם מגיעים אליהם אל עבודה באירופה משלמים לכם על כרטיסי הטיסה בתמורה להגעתכם.

הסיבה האחרונה שישראלים רוצים להגיע אל עבודה באירופה היא היחס החם של האנשים, ברוב מדינות אירופה האזרחים של אותה מדינה אוהבים את היהודים והישראלים וכשאנחנו נפנה אליהם בקניון וננסה למכור להם את המוצרים שלנו כמעט תמיד נענה בחיוב ולפחות יקשיבו למה שיש לנו להקשיב ולהציג.

החסרונות הבולטים של עבודה באירופה הם בעיקר האקלים הקיצוני שיש בקיץ ובחורף, החורף ידוע כחורף מאוד קר ומושלג מה שאנחנו לא מכירים אצלנו ולא כל אחד מאיתנו יכול להתמודד עם חורף אירופאי במיוחד שזה השיא של העונה בעבודה בעגלות, גם בקיץ מזג האוויר ממש קיצוני וממש חם שם הרבה יותר מהחום שיש אצלנו.

הישראלים יושבים הרבה מאוד שנים באירופה וב 15 שנים האחרונות הגיעו עשרות אלפי ישראלים אל עבודה באירופה, רובם מגיעים לעבודה בעגלות בקניונים מה שגורם לכלל האוכלוסייה להכיר מקרוב את המוצרים שהישראלים מוכרים בעגלות מה שיכול להקשות על מכירת המוצרים.

רוב המוצרים של הישראלים הם ייחודיים ורק הם מוכרים אותם כמו למשל מוצרי ים המלח, היום בכל קניון ברחבי אירופה תוכלו לראות חבורה של ישראלים שעובדים בעגלות שהגיעו בדיוק כמוכם אל עבודה באירופה מנסים למכור את המוצרים, חלקם מצליחים וחלקם לא. הפחד הכי גדול הוא שלאנשים כבר נמאס מהמוצרים הללו, פחד שלאנשים נמאס משיטת המכירה האגרסיבית של הישראלים שמוכרים בעגלות ופחד שיש עלינו כבר סטיגמה כזאת של נוכלים או משהו בסגנון הזה.

לפני הגעתכם אל עבודה באירופה חשוב שתדעו לאיזה מדינה אתם מגיעים, חשוב שתדעו לאיזה עיר אתם מגיעים, מהי האוכלוסייה שמולה אתם הולכים לעבוד ובאיזה קניונים כמובן אתם הולכים לעבוד, חשוב שתבררו את כל הפרטים על החברה שאליה אתם מגיעים, שתדעו שיש על מי לסמוך שם, כמה עגלות יש לאותה חברה, כמה עובדים יש שם, תבררו על המגורים שלכם כי זה משהו מאוד חשוב, תבררו אם עושים שם כסף העובדים וכמה כסף.

כשאתם מבררים את כל זה על עבודה באירופה אל תתנו לאנשים עם אינטרסים להשפיע עליכם, אל תתנו להם להשפיע על ההחלטה שלכם לאן לטוס, תנסו למצוא את האנשים שחזרו מעבודה באירופה שאין להם שום אינטרס לשקר לכם על מקום מסוים או על חברה מסוימת.

היום מדי שנה טסים אל עבודה באירופה עשרות אלפי ישראלים מהארץ בכל הגילאים ובכל המינים, כולם מגיעים להגשים את החלום שלהם ולהצליח בעבודה בחו"ל, חלקם מצליחים וחלקם לא ממש זוכים להצלחה, הכל תלוי בעיקר בכם…

עבודה באירופה מושכת אליה הרבה מאוד ישראלים הרעבים להצלחה, ישנם כמה מקומות בעבודה באירופה שמגיעים אליהם אלפי ישראלים מדי שנה לכלל סוגי העבודות.

אחד המקומות שמגיעים אליו הכי הרבה ישראלים אל עבודה באירופה זוהי לונדון, אנגליה שאפשר להגיד שזוהי המושבה של הישראלים-יהודים באירופה, בלונדון היום נמצאים עשרות אלפי ישראלים והרבה יותר מזה יהודים, רוב הישראלים הגיעו אל עבודה באירופה לקניונים ולעבודה בעגלות, בציורי שמן מדלת לדלת שאלה סוגי העבודה הכי פופולאריים בלונדון על ידי הישראלים, מהעבודות הללו היו כאלה שהתקדמו לדברים יותר רציניים והיו כאלה שהגשימו את המטרה שלהם והמשיכו הלאה.

אל עבודה באירופה מגיעים בעיקר חבר'ה צעירים משוחררים שזה עתה השתחררו מהשירות הצבאי שלהם ורוצים לכבוש את העולם ולהצליח, הרבה מאוד סטודנטים בחופשה מגיעים לחודשיים שלושה אל עבודה באירופה לעבוד בעגלות בקניונים, זוהי עבודה מושלמת בשבילם כי היא עבודה זמנית לכמה חודשים, הם מגיעים לעשות סכום כסף מסוים ולחזור ללימודים שלהם, לגביי החיילים המשוחררים הם מגיעים על מנת להגשים את אחת המטרות שלהם שזה יכול להיות לחסוך כסף ללימודים, זה יכול להיות לחסוך כסף לטיול אחרי צבא וזה יכול להיות סתם לחסוך בשביל התחלת החיים, חלקם כמובן אוהבים את המקום שהם נמצאים בו ורוצים להישאר ואולי לפתוח לעצמם עסק משלהם באירופה.

עבודה באירופה נחשבת למשתלמת ביותר במיוחד בחודשי החורף, אנחנו יודעים שחודשי החורף באירופה מאוד קשים מבחינת אקלים, ברוב המקומות יש שלג, קר מאוד, גשמים עזים וממש קשה לצאת מהבית בתקופות הללו, אנו גם יודעים שאלה הם החודשים של החגים כולל חג המולד שכולם קונים מתנות וכולם משתוללים במרכזי הקניות ברחבי אירופה, מי שמגיע אל עבודה באירופה יודע שהוא חייב לעבור שם את החודשים של החורף על מנת לעשות את הכסף הגדול, אנחנו מדברים על חודשים נובמבר דצמבר שהם החודשים של שיא המכירות ברחבי אירופה וכמובן ברחבי העולם גם.

עבודה באירופה נחשבת למשתלמת גם בגלל כרטיסי הטיסה הזולים, ישראלים שזה עתה השתחררו מהצבא או סטודנטים שרוצים לעשות קצת כסף בחופשה שלהם יכולים לרכוש כרטיסי טיסה לכל יעד באירופה במחירים מצחיקים מאוד וזולים שיכולים להגיע גג עד ל300 יורו לכרטיס לכל יעד, בעלי החברות שאתם הולכים לעבוד אצלם ברוב הפעמים משלמים לכם את כרטיס הטיסה שלכם מהארץ וגם חזור ככה שבכלל לא תהיה לכם הוצאה שלא כמו אם תטוסו אל עבודה בארה"ב או קנדה ותצטרכו לשלם על כרטיס טיסה מעל 1000$ ואז יותר קשה לכם להתחיל לעשות כסף כשאתם מתחילים במינוס כזה.

מומלץ מאוד להגיע אל עבודה באירופה, ישנם הרבה מאוד ישראלים ברחבי אירופה מה שמאפשר לכם להרגיש כמו בבית, אתם תכירו הרבה מאוד ישראלים בזמן העבודה שלכם, תכירו את העובדים שאיתכם בדירות ובעגלות, תכירו תרבות חדשה של אנשים אירופאים נחמדים מאוד לרוב ותלמדו את השפה שלהם אם זה אנגלית או ספרדית בספרד שזה משהו מאוד חשוב.

עבודה באירופה תכניס לכם לראש איך להתמודד עם הרבה מאוד מקרים שלא ידעתם להתמודד איתם בעבר, תלמדו איך לחיות לבד, איך לפרנס את עצמכם לבד ואיך להסתדר לבד.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?