עבודה בלוס אנג'לס

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

לוס אנג'לס היא ללא ספק אחת הערים היותר ידועות בעבודה בארה"ב בזכות תעשיית הסרטים הענפה של הוליווד אשר התפתחה בה. לכן, כל מי שחלם אי פעם לגעת בתהילה של כוכבי הסרטים הגדולים ולו לרגע, בוודאי תהה בינו לבין עצמו אם כדאי לחפש עבודה בלוס אנג'לס. התשובה היא שגם אם לא תהפכו לכוכבי קולנוע או אפילו לניצבים, בהחלט שווה לכם למקד את מאמצי החיפוש שלכם אחרי עבודה בחו"ל בעיר הזו, ויש לכך המון סיבות טובות!

בראש ובראשונה, האוכלוסייה המקומית של לוס אנג'לס היא אמידה מאוד וצעירים עשירים, כמו אלו שגרים בבוורלי הילס, אוהבים להקדיש חלק נכבד משעות הפנאי שלהם לשיטוטים ושופינג במרכזי הקניות הגדולים שהעיר מציעה (ויש לפחות חמישה כאלו). לפיכך, קל מאוד למכור לאותם צעירים מוצרי קוסמטיקה ומוצרי טיפוח לשיער במחירים שלא בטוח שגם העשירים בארץ היו יכולים לעמוד בהם…

שנית, עבודה בלוס אנג'לס בעגלות טומנת בחובה פוטנציאל גבוה ביותר לרווחים מכיוון שעובדים שסוגרים נפח גבוה של עסקאות בכל חודש, מתוגמלים בהתאם באמצעות בונוסים או עמלות הנגזרות מכל מכירה מוצלחת. (גובה העמלות הממוצע נע בין 25% ל – 30%). מדובר אמנם בעבודה מאומצת למדי והמשמרות הן בנות 8 עד 10 שעות, אבל כשהמשכורת בסוף החודש יכולה להגיע ליותר מ – 30,000 ש"ח, קשה מאוד להתלונן… גם מזג האוויר של העיר הוא נוח ביותר ברוב ימות השנה ומאפשר לעבוד בעגלות אפילו תחת כיפת השמיים.

שלישית, עבודה בחו"ל היא תמיד עבודה עם תנאים מפנקים ביותר, והמעסיקים דואגים לאבזר את דירות המגורים של העובדים בכל חידושי הטכנולוגיה, כמו גם במנויים לחדרי כושר או ברכות הצמודות אליהן. גם אם לא מדובר בשכנות הכי יקרות בעיר, בהחלט ניתן לפגוש בהן טיפוסים מעניינים וליצור חברויות עם אנשים שחיים בסטנדרט גבוה ביותר מאשר זה שמקובל בארץ.

עבודה בלוס אנג'לס באופן חוקי

לסיום, חשוב לציין כי לפני שקופצים למים, חייבים לוודא כי המעסיק שאתם פונים אליו יכול להוציא לכם ויזה לצרכי עבודה בחו"ל באופן חוקי. ללא ויזה שכזו, לא רק שהמעביד לא יהיה חייב לשלם לכם שכר מינימום ויוכל לעשות ככל העולה על רוחו, אלא שהוא גם עלול לגרום לגירוש של העובדים הלא חוקיים שלו (אתם…) אל מעבר לגבולות ארה"ב.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?