עבודה בארה"ב – כל האמת על השולחן.

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

שלום לכולם, לקראת העבודה בתקופת החגים(כריסמס) אני מקבל אלפי פניות ממכם לגבי עבודה בארה"ב. ישנה שאלה שחוזרת על עצמה כל הזמן והיא בדרך כלל השאלה הראשונה שלכם. האם העבודה בארה"ב היא חוקית? אז אם יש לכם וויזת תייר לארה"ב התשובה לכך היא כל כך חד משמעית ואיננה משתמעת לשני פנים. העבודה בארה"ב לא חוקית למחזיקי וויזת תייר לארצות הברית. לא משנה עם מי אתם מדברים וכמה הוא נשמע ונראה לכם נחמד או כמה הוא מצליח ואתם שואפים להיות כמוהו הוא לא יצליח לשנות את המציאות הזאת. שימו לב, הבשורה המשמחת היא שזה לא כל כך נורא, אני כמובן לא מציע לאף אחד לעבור על חוקי ארצות הברית ויחד עם זאת צריך להתבונן על הסיטואציה בעיניים מושכלות ומפוקחות, אז אחרי שנפקחו לנו העיניים והבנו שהעבודה לא חוקית והיא כרוכה בסיכון מסוים עלינו לבחון מה הוא הסיכון, אז אני אומר לכם שמבחינה סטטיסטית הסיכוי שלכם להיתפס הוא 1 ל 700 מבלי לתפוס אותי במילה ומבלי להיכנס לחישובים זה הוא בערך הסיכוי. ומה קורה אם תופסים אתכם עובדים בארצות הברית באופן לא חוקי? אז אין ספק שזו חוויה לא כלכך נעימה, מדובר בישיבה במעצר שיכולה להימשך שבוע, ברוב המקרים שאני מכיר לא מקבלים חותמת שחורה ל-10 שנים. ובכן אחרי שדיברנו על הכל ושמנו את הדברים על השולחן אני מוכרח להגיד כמה דברים

א.  ישנם פתרונות כמו וויזת עסקים וכולי לכאלו הרוצים לעבוד תקופה ממושכת בארה"ב

ב.  הכסף בארצות הברית לא דומה לשום סכום אחר שתעשו בעבודה בחו"ל בעגלות בכל מקום אחר.

ג.   99.7% מהאנשים שטסים לעבוד בארצות הברית אינם נתפסים, עושים כסף רב בשילוב חוויה מהסרטים.

ד.  ישנם יעדים בארצות הברית שעוד מעולם לא נתפס שם עובד לא חוקי.

חברים יקרים, כמו שהזכרתי כבר בעבר בעגלות עושים כסף בכל מקום, כמו בכל תחום יש יעדים טובים יותר וטובים פחות והסכומים משתנים בהתאם לתקופות השונות בשנה. חשוב לדעת העבודה בארה"ב בעגלות ובמכירות נמצאה לאורך השנים כעבודה המכניסה ביותר בלפחות חמשה עשר אחוזים. אנו בתחילת תקופת הכריסמס וזה המקום לאחל לכל הטסים בהצלחה רבה, תעשו פאן ולא פחות חשוב תעשו מלא כסף.

עבודה בארה"ב

אפשרי להגיד שהמקום הפופולארי ביותר על ידי הישראלים המגיעים אל עבודה בחו"ל זה בהחלט עבודה בארה"ב.

מדי שנה טסים כ 20,000 ישראלים אל עבודה בארה"ב, ישראלים בכל טטוח הגילאים מ18 ועד 40 ולפעמים גם יותר, כולם מגיעים אל עבודה בארה"ב במטרה אחת והיא להגשים את חלומם ולהצליח ולהרוויח את סכומי הכסף שבאנת מרוויחים בארה"ב.

ישראלים רבים מוצאים עצמם עובדים בעבודות המכירות השונות, מכירות בעגלות, מכירות בקניונים, מכירות ציורי שמן מדלת לדלת, אלה העבודות הפופולאריות ביותר על ידי הישראלים ונחשבות לרווחיות ביותר גם.

בקניונים השונים ברחבי ארה"ב תוכלו לראות עשרות אלפי ישראלים שהגיעו בדיוק כמוכם אל עבודה בארה"ב והחליטו להגשים את החלום שלהם, טיול ברחבי ארה"ב, להכיר הרבה מאוד אנשים, להכיר את התרבויות השונות של האנשים השונים שיש בארה"ב וכמובן הסיבה הגדולה ביותר היא הכסף, להרוויח בדולרים ולהרוויח את הדכומי כסף הגדולים שיתנו להם בעצם דחיפה קלה להתחלת החיים בארץ.

עבודה בארה"ב היא היעד מספר אחד של הישראלים שחיים בארץ, מי שרוצה באמת להרוויח את הכסף הגדול יגיע אל עבודה בארה"ב, ישנו מכשול אחד גדול שעומד בפני ישראלים רבים שמעוניינים להגיע אל עבודה בארה"ב וזהו המכשול של הויזה, בעצם אשרת הכניסה שלכם לארה"ב, היום רשויות ארה"ב מחמירות מאוד בכל הנוגע לבקשות הישראלים לויזה למדינה שלהם, ישנם הרבה מאוד עובדים לא חוקיים בארה"ב ולכן הם מקשים מאוד על הישראלים.

אם אתם מצליחים לגבור על המכשול הזה ההמלצה הראשונה היא להגיע אל עבודה בארה"ב.


עבודה בארה"ב עם דרכון אירופאי

אז בהמשך לפוסט שהעלתי פה ושם את כל האמת על השולחן בנוגע לעבודה בארה"ב בדגש על עניין החוקיות, בפוסט הנוכחי אני רוצה להמשיך ולפרט יותר על אפשרויות העבודה בארה"ב עם דרכון אירופאי.

אז ארצנו הקטנה התקבצה לה מכל תפוצות העולם, ובשל כך יש לכמעט רבע מהאוכלוסייה בישראל דרכון זר. עובדה אשר תקל עלינו במציאת עבודה בחו"ל בכלל ובעבודה בארה"ב עם דרכון אירופאי בפרט.             להלן רשימת המדינות המאפשרות כניסה לארה"ב ללא כל אישור שהייה. יש להבהיר ישנו הבדל גדול בין אישור שהייה לאישור עבודה, רשימת מדינות הבאה מתייחסת רק למדינות הפטורות מוויזה לארה"ב בלבד. כלומר הם מאפשרות כניסה לארה"ב ללא כל אישור מיוחד אך בשום פנים ואופן לא מהוות אישור עבודה מכל סוג שהוא. חשוב לדעת עבודה בארה"ב עם דרכון אירופאי יכולה להיות גם חוקית לגמרי עם דרכונים מסוימים במקרים שונים אך לרוב חברות ההשמה והעגלות לא מעוניינות להתעסק עם אישורים אלו מכיוון שהם אורכים זמן רב, אין זה מונע ממועמד עבודה בעל דרכון אירופאי כן לסדר את האישורים הללו ולצאת לעבודה בארה"ב בראש יותר שקט. על איך מקבלים אישור עבודה בארה"ב עם דרכון אירופאי ארחיב בסדרת הפוסטים הבאה, מדינה ומדינה ואפשרויותיה.

רשימות הדרכונים המאפשרת כניסה לארה"ב ללא כל אישור מיוחד:

אנדורהגרמניהליטאסלובקיה
אוסטרליהבריטניהלוקסמבורגסלובניה
אוסטריהיווןמלטהדרום קוריאה
בלגיההונגריהמונקוספרד
ברונייאיסלנדניו זילנדשבדיה
צ'כיהאירלנדהולנדשוויץ
דנמרקאיטליהנורבגיה
אסטוניהיפןפורטוגל
פינלנדלטביהסן מרינו
צרפתליכטנשטייןסינגפור

וויזת עבודה לבעלי דרכון אוסטרלי

במידה ואתם מחזיקים בדרכון האוסטרלי המבוקש ישנה אפשרות שתקבלו אשרת עבודה לארה"ב באצמעות וויזה מסוג E-3 , וויזה זו מתאימה למחזיקי אזרחות אוסטרלית המעוניינים לעבוד בארצות הברית במשרה בעלת ייחודיות מקצועית.

הקריטריונים להגשת הבקשה לוויזה מסוג E -3 כוללים בין השאר ובשלב הראשון הוכחה לכך שהשהייה בארצות הברית הולכת להיות זמנית ולא קבועה מעבר לכך מכתב והצעת עבודה קונקרטית. לקריטריונים המלאים לחצו כאן.

עבודה בפלאפונים

כיום פלאפונים זה דבר בלתי נפרד מאיתנו איננו יכולים להסתדר בלי הפלאפון, וכמובן שהמדינה הכי מושכת לקניה ומכירה זו היא ארצות הברית, לכן עבודה בארה"ב פלאפונים זו העבודה.

עבודה בארה"ב פלאפונים זו לא עבודה קשה מכוון שהמוצר מוכר את עצמו הינך רק צריך לעמוד בעמדת המכירה לחייך ולמכור, אנשים מגיעים אליך לבד,ניתן לראות נקודה זו כיתרון ולכן עבודה בארה"ב פלאפונים זאת עבודה אטרקטיבית וקלה ושווה מאוד.

בעבודה בארה"ב פלאפונים אינך מוכר רק מכשירים סלולרים הינך מוכר גם מוצרים נלווים כגון מגני מסך כיסויים לאיפון מטענים ועוד, בדרך כלל עבודה בארה"ב פלאפונים זוהי עבודה לפי שכר בסיס קבוע וכמון בונוסים מהמכירות של אותו יום נתון אשר עבדת בו, ניתן לראות כי עבודה בארה"ב פלאפונים מעניקה לך שקט כלכלי, והן עבודה בארה"ב פלאפונים מעניקה לה שלווה פנימית כי אינך נמצא במצבי לחץ, אתה יודע כמה אתה מרוויח באותו יום גם אם הינך מכרת כלום, לכן עבודה בארה"ב פלאפונים זוהי עבודה אשר יש לה יתרונות כלכליים וכמובן שגם נפשיים.

עבודה בארה"ב פלאפונים מתאימה כמעט לכל סוגי האדם, מתאימה לאנשים אנרגטים וגם לאנשים שאוהבים לשבת על הכסא, כמובן שבמכירות אם תראה קצת יותר אנרגיות תמכור יותר, אך בעבודה בארה"ב פלאפונים אם תהייה פחות אנרגטי זה לא אומר שלא תמכור, תוכל לקדם את המכירות שלך בדרכים אחרות כגון פוליטיקה בדיבור, לכן עבודה בארה"ב פלאפונים מתאימה לכולם.

עבודה בארה"ב בקיץ

בין אם אתם סטודנטים ומחפשים להרוויח כסף בחופשת סמסטר ובין אם אתם חיילים משוחררים שרוצים להרוויח כסף ובו זמנית להעביר את הזמן בכיף עבודה בארה"ב בקיץ הוא פיתרון המושלם עבורכם.

עבודה בארה"ב בקיץ משלבת כמו שאומרים ביזנס ופלז'רס בו זמנית.

עבור סטודנטים עבודה בארה"ב בקיץ זה הפיתרון האולטימטיבי לחופשת הקיץ. 

נסיעה לחודשיים או שלושה למטרת עבודה בארה"ב בקיץ יכולה להבטיח גם חופשת קיץ מהנה שרק באמריקה תוכלו לחוות וגם תוכלו לחסוך כסף והרבה לשנת הלימודים הבאה.

לא פחות עבודה בארה"ב בקיץ מתאימה לחיילים משוחררים שעדיין לא בחרו את הכיוון הבא, לימודים או כל דבר אחר, ורוצים להרוויח הרבה כסף במעט זמן וכמובן לשלב בזה הנאה.

כמו כן עבודה בארה"ב בקיץ מתאימה בעיקר לצעירים או צעירים ברוחם אנרגטיים פסיביים עם ביטחון שמסוגלים לפנות לאנשים ולמכור להם כמה שיותר מהמוצרים שהעגלה מציעה.

בנוסף עבודה בארה"ב בקיץ מיועדת לאנשים שלא פחדים לחוות חוויה מהנה בארץ זרה רחוק מהבית, מה שדורש אומץ ונחישות. חשוב לזכור כי עבודה בארה"ב בקיץ לא דורשת מעבר קבוע אלא מעבר זמני של מספר חודשים במהלך הקיץ..

וודאי אתם שואלים את עצמכם למה דווקא עבודה בארה"ב בקיץ ובכן בקיץ המכירות הרבה יותר גבוהות, יש יותר חגים ומועדים אמריקאים, יש יותר תיירים וקהל היעד שרוכש את המוצרים הללו גדל.

לכן עבודה בארה"ב בקיץ היא הרבה יותר כדאית ומשתלמת, תוכלו לשאול כל חבר או מכר שלכם שעבד בעגלות שיאמר לכם שבקיץ הצוות של עובדי העגלות מרוויחים הרבה יותר כסף. 

עבודה בארה"ב בקיץ היא חוויה מהנה והכי חשוב כדאית. הרבה מאוד כסף בזמן מאוד קצר.מדי שנה טסים אל עבודה בארה"ב עשרות אלפי חבר'ה ישראלים שרוצים לעשות כסף ולחוות את החוויה של לגור ולעבוד בחו"ל, חלקם כמובן חוזרים אחרי כמה חודשים וחלקם אף משתקעים הרבה מאוד זמן.

אפשר להגיד היום בוודאות שארה"ב זה היעד המבוקש ביותר על ידי הישראלים, רוב הישראלים שחושבים על לצאת אל עבודה בחו"ל חושבים קודם כל על ארה"ב כמקום המושלם לעשות בו כסף וגם לטייל ולעשות חיים מטורפים שם, מגוון האפשרויות שיש בארה"ב הוא עצום כיוון שיש מעל ל50 מדינות ובכל מדינה יש מאות חברות של ישראלים שמחפשים עובדים ישראלים בדיוק כמונו שיגיעו אליהם לעבוד אצלהם לכן הביקוש לעובדים הוא מאוד גדול ואנחנו הטסים יכולים לשחק על זה.

אחת המגבלות הגדולות ביותר של הישראלים הרוצים לטוס אל עבודה בארה"ב היא אשרת הכניסה לארה"ב, הויזה. ארה"ב ידועה כמדינה שיש בה את כמות העובדים הזרים הבלתי חוקיים הגדול ביותר בעולם ולכן הם די מקשים בהוצאת הויזה. ידוע שהרבה מאוד ישראלים מגיעים מדי שנה אל עבודה בארה"ב וכמובן שעובדים בצורה לא חוקית ולכן הגירת ארה"ב מנסה למנוע זאת עוד מתהליך הוצאת הויזת תייר שאנו חייבים אותה על מנת להיכנס לשטחה של ארה"ב.

היום תהליך הוצאת ויזת התייר לארה"ב הוא תהליך ארוך ומייגע, אחוז גדול מאוד מהישראלים שמגישים בקשה לויזת תייר נענים בתשובה שלילית מרשות הגירת ארה"ב, אתם מגיעים לראיון בשגרירות בתל אביב או בירושלים, אתם אמורים להביא עמכם אישורים רבים המוכיחים שיש לכם בשביל מה לחזור לארץ ובעצם אישורים שיראו שאתם לא הולכים לעבוד בארה"ב באופן לא חוקי אלה טסים על מנת לטייל בלבד. הרבה מאוד חבר'ה צעירים מגיעים בלי האישורים הנדרשים כי פשוט אין להם את האישורים של תלושי משכורת עם סכומים גבוהים, סכומי כסף גדולים בבנק בחשבון העובר ושב, אישור מהמעסיק וכו' ולכן החבר'ה האלה מקבלים תשובה שלילית ולא יכולים לטוס לארה"ב.

באיזשהו מקום אפשר להבין את האמריקאים שזאת השיטה שהם נוקטים בה כי באמת ישנם עשרות אלפי ישראלים הפזורים ברחבי ארה"ב שהגיעו בדיוק כמו שאנחנו רוצים להגיע אל עבודה בארה"ב והם עושים זאת בצורה לא חוקית, אם תופסים אותם מגרשים אותם משטחה של ארה"ב לתקופת זמן של 10 שנים לפחות.

ישנם הרבה מאוד ישראלים שרוצים להגיע אל עבודה בארה"ב ומנסים להוציא ויזת עבודה או כל אשרה שתיתן להם לעבוד בצורה חוקית בארה"ב, כמה סוגי ויזות שאפשרי לעבוד איתן בארה"ב זה ויזת עבודה, ויזת סטודנט או ויזת עסקים, הקושי בלהוציא את אחת הויזות הללו היא מאוד גדולה, ישנם הרבה מאוד ישראלים שהוציאו עשרות אלפי דולרים על מנת להגיע אל עבודה בארה"ב בצורה חוקית ולעשות הכל לפי הספר ולבסוף כל ההוצאות הכספיות וכל הנסיונות הללו ירדו לטימיון כשקיבלו תשובה שלילית.

אחת הדרכים הפופולריות ביותר על ידי הישראלים שכבר הגיעו אל עבודה בארה"ב היא להתחתן בצורה פקטיבית עם אזרח או אזרחית אמריקאית ופשוט לקבל ניירת דרך הנישואים הפקטיביים האלו, שיטה שהרבה מאוד ישראלים עושים ברחבי ארה"ב, לחלקם זה עובד ולחלקם התהליך קצת יותר ארוך אבל בסופו של דבר מצליחים להוציא את האישורים הנדרשים.

בשורה התחתונה, עבודה בארה"ב היא מקום ששווה להגיע אליו, שווה מאוד להפוך עולמות ולנסות ולהביא את כל האישורים הנדרשים על מנת להיכנס לשטחה של ארה"ב ולחיות ולעבוד במקום שידוע שהאפשרויות בו הם בלתי מוגבלות והאפשרות לעשות כסף היא הטובה והנוחה ביותר.

אלה הרוצים לטוס אל עבודה בארה"ב יודעים לבטח שארה"ב זה המקום הטוב ביותר להגיע אליו אם אתם רוצים לעשות את הכסף הגדול וגם כן יודעים שארה"ב היא המקום עם הכי הרבה מקומות לראות ולטייל בהם, בקיצור ארה"ב זה המקום המושלם לכל אלה הרוצים לטוס אל עבודה בחו"ל.

ברגע שחשבתם על לטוס אל עבודה בארה"ב אפשרויות העבודה הן עצומות, גם מבחינת מיקום וגם מבחינת סוגי העבודות הרבים שיש לנו שם. סוגי העבודה הפופולאריים ביותר על הישראלים הם:

עבודה בעגלות- לא תמצאו היום אף קניון ברחבי ארה"ב הענקית שאין שם ישראלים, ישראלים רבים מגיעים מדי שנה אל עבודה בארה"ב לעבוד בעגלות, עגלות הן דוכני מכירה ברחבי הקניונים בארה"ב שבדוכנים האלה הישראלים מוכרים מגוון מוצרים כמו למשל מוצרי ים המלח, מיירי שיער, מסז'ים, כריות חימום וצעצועים למינהם. הישראלים ידועים כאנשי המכירות הטובים בעולם וידועים בשיטת המכירות האגרסיבית שלהם, אתם לומדים את העבודה כשאתם מגיעים לחברה שבה תעבדו. הדרישה לעובדים בארה"ב היום היא גדולה מאוד במיוחד בסוג העבודה הזה של עבודה בעגלות, כשרואים עגלות בארה"ב ישר הדבר הראשון שעולה לראש זה ישראלים.

עוד סוג עבודה מאוד פופולארי בארה"ב זהו תחום ההובלות או המובינג באנגלית, הרבה מאוד ישראלים גברים מגיעים לתחום הזה בגלל כמות הכסף הגדולה שעושים בו, אתה לא צריך להיות איש מכירות הכי טוב בעולם בשביל לעבוד בהובלות ואתה לא צריך להסתמך על כמה תמכור כמו שבעבודה בעגלות, אתה מקבל שכר לפי שעה פלוס אחוז מסויים מהעבודה שאותה אתה עושה וכומבן שיש את הטיפים שהלקוחות משאירים, ישנם הרבה מאוד ישראלים שמגיעים אל עבודה בארה"ב ומתחילים בעבודה בעגלות ואחרי שרואים שזה לא מתאים להם עוברים לעבודה בהובלות. ישנן הרבה מאוד בחורות שמגיעות אל עבודה בארה"ב ומחליטות לעשות מכירות בטלפון אז חלקן מגיעות לעבודה בהובלות והן עושות מכירות בטלפון ונותנות שירות לקוחות גם.

עוד סוג עבודה שמבוקש מאוד על ידי הישראלים או לייתר דיוק על ידי הישראליות שרוצות להגיע אל עבודה בארה"ב זהו אופר, אופר היא עבודה מאוד מבוקשת שבה הישראליות שומרות על ילדים אמריקאים, בדרך כלל ילדים ממשפחות יהודיות והעבודה היא בעיקר מול ילדים שהשכר הוא לפי שעה בלבד, בדרך כלל המשפחה גם מסדרת דיור לאותה אופר שמגיעה אליה.

סוג עבודה נוסף שהרבה מאוד ישראלים מגיעים אליו זהו מכירות ציורי השמן מדלת לדלת, הרבה מאוד ישראלים לא ממש אוהבים את סוג העבודה הזו כי אתה עובר מלדת לדלת של בתים ומציע להם לקנות ממך ציורי שמן אבל זאת עבודה שידוע שעושים הרבה מאוד כסף בגלל שיטת התשלום המעולה שמקבלים העובדים שם וגם לא עובדים 11 שעות כמו בקניון במכירה בעגלות אלה עובדים חצי יום.

הישראלים שמגיעים אל עבודה בארה"ב ורוצים לעשות את הכסף הגדול באמת יתרכזו בעיקר בעבודות הקשורות במכירות, כל עבודה שקשורה למכירות מכניסה בדרך כלל הרבה מאוד כסף, אתה תלוי בעיקר בעצמך ובכמה שמכרת באותו היום, אין גבול לכסף שאפשר לעשות אם אתה מוכר טוב, כל שאר העבודות אתם מרוויחים לפי שעה ולכן אתה מוגבל בכמות השעות שאתה עובד כל יום לכן המלצה שלנו היא לצאת אל עבודה בארה"ב ולהתמקד בעיקר בעבודה בעגלות או בעבודה בציורי השמן מדלת לדלת, רוב הישראלים מתרכזים שם בעבודות הללו וזה לא קורה סתם, תשאירו את שאר סוגי העבודות שמרוויחים לפי שעה לתקופה שיימאס לכם מהמכירות.

אחוז גדול מהאוכלוסיה בארץ חולמים על להגיע אל עבודה בארה"ב ולעשות את הכסף הגדול באמת שכולם מדברים עליו, להגיע אל מדינת האפשרויות הבלתי מוגבלות ולהצליח להגשים את החלום ולהגשים את המטרה של לחיות ולעבוד בארה"ב.

הרבה מאוד מהאנשים הללו לא יודעים אם הם מתאימים לצאת אל עבודה בארה"ב, לא ממש יודעים אם הם יצליחו להגשים את חלומם ולא ממש יודעים מה הם צריכים לעשות בשביל להגשים את כל זה. הדבר הראשון שכולם צריכים לדעת זה שעבודה בארה"ב מתאימה לכל אחד ואחת מאיתנו, החל מאנשים מבוגרים שאולי חושבים שהם עברו כבר את הגיל הזה ועד לכאלה שלפני גיוס, כמובן שגם לנשים וגם לגברים.

סוגי העבודות השונות בארה"ב מתאימות לכולם, החל מעבודות פיזיות כמו הובלות, מובינג, ניקוי שטיחים ועד לעבודות במכירות אם זה מכירות בעגלות או מכירות טלפוניות, לעבודה בארה"ב אין גיל מסויים שקובע לך אם אתה מתאים או לא, אתה פשוט צריך להתאים את עצמך לעבודה לפי הכישורים שלך ולפי היכולות שלך.

היום בארה"ב ישנם עשרות אלפי בעלי עסקים ישראלים בכל התחומים ובכל המדינות השונות ברחבי היבשת, כל הישראלים הללו צריכים עובדים ישראלים, זה לא משנה בני כמה אתם וזה לא משנה מאיפה אתם מגיעים ומה היכולות שלכם, אם אתם רוצים לעשות כסף ויש לכם שאיפות ומטרות בראש אתם מתאימים, אתם מגיעים לשם וילמדו אתכם שם בדיוק את כל מה שאתם צריכים לדעת.

כיום ישנם ברחבי ארה"ב עשרות ואולי מאות אלפי ישראלים שהגיעו בדיוק כמוכם אל עבודה בארה"ב, חלקם נמצאים שם כמה חודשים וחלקם נמצאים שם כבר כמה שנים, את רוב הישראלים תוכלו למצוא בעבודה בעגלות ברחבי הקניונים השונים בארה"ב מוכרים את המוצרים השונים שהישראלים מוכרים, בעבודה בעגלות בקניונים מתרכזים בעיקר הדור הצעיר יותר שמגיע אל עבודה בארה"ב שזה אומר חבר'ה בגילאים 18-30, כולם מגיעים אל עבודה בעגלות ללא כל נסיון בסוג העבודה הזה, גם אם עבדתם במכירות בארץ אתם עדיין לא יודעים מזה עבודה בעגלות, אתם לא ממש יודעים מזה לעבוד מול האוכלוסיה האמריקאית, אתם לא הכי מכירים את השפה המדוברת כי זה עדיין חדש לכם, עבודה מהסוג הזה בדרך כלל מיועדת לטווח הגילאים הזה כי היא עבודה פרונטאלית שלא ממש עבודה קלה גם מבחינה פיזית, עדיין צריך לעמוד 11 שעות ולפעמים יותר מול לקוחות ולנסות לשכנע אותם לקנות.

עבודה בהובלות, מנעולן, ניקוי שטיחים, חנות על החוף יכולה להיות יותר מתאימה גם לאוכלוסיה היותר בוגרת, טווח גילאים 20-45, העבודות הללו מיועדות לגברים שיודעים לעבוד עם הידיים, העבודות הללו לא בהכרח קשות מבחינה פיזית אבל עדיין יש פה את עניין הפיזיות אם זה לקום מוקדם בבוקר, אם זה לעבוד 15 שעות ברציפות ללא שינה ואם זה להיות אחראי על כמות עובדים מסויימת.

עבודה דרך הטלפון יכולה להיות מתאימה לכולם, העבודה היא ללא כל קשר פיזי בינך לבין הלקוח ולכן זה לא ממש חשוב מה אתה לובש, איך אתה נראה, בן כמה את וכו', אתם צריכים שתהיה לכם אנגלית רהוטה וכושר דיבור טוב אם זה למכירה או לצורך מתן שירות לקוחות.

עבודה בארה"ב מתאימה לכולם, גם אם אתם חושבים שעברתם את הגיל המתאים לזה אז אתם טועים, אין דבר כזה גיל כשמדברים על עבודה בארה"ב, אפילו אם אתם נשואים אתם מתאימים לעבודה בארה"ב, אתם יכולים לתת לעצמכם דחיפה רצינית להתחלת החיים אם אתם יוצאים לעבודה בחו"ל לתקופה של כמה חודשים.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?