עבודה בארה"ב לאקדמאים

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

לאחרונה אנו עדים לתופעה יוצאת דופן שלא נחשפנו אליה בעבר בה צעירים ישראלים שהספיקו כבר לסיים תואר ראשון מתעניינים יותר ויותר באופציה לצאת ולעבוד לזמן מה בארה"ב ולפעמים גם לתקופות ארוכות יותר. הסיבות לתופעה זו רבות ניתן להניח היום שהסיבה העיקרית  לגידול בצעירים אקדמאים המחפשים עבודה בארה"ב שייך ככל הנראה לעלויות יוקר המחייה בישראל העולות משנה לשנה באופן ניכר. סיבה נוספת שבוודאי תורמת לכך הוא כמובן הגידול של תארים כללים בישראל אשר לא קיים ביניהם לבין המקצועות הנדרשים שום קשר נסיבתי, למעשה ניתן לראות שהמון צעירים נוהרים לתארים שאינם ממש מקצועות כגון: מנהל עסקים, משפטים, מדעי המדינה, ועוד.. כאשר אקדמאיים אלו מחפשים עבודה בתחומם לאחר סיום למודם הם נתקלים בחומות המציאות הבצורות אשר לא מאפשרות להם להתפרנס בכבוד ממקצועם.

עבודה בארה"ב לאקדמאים בעגלות

העבודה הנפוצה ביותר בארה"ב לאקדמאים והמועדפת היא כמובן עבודה בתחום בו עשו את התואר הראשון שלהם אולם ברוב המקרים אותם צעירים לבסוף מגלים שניתן להרוויח הרבה יותר מזומנים דווקא בעבודות שלא מחייבות תואר אקדמי, דוגמא טובה לכך היא כמובן העבודה השכיחה ביותר בארה"ב הלו היא העבודה בעגלות המפורסמת שהתחילה כבר בעשור הקודם תודות לישראלים צעירים שספק אם החזיקו בתואר אקדמי אך היו בעלי תושייה רבה והקימו ויזמו עגלות מכירה בכל רחבי העולם ובארה"ב בפרט. צחוק הגורל הוא לראות את אותם אלו שכן בחרו לעבור את מסלול התואר ולבסוף הגיעו לעבוד אצל אלו שבחרו במסלול פחות ריאלי. אך כנראה שהמצב הכלכלי בארץ חזק מהכל וגם הבושה לא נעלמה. הביקוש לעבודה בעגלות מכירה שלמעשה כבר הפכו לחנויות של ממש בקניונים המובילים ביותר בעולם גובר וגובר וחוצה מגזים וגילאים. גם מבוגרים וגם בעלי תארים נוהרים היום אל הכסף המוחשי ביותר בארצות הברית.

עבודה בארה"ב לאקדמאים לא בעגלות

אם אתם אקדמאיים ומעוניינים לעבוד בארה"ב ולא מתאימה לכם העבודה בארה"ב הקלאסית של מכירות אין ספק כי תוכלו למצוא אופציות לא פחות טובות אם תחפשו היטב. ככל שהעבודה שלכם פחות נוגעת לפגישת קהל לקוחות ככה לא תצטרכו אנגלית מושלמת בכדי להתחיל לעבוד במקצוע שבו עשיתם תואר בארה"ב. חשוב לזכור כי עבודה בארה"ב לאקדמאים בשנים האחרונות נהייתה פופולרית ורבים גם בוחרים לרדת מהארץ ולהגר אל ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

גם בלי תואר

גם אם לא שפר עליכם מזלכם ואין לכם תואר אקדמאי כנראה שאתם יכולים להשיג עבודה מצוינת בארה"ב, אך שימו לב עבודה בחו"ל בכלל ועבודה בארה"ב בפרט דורשת ארגון וסוג של עבודה מקדימה על מנת שתוכלו להגיע בדיוק ליעד אליו אתם רוצים להגיע. על איך מתחילים את החיפוש אחר העבודה הנחשקת מעבר לים במאמר הבא.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?