עבודה בגרמניה

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

קצת על גרמניה

גרמניה היא אחת הכלכלות החזקות ביותר בעולם, ונחשבת הכלכלה הרביעית בגודלה לאחר ארצות הברית סין ויפן. המדינה מונה כ- 81 מיליון תושבים בקירוב ומהווה יעד תיירותי יקר יחסית המושך תיירים אמידים ומבוססים, עובדה שכמובן משפיעה על השיקול שלנו לבוא ולעבוד בגרמניה. אולי זה ישמע לחלקנו נדוש ואולי זה לא הכי פוליטיקלי קורקט להגיד זאת אבל רגשות האשם של הגרמנים עדיין עובדות שעות נוספות ומהוות יתרון עצום במכירות ישראלים בחו"ל. גרמניה נחשבת לידידה כבירה של ישראל עובדה שמשפיעה גם היא בסופו של יום על הכיס שלכם. חשוב לדעת גרמניה היא חברה בכירה בגוש היורו מה שאפשר עבודה במטבע חזק השווה כיום כ- 4.6 שקל לכל יורו אחד.

מה ואיך מוכרים בעבודה בגרמניה

למרות שבגרמניה תמצאו את כל אפשרויות העבודה בחו"ל שלא במכירות, הוכח במשך שנים ומעבר לכל ספק שבממוצע העובדים שחוזרים עם הכי הרבה כסף לארץ אלו דווקא עובדי העגלות והמכירות. הגרמנים הולכים ביחד עם המודעות האירופאית ליופי וטיפוח דבר ההופך את מוצרי הקוסמטיקה וים המלח הידועים כל כך בעבודה בחו"ל למוצרים הנחשקים והנמכרים ביותר בעבודה בגרמניה. גם עבודה בציורי שמן בגרמניה עושה המון כסף, אם אתם מעידים על עצמכם כחבר"ה שמעוניינים לתת דרייב רציני במספר שעות מועט של עבודות אין ספק כי עבודה במכירת ציורי שמן מדלת לדלת בגרמניה יכולה להיות אופציה נהדרת עבורכם להרוויח עשרות אלפי שקלים בחודש. השפה השנייה המדוברת בגרמניה היא כמובן אנגלית והגרמנים ברובם יודעים אנגלית טוב בניגוד למדינות אחרות החברות בגוש היורו עובדה המאפשרת לאלו שיודעים מבנינו את השפה לתקשר טוב יותר עם קהל הלקוחות שלכם ולבסוף לתרגם את היתרון הזה למזומנים. חשוב לדעת, כדאי מאוד לשמור על כללי נימוס נאותים ולבוש מוקפד ורציני, אומנם הגרמנים אוהבים את ישראל אך הם לא מוכנים לוותר על הנימוס האירופי הנודע ולכן מומלץ לשים דגש על עניין זה.

מי יכול לעבוד בגרמניה

משום מה לגבי גרמניה יש בלבול שאני מוצא אותו הרבה בקרב צעירים ישראלים, ישנם שמועות המסתובבות להן ברשת בנוגע לעבודה בגרמניה ללא אזרחות וללא אשרת עבודה מיותר לציין שאני בניגוד לעבודה בארה"ב ממש לא ממליץ על עבודה בגרמניה ללא אשרת עבודה כלשהי והסיבות לכך רבות. אם יש לך דרכון של אחת ממדינות האיחוד האירופי אתם יכולים לעבוד בגרמניה ללא כל בעיה אם אין לכם אתם נדרשים להוציא אשרת עבודה אותה תוכלו להוציא דרך החברה שבה אתם רוצים לעבוד, בהצלחה.

חיי הלילה של גרמניה

היעד המועדף לעבודה בגרמניה היא כמובן עיר הבירה שלה ברלין הידועה בחיי הלילה התוססים שלה ונחשבת למקבילה של תל אביב בעולם. פה המקום לציין עבור הגברים כי האירופאית בכלל והגרמניות בפרט הרבה יותר קלילות מהבחורה הישראלית הסטנדרטית. הם יפות חמודות ומתוקות אבל פשוט מחוסרות הקטע של ה-"קשה להשגה". אז מי שמחפש גם לבלות אין ספק שמבין העבודות באירופה גרמניה וברלין הן אופציה מצוינת.

תנאים בעבודה בגרמניה

מבין היעדים בעבודה בחו"ל גרמניה מספקת רמת חיים גובה ביותר אבל על לנו לשכוח שגם עלות המחייה גבוהה מהרגיל, אם בחרתם לטוס ולעבוד בגרמניה תהנו מקומפלקסים יוקרתיים שברוב המקרים כוללים גם בריכה, מכון כושר, גקוזי, ועוד..

העבודה בגרמניה כמו בכל אירופה מתרכזת בדרך כלל ל-7 או 8 שעות עבודה ביום בניגוד לעבודה בחו"ל בשאר העולם כמובן.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?