עבודה בדרום אפריקה

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

רקע על דרום אפריקה

דרום אפריקה היא למעשה מדינה העמוסה בבריטים, מדובר באחת המדינות העשירות ביותר ביבשת אפריקה אם לא העשירה שבהן. בדרום אפריקה חיים כ-48 מיליון אזרחים בקירוב בשלושה ערי בירה שונות וגדולות פרטוריה, קייפטאון, בלומפונטיין שם גם מתרכזת רוב העבודה בחו"ל בעגלות באפריקה. דרום אפריקה עשירה במחצבים של יהלומים, זהב, פחם, נחושת ועוד רבים. בשנים האחרונות דרום אפריקה הפכה ליעד תיירותי מוביל המושך אליו מידי שנה מליוני תיירים עובדה זו הפכה את העבודה בדרום אפריקה למשתלמת ביותר מבין יעדי העבודה בחו"ל.

יהדות דרום אפריקה

הקהילה היהודית בדרום אפריקה מונה כיום כ-100,000 אזרחים לערך. חשוב לציין את החשיבות של קהילה יהודית תומכת וחמה הגורמת לכם להרגיש בבית. הרגשה זו תתרום רבות לתחושת אי הזרות שלכם ותצליח בסופו של יום גם לשפר את ביצועי המכירות שלכם. אומנם ניתן למצוא יהודים בכל רחבי דרום אפריקה אבל הקהילות היהודיות הגדולות מתרכזות ביוהנסבורג, קייפטאון ודרבן. באופן טבעי ערים אלו גם כוללות את רמת החיים הגבוהה ביותר ואת הכסף הגדול ביותר.

העבודה המומלצת בדרום אפריקה

בעוד שביעדים המובילים בעולם בעבודה בחו"ל כבר מזמן התבססו להם העבודה בעגלות ובמכירות כעבודות המובילות והמכניסות ביותר בדרום אפריקה עדיין ישנה הזדמנות לעבוד במגוון עבודות מכניסות לא פחות כגון אבטחה או עבודה בהקמת תשתיות תקשורת שונות. ובכל זאת אם אתם מחפשים גם לעבוד ולהכניס המון כסף לכיס שלכם וגם להנות מרמת חיים גבוהה אין ספק שהעבודה בעגלות ובמכירות היא המובילה גם בדרום אפריקה. אסור לשכוח שדרום אפריקה העשירה מורכבת בעיקר ממהגרים בריטים או אירופאיים שונים מה שמביא לנו יתרון נוסף גדול מתחום העבודה בחו"ל באירופה אל העבודה בדרום אפריקה והוא כמובן שעות העבודה המעטות הנהוגות באירופה, יתרון זה משמעותי במיוחד עבור מי שמעוניין לשלב טיולים באטרקציות המטריפות שיש לדרום אפריקה להציע בנוסף לעבודה מכניסה ביותר.

כמה מרוויחים בעבודה בדרום אפריקה

כמו בכל העולם גם בעבודה בחו"ל בדרום אפריקה ניתן להרוויח סכומים של בין 5,000 ל- 8,000 דולר בחודש במהלך השנה, והרבה יותר בתקופת החגים המעלים באופן ניכר את כמויות הצריכה בעבודה בדרום אפריקה. שימו לב, נכון שהמטבע הדרום אפריקאי יחסית חלש אבל גם עלויות המחיה קטנות בהרבה וכמות המכירות גדולה בצורה משמעותית.

תנאים

התנאים בדרום אפריקה בהחלט טובים יחסית לעבודה בשאר העולם, בקומפלקסים שלכם תקבלו תנאים של מלכים עם בריכה, חדר כושר וג'קוזי בנוהל בנוסף בעקבות כוח העבודה הזול יחסית בדרום אפריקה תיהנו פעמים רבות ממבשלת ומגהצת שתדאג לכל צורכם. בנוסף רכב צמוד הוא גם עניין שבשגרה בעבודה בדרום אפריקה. רוב העבודה במכירות בדרום אפריקה בדומה לעבודה בחו"ל באופן כללי מתרכזת כמובן בערים המרכזיות שהן קייפטאון ויוהנסבורג. מהדיווחים שאני מקבל לאחרונה ביוהנסבורג עושים יותר כסף ב-20% בערך יותר מקייפטאון.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?