עבודה בהוואי

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

לא סתם הוואי נחשבת לאחד היעדים המובילים ביותר לעבודה בארה"ב, באיי הוואי השונים מתגוררים כ-1.3 מיליון איש במקום באיים היפים בעולם, אקלים טרופי משגע בשילוב חיי לילה מטורפים ולקינוח או אולי למנה עיקרית, מיליוני תיירים עשירים בעלי כיסים עמוקים ומפוצצים בכסף שרק מחפשים מה לקנות ממכם. אלו הדברים שהופכים את העבודה בהוואי לאחת העבודות השוות ביותר בעולם. זה לא רק הכסף שזורם בקלות, אלא גם האווירה הכיפית והזורמת שמרגישים באוויר. כידוע לכם אני מסתובב רבות בעולם ומדריך עובדים שרוצים להרוויח המון כסף בעבודה בחו"ל, לפני כחצי שנה הגעתי להוואי למספר הדרכות ופגשתי שם בחור צעיר, נמרץ ושאפתן שכבר עבר אצלי הדרכה שלישית בשיקאגו ובאאריזונה. הוא ניגש אליי ואמר לי ממש במילים האלו "תשמע אתה מכיר אותי ויודע שעשיתי המון כסף בעבודה בחו"ל, אבל היום אני כועס אלייך מאוד". הייתי מאוד מופתע מהתגובה של הבחור ולא היה לי שום רעיון למה אותו בחור היה יכול לכעוס עליי, ואז הוא אמר "אני מאוד כועס עלייך שלא גילית לי מה הולך פה, בכל המקומות עבדתי קשה בשביל לעשות המון כסף, פה בעבודה בהוואי למרות שאני עובד המון שעות אני מרגיש שאני הוא זה שצריך לשלם על התענוג". המשפט הזה גם אם יש בו קצת מין ההגזמה מתאר מצוין את הלך הרוח של העובדים בהוואי, יש להם איזשהו כוח קסם שלא שוחק אותם כמו בשאר העבודה בחו"ל והסיבה ברורה, פשוט מאוד מאוד כיף להם.

מה ואיך מוכרים בעבודה בהוואי

המוצר שרץ כיום הכי חזק בעבודה בהוואי ועושה הכי הרבה כסף הוא "חצאיות הקסם" של הוואי או במילים שלנו, המוכרים "חצאיות הכסף". המוצר הזה הוא כמעט ייחודי לאתרי נופש בסגנון של הוואי ולמעשה פשוט אי אפשר להתעלם ממנו גם אם מאוד מתאמצים, קשה להבחין בתיירים בהוואי שמסתובבים בלי חצאיות הקסם הללו. *שימו לב בעקבות חצאיות אלה חל גידול רב בביקוש לבחורות בעבודה בהוואי וכמו כן בעבודה בחו"ל בכלל. יחד עם זאת כמו תמיד גם מוצרי ים המלח ומוצרי הקוסמטיקה השונים עושים את העבודה מצוין ולא מאכזבים גם הם.

העבודה בהוואי היא בסגנון הרבה יותר משוחרר ואישי ופחות רשמי וייצוגי, אנשים בחופשה ומחפשים משהו קליל וחמוד, ניתן לעצור אנשים באמצע ולהפריע להם, להראות להם את המוצרים שלכם והם יקבלו את זה באהבה ובכיף מכיוון שהם בחופשה קלילה ומתוקה.

היתרונות בעבודה בהוואי

תיירים עשירים

בשנים האחרונות הוואי הפכה ליעד תיירותי יקר מהרגיל ובכן עובדה שנותנת לנו יתרון ברור.

קחו אוכלוסייה עשירה מאוד ותוסיפו לזה חופשה מהנה ותקבלו מכירות בלי סוף.

מגורים מפוארים ומפנקים בהוואי

המגורים בהוואי הם מהמפוארים והמפנקים ביותר שקיימים באופן יחסי לשאר מוקדי העבודה בחו"ל בעולם. כמו למשל עבודה באוסטרליה וקנדה זה הוא יתרון גדול שאסור לזלזל בו בשום פנים ואופן. לפעמים מגורים ו- "ספייס" טובים יכולים לשנות לכם את כל מהלך העבודה ולכן העובדה שפשוט כיף לכם להיכנס הביתה ורובכם רק חולמים על מגורים כאלה גם בארץ, תסייע לכם רבות בהגדלה ושיפור המכירות.

אווירת חופשה

כל התיירים בחופשה ולמעשה בפועל גם אתם, אומנם אתם בעבודה אבל ההרגשה היא שממש משלמים לכם על חופשה. אומנם בהרבה מוקדים תיירותיים אתם אמורים להרגיש אותו דבר אבל בהוואי זה פשוט אחרת, ויש דברים שפשוט אי אפשר להסביר במילים.

אשרת עבודה בהוואי

אין אשרת עבודה מיוחדת לעבודה בהוואי, אתם חייבים להיות בעלי גרין קארד או כמובן בעלי ויזת תייר. שימו לב עבודה בוויזת תייר איננה חוקית באופן רשמי ועל כך נדבר בפוסטים הבאים.

התכלס בעבודה בהוואי

הוואי היא אחת המדינות המובילות בעבודה בחו"ל ותוכלו להרוויח שם בין 5000$ ל 8000$ בקירוב, כמו שאמרתי בעלי העגלות מחפשים שם היום בעיקר בחורות.

עבודה בהוואי בשמלות

כשאני חושבת על הוואי עולה לי ישר קונוטציה של קיץ, שמש, חופים, אנשים יפים וכיף אחד גדול. אבל גם הרבה מאוד כסף שזה יעלה לי….

מסתבר שיש דרך לעשות את זה בחינם ועוד להרווייח מזה כסף. והרבה כסף.

עבודה בהוואי שמלות זה הפיתרון המושלם של בילוי והנאה בהוואי בשילוב חווית עבודה מהנה ועוד להרוויח מזה המון כסף.

לכל מי שמתחבר לאופנה והיה רוצה לעסוק בזה הפתרון האולטימטיבי שלו

זה עבודה בהוואי שמלות שזו עבודה דינמנית ומהנה בעגלות בהוואי.

העגלות ממוקמות באיזורים הכי תיירותיים בהוואי מה שהופך את עבודה בהוואי שמלות לעבודה מהנה בהרגשה של חופשה אחת ארוכה.

עבודה בהוואי שמלות מציעים שמלות בעיצוב ישראלי במראה אותנטי שמתאים למזג אויר החם של הוואי בעיצובים מפתיעים ומגוונים ובבדים איכותיים והכי חשוב עבודה בהוואי שמלות דוגלת במכירות במחירים אטרקטיביים ביותר כך שכל אישה שתתקל בעגלה תהיה מעוניינת לרכוש לעצמה לפחות שמלה אחת וכל גבר יהיה מעוניינת לרכוש שמלה לבת זוגתו.

עבודה בהוואי שמלות ידועה ומפורסמת בהוואי, העגלות קיימות שנים ומידי עונה הסחורה מתחלפת ומגיעים עיצובים חדשים ולכן קהל הלקוחות המקומי חוזר מידי עונה לרכוש.

השכר של עבודה בהוואי שמלות בנוי מעמלות מכירה ובונוסים, על כל מכירה של שמלה תקבלו כעשרים ואחת אחוז מסך המכירה אליכם במזומן בסוף היום.עבודה בהוואי שמלות דוגלת בבונוסים שווים ולכן ועל כל מכירה מעבר ליעד היומי תקבלו ארבעים ושתיים אחוז מסך המכירה. המשכורת שתוכלו לעשות היא מטורפת עד עשרות אלפי דולרים בחודש לחרוצים ביותר.

המוטו של עבודה בהוואי שמלות הוא השמיים הם הגבול.

אחרי שקיבלתם קצת פרטים על עבודה בהוואי שמלות נשאר רק להגיע ולהתנסות לחוות ולהינות. בהצלחה.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?