עבודה בחו"ל באבטחה

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

לאלו מבנינו ששירותו ביחידה קרבית רגילה בצבא או לחילופין בפלס"רים השונים וביחידות המיוחדות בצה"ל ישנה אופציה נהדרת לעבוד בחו"ל באבטחה. ראוי להבחין בין שני סוגים שונים לגמרי בעבודה בחו"ל באבטחה אשר בטעות או שלא בטעות קיבלו שם דומה. עבודה באבטחה בחו"ל באופן הפשוט של הביטוי זו עבודה הכוללת הגנה ואבטחה פעמים על קהילות יהודיות בגולה ופעמים על מוסדות ישראלים רשמיים השוכנים בחו"ל כגון שגרירויות וקונסוליות שונות. עוד תחום לא מוצהר של עבודה בחו"ל נכנס בשם של עבודה בחו"ל באבטחה אך הוא רחוק ממנו מרחק שמיים וארץ והוא כמובן תחום העבודה באימון "צבאות" זרים בחו"ל והמושג צבאות לא סתם נמצא תחת סוגריים, פעמים רבות באמת מדובר בצבא מוסדר ומוצהר אך פעמים רבות ממש לא.

הצבא הישראלי כמותג אבטחה עולמי

הצבא הישראלי נחשב כבר שנים רבות ולמען האמת מאז מלחמות ישראל השונות כאחד הצבאות החכמים והמתוחכמים בעולם וזאת למרות הנחיתות המספרית שלו. הסיפורים והאגדות בין אם הם נכונים ובין אם לאו עשו את שלהם בעולם, ניתן היום להגיד שהצבא הישראלי הוא אחד מ-10 הצבאות החזקים ביותר בעולם. עובדה זו הפכה את האבטחה של יוצאי צה"ל למותג בין לאומי אשר מספק אבטחה בכל העולם, רבים מהחברות הפרטיות לאבטחה עשו מהמידע הזה הון במדינות מוכרות ורציניות וגם במדינות עולם שלישי, תרמו לכך גם רבות המצב הישראלי הגיאופוליטי אשר מוביל את מדינת ישראל להתמודדויות לא פשוטות עם הטרור האכזרי ולוחמת הגרילה הידועה כל אלו גרמו ללוחמי צה"ל לעלות את שמם על נס בנוגע לכל מה שקשור באבטחת מוסדות וכולי.

כמה אפשר להרוויח בעבודה בחו"ל באבטחה

העבודה בחו"ל באבטחה נחשבת למתגמלת ביותר עבור צעירים המשתחררים מהצבא וגם לבוגרים יותר, השכר משתנה בהתאם ליחידה בה זכיתם לשרת ולהכשרות אותם עברתם וכמובן בסוג עבודת האבטחה אותה בחרתם לקחת. אימון צבאות זרים נחשב היום ל"עבודה באבטחה בחו"ל" לעבודה המתגמלת ביותר מדובר על משכורות של בין כ-5,000 – 8,000 דולר לחודש עבודה כאשר כל הוצאות המגורים והמחיה משולמות לכם כבר מראש. בניגוד לעבודה בחו"ל בעגלות ובמכירות שגם כוללת רווחים בסדר גודל כזה כאן לא מדובר על עבודה בשכר לפי אחוזים או ביצועים אלא בהבטחת הכנסה לכל דבר, אם זאת לצערנו קשה מאוד לקבל מידע ולהשיג מידע על עבודה מסוג זו, לרוב עבודה זו עוברת מפה לאוזן והמעסיקים מגיעים אלייך ולא העובד אל המעסיק.

אם בחרתם לעבוד בחו"ל בעבודה הכוללת אבטחה ולא אימון צבאות זרים אין ספק שעבודה בשדות תעופה, אוניות ושגרירויות או מוסדות יהודיים שונים יכולה להיות משתלמת ביותר עבורכם. כמובן שבעבודה מסוג זה אי אפשר לקבוע מחיר קבוע והשכר משתנה בהתאם לסוג המוסד או הקהילה אותה אתם מאבטחים, האפשרויות לעבוד בעבודה בחו"ל באבטחה יכולה לכלול עבודה במדינות רבות בעולם ולא רק בארה"ב כגון: דרום אפריקה, קנדה, אוסטרליה ואירופה. חשוב לציין כי בדרך כלל גם בעבודה באבטחה רגילה בחו"ל הוצאות המחייה הבסיסיות למעט בילויים ומותרות משולמות ע"י המעסיק שלכם.

היתרון וחסרון הגדול בעבודה באבטחה בחו"ל

בניגוד לעבודה בחו"ל במכירות העבודה בחו"ל באבטחה מסודרות ומאושרת בחלק גדול מהמקרים ע"י המעסיקים כך שאינכם צריכים להתעסק בבירוקרטיה או בכל ענייני החוקיות למיניהם אלא רק לבוא, לעבוד ולהרוויח המון כסף על מנת שתוכלו לחסוך לכל מה שרק תרצו. ושוב פעם בניגוד לעבודה רגילה בחו"ל גם בנושא הזה הדברים שונים לחלוטין, החיסרון הבולט ביותר הוא כמובן האפשרות המעטה יחסית להתקדם במהירות.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?