עבודה בחו"ל באטלנטה

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

הפעם אנו ממליצים על עבודה בחו"ל באטלנטה בחברת .SKComitics

החברה הוקמה בשנת 2007 ומאז היא מתמחה בעיקר במוצרי קוסמטיקה שונים ובינהם גם מוצרי ים המלח המוכרים לנו מתחום העבודה בחו"ל ובמכירת מיישרי שיער. חשוב לדעת כי החברה מתפתחת, גדלה ומתרחבת משנה לשנה עובדה הטומנת בחובה אפשרויות קידום ומיצוי גדולות מבכל חברה סטנדרטית אחרת.

עבודה בחו"ל באטלנטה

אטלנטה היא בירתה של מדינת ג'ורג'יה שבארה"ב, למעשה אטלנטה היא העיר הגדולה ביותר במדינה זו. אטלנטה מרכזת בתחומה עסקים בסדר גודל בינלאומי כגון: CNN, קוקה קולה, UPS, הום דיפו ועוד. בשילוב עם חיי הלילה ומקמות הבילוי המטורפים שיש לעיר הזו להציע העבודה בחו"ל שם הופכת להצעה אטרקטיבית מתמיד.

הקניונים באטלנטה

החברה עובדת בשלושה קניונים מרכזיים באזורים העשירים ביותר במדינה המושכים אליהם מיליוני מבקרים כל שנה.

המוצרים

מוצרי החברה מתבססים על שני תחומים עיקריים המהווים כמוצרים משלימים. מוצרי הקוסמטיקה של פרמייר ובלה טרה ובנוסף מיישרי השיער בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק.

הכשרה

לדברי החברה, היא דואגת להכשיר את העובדים שלה כבר בארץ, נותנים לכם את כל הכלים להתמודדות עם לקוח, עובדה זו בעצם מעבירה חלק מתקופת ההכשרה והשיפשוף כבר בארץ ומאפשרת לכם להגיע לעבודה בחו"ל כבר אחרי כל ההדרכות בנוגע למשא ומתן וכלים נוספים שיעזרו לכם להיות מוכנים ומזומנים להכניס כסף לכיס ולצמצם את תקופת ההכשרה בחו"ל. הרגלי עבודה נכונים וליווי לאורך כל הדרך.

העבודה

בחברה עובדים כחמישה ימים מלאים בשבוע וביום ראשון חצי יום, מה שמאפשר עבודה בחברה זו גם לשומרי שבת ומסורת. כל יום מלא הינו כולל 11 שעות עבודה. כמו בנוסחה של חברות רבות בתחום העבודה בחו"ל גם בחברה זו תרוויחו 25% מהמכירות של עד 600$ ו30% על מעל סכום זה. במידה ומכרתם מעל 1600$ תתחילו לקבל בונוסים מעבר לעמלות הרגילות. חשוב לדעת, לאחר שישה חודשי עבודה כל עובד זכאי למענק של כ-1500 דולר מתנה.

מגורים

החברה מספקת דירות בקומפלקס מרהיב המאובזר ברמות הגבוהות ביותר. לרשותכם עומדות שתי בריכות, חדר כושר ומגרש טניס.

רכבים

כמו שנהוג בעבודה בחו"ל בעולם את הרכבים תוכלו לקחת בימי החופש שלכם לאן שרק תרצו.

כרטיס טיסה עלינו

כל עובד יקבל לאחר שלושה חודשי עבודה בחברה מענק של 50% מעלות כרטיס הטיסה שלו ולאחר חודשיים נוספים את כל עלות הכרטיס.

לסיכום לדברי החברה הם יעשו הכל בכדי שאתם תצליחו ואם גם אתם תעשו כן, הצלחתם מובטחת.

מעבר לעבודה והכסף הגדול שתעשו פה מה שחשוב לא פחות זה להנות מהתהליך, אנחנו מארגנים ימי גיבוש, סרטים, מסעדות, טיולים, הצגות ועוד המון חוויות מרגשות והרבה רגעים מתוקים. תפגשו כאן אנשים שלא תראו כל יום, תשפרו את האנגלית שלכם ותחיו את החיים בארה"ב. אנחנו חוגגים את כל החגים, מבשלים ארוחות שישי ודואגים להרבה אנרגיה חיובית.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?