עבודה בחו"ל בחקלאות

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

עבודה בחו"ל נעשתה בשנים האחרונות יותר ויותר אטרקטיבית עבור צעירים ישראלים, הסיבות לכך הן רבות אבל הסיבה העיקרית והמשמעותית ביותר היא כמובן עליית יוקר המחיה בישראל.

מבין כל העבודות בחו"ל אפשר למנות את העבודה הפופולרית ביותר "העבודה בעגלות" ומכירות של מגוון מוצרים בחו"ל. כיום צעירים רבים אשר לא רואים את עצמם כמתאימים לעבודה במוצרי מכירה בחו"ל מחפשים עבודות מסוג זה בעולם. עבודה בחו"ל בחקלאות איננה עבודה קלה כלל וכלל. מחד מדובר בעבודה פיזית לא פשוטה מאידך עבודה זו כוללת חוויות רבות ואטרקציות מרהיבות מסביב לעולם כולו. אם ברשותכם רישיון הפעלה על טרקטור או מלגזה אין ספק שיש בידכם יתרון גדול בעבודת החקלאות בחו"ל. מעבר לכסף ולתחושת הסיפוק שבעבודת כפיים חשוב לזכור כי עבודה בחו"ל בחקלאות היא קודם כל ולפני כל דבר אחר חוויה גדולה המשלבת נופים מרהיבים ועבודה באזורים פסטורליים ושקטים המתאימה בעיקר למי שרוצה לראות קצת חו"ל ולחוות את העולם דרך העבודה.

למי עבודה בחו"ל בחקלאות מתאימה?

כתוצאה מהמחסור בידיים עובדות בנוגע לעבודת כפיים ניתן פעמים רבות לקבל ויזת עבודה ואישורי עבודה מסודרים. לרוב העבודה בחקלאות בעולם איננה דורשת הכשרה או כל ניסיון קודם עובדה המאפשרת לחיילים משוחררים רבים לעבוד בחו"ל בחקלאות ללא כל ניסיון קודם. השכר בעבודה מסוג זה איננה לפי אחוזים כפי הנהוג בעבודה בעגלות או במכירות שונות, מדובר בעבודה בה השכר נקבע בראש ולפעמים קבלת תגמולים בהתאם ליעדים כמותיים שונים בעבודה.

עבודה בחקלאות בארץ למול עבודה בחו"ל בחקלאות?

תמחקו את הדימוי של החקלאי הישראלי הפשוט, בעולם ענף החקלאות נמצא בתאוצה מתמדת, לא סתם מחירי המזון בעולם עולים באופן משמעותי בשנים האחרונות. רבים מוצאים את העבודה בחו"ל בחקלאות משתלמת ומתגלמת ביותר לא רק לעומת עבודה דומה בארץ אלא גם לעומת עבודות אחרות בחו"ל. חשוב מאוד לדעת רוב העבודות בחקלאות בעולם כוללות עבודות חקלאות שוטפות ובעיקר בקטיף כלומר פעולת הקטיפה והאיסוף של הסחורה.

איפה ניתן לעבוד בחקלאות וכמה מרוויחים?

ניתן לעבוד בחקלאות בחו"ל בעולם כולו, אך המדינות בהן הנושא צובר תאוצה וצעירים רבים נוהרים עליהם הן מדינות אוסטרליה, סין, יפו, רוסיה, ארצות הברית וקנדה. חשוב לדעת כי עבודה בחו"ל בחקלאות היא עונתית ומשתנה ביחד עם עונות השנה וכתוצאה מכך מאפשרת מעבר בריא בין ארצות וערים שונות בעולם. השכר בעבודת הקטיף מתחיל במשכורות של כ- 2,000 דולר מידי חודש ויכול להגיע גם לסכומים של כ-4,500 דולר לחודש. אומנם קשה למצוא עבודה בדייג והיא דורשת מיומנת גדולה יותר בניגוד לעבודת הקטיף אך הרווחים בענף זה יכולים להגיע גם ל- 1,000 דולר ביום עבודה.

עבודה בחקלאות חוקית?

היתרון הגדול של העבודה בחו"ל בחקלאות לעומת עבודה בחו"ל בעגלות הוא כמובן עניין החוקיות, ברוב החברות אתם תעבדו באופן חוקי לגמרי והחברה במה אתם מועסקים תיתן לכם את כל האישורים הנדרשים לכך, למעשה אתם יכולים לדלג על כל העניין הבריקורטי די בקלות.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?