עבודה בחו"ל בנברסקה

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

אז כמו שאתם בטח יודעים AskMoshiko הינו בלוג המכיל מידע רלוונטי, עדכני ובלתי תלוי בנושא העבודה בחו"ל בתחום המכירות. התחלתי את הפרויקט משום שראיתי את הבלבול הגדול השורר בתחום וכמובן את כמויות המידע המגמתי והשקרי לפעמים שמסתובב באינטרנט בנושא. כאשר התחלתי את הפרויקט החלטתי לא לפרסם בכלל חברות העובדות בתחום משום שרציתי מאוד לשמור על מידע שאינו מגמתי ובמיוחד שעלול להיות פה מקום לניגוד עניינים (אני עובד בהדרכות של חברות מכירות בכל העולם).

הבלוג הוקם והפרויקט יצא לדרך לפני כחודש ואני גאה לומר שעד כה מדובר בהצלחה בלתי רגילה, גדולה הרבה יותר ממה שחשבתי. לשמחתי הרבה אני עמוס בשאלות ושמח תמיד להכוון אתכם הגולשים. בתקופה האחרונה רבים ממכם מבקשים המלצות לחברות ספציפיות ולכן החלטתי לתת במה לחברות שונות בקטגוריה חדשה בשם חברה בהמלצה. פעם בשבוע תהיה פה המלצה על חברה חדשה בתחום העבודה לחו"ל. אני אקדים ואומר מראש שכל חברה יכולה להיכנס לקטגוריה, בין אם היא לקוחה שלי ובין אם לאו. הקטגוריה החדשה תיתן במה לכל חברה להציג מידע על עצמה ובלבד שנוכל לאמת את כל הנתונים שהיא מציגה שהרי זוהי המטרה של הבלוג הזה מראש. אז שיהיה לנו בהצלחה.

והפעם אנו מציגים את חברת בזינגה בעבודה בחו"ל.

חברת בזינגה עובדת בתחום העבודה לחו"ל בארה"ב כבר יותר מ-4 שנים. החברה מתמחה בעיקר במכירות מוצרי ים המלח של פרמייר בעגלות במולים חזקים מאוד במדינת נברסקה . הדגש בחברה הוא על הדרכה איכותית וארוכת טווח אשר מצליחה להביא גם כאלו שאין להם כל ניסיון במכירות לתוצאות מצוינות ולאורך זמן.

נברסקה

העגלות ממוקמות במדינת נברסקה שבארצות הברית באזור מיוחד מאוד הנקרא מיד-ווסט הכולל בתוכו המון אנשים המתפרנסים מחקלאות. אם עלתה לכם לרגע תמונה של חקלאי קשה יום לראש אז תמחקו אותה אין מדובר בחקלאי הישראלי הממוצע אלא באנשים שמצליחים להתפרנס ברמה גבוה מאוד מחקלאות בהיקפים גדולים ביותר. למעשה נברסקה היא אחת מהמדינות בארצות הברית שרק התחזקה מבחינה כלכלית מהמשבר הכלכלי האחרון שפקד את ארה"ב בגלל סיבות רבות. יתרון גדול נוסף בעבודה בחו"ל בנברסקה הוא שנברסקה נחשבת כביכול יעד פחות מוכר ומועדף מה שמעיד על היותה מדינה בתולית, כלומר המוצרים הנמכרים בדרך כלל בעבודה בחו"ל ובעבודה בארה"ב אינם חרושים כמו ביעדים אחרים ועדיין חדשים בנוף המדינה ומכאן נובע הפוטנציאל האדיר של מדינה זו. העיר בה החברה שוכנת היא אומהה הכוללת כחצי מיליון תושבים ונחשבת כמעיין עיר בירה של המדינה ומרכזת בתוכה את כל הפאבים, מועדוני הבילוי וחיי הלילה הסוערים ביותר במדינה כולה.

העגלות

החברה עובדת בשלושה קניונים הגדולים ביותר בעיר אומהה. בקניונים אלו העגלות נמצאות ליד המותגים הגדולים ביותר שרק תוכלו לחשוב עליהם, לדוגמא: ויקטוריה סיקרט, שאנל ועוד..   חשוב לציין שלחברה יש בלעדיות על המוצרים בקניונים בעבודה בארה"ב, עובדה שמורידה את רמת התחרות לאפס.

המוצרים

החברה מוכרת בעבודה בחו"ל בעיקר את מוצרי הקוסמטיקה של ים המלח. מדובר במוצרי טיפוח שונים לגוף. מי שמכיר את מוצרי ים המלח יודע שמדובר במוצרים שניתן לראות בהם תוצאות כבר בהדגמה הראשונה שאתם מבצעים על הלקוח עובדה התורמת רבות למכירות, זו גם הסיבה שהמוצרים הללו כל כך נפוצים בעבודה בחו"ל.

חוקיות בעבודה בחו"ל

למעשה בזינגה היא אחת החברות היחידות כמעט שמאפשרת למחזיקי וויזה לעבוד באופן חוקי לגמרי בעבודה בחו"ל.

התנאים

מגורים

קומפלקס מגורים מפואר במיוחד הכולל חדר כושר וגם בריכה בתקופת הקיץ. כל מה שאתם מכירים מהבית קיים גם פה, ספות מפנקות, אינטרנט, מיטות, מטבח וכל מה שאתם צריכים בכדי להתפנק.

בכל חדר גרים שני עובדים ושכר הדירה עומד על כ- 400$ בחודש.

רכבים

החברה מחזיקה כ-3 רכבים בעזרתם אתם מגיעים כל בוקר לעבודה (7 דקות נסיעה). כמובן שבימי החופש ניתן לקחת את הרכבים לטיולים, בילויים ועוד.

שעות עבודה

עובדים כ-6 ימים בשבוע וכ-11 שעות ביום. (לא לחלשים).

כסף

וכמובן הסיבה שלכבודה התכנסנו כאן כולנו, עד 600$ תקבלו 25% מעל לכך תקבלו 30% ואם מכרתם מעל 1500$ תקבלו 35% כבר מהדולר הראשון, כלומר רטרו. לסיכום החברה הזאת מתאימה מאוד למי שלא בא לשחק משחקים ומעוניין לחסוך כמה שיותר כסף. אומנם המיקום אינו נוצץ אך מכאן נובע יתרונו הגדול. כמו שכבר שהזכרתי העבודה בבזינגה היא כמעט העבודה בחו"ל היחידה בה אתם יכולים לעבוד באופן חוקי לגמריי עם שקט נפשי ובלי חששות.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?