עבודה בחו"ל בצרפת

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

קצת על צרפת

צרפת השוכנת במערב אירופה נחשבת לאחת הכלכלות המובילות בעולם וככזאת מהווה פוטנציאל אדיר לצעירים ישראלים רבים היוצאים לעבוד בחו"ל בעגלות ובמכירות. בצרפת חיים יותר מ-65 מיליון נפש הרגילים לחיות ברמת חיים גבוהה מאוד יחסית לישראל אך הסיבה שהופכת את צרפת ליעד אטרקטיבי כל כך לעבודה בחו"ל היא כמובן מספר התיירים העצום הפוקד את המדינה מידי שנה, למעשה מדובר במדינה המתיירת בעולם. מידי שנה פוקדים את צרפת יותר מ-80 מיליון תיירים זרים. חשוב גם לציין את יחסי המדינות שידעו בזמן האחרון התקרבות הדדית בין ישראל לצרפת כמובן עובדה המהווה גורם משפיע נוסף על העבודה בחו"ל בעגלות בצרפת.

עובדים באירופה

בעבודה בצרפת כמו בעבודה באיטליה או בכלל באירופה בעקבות התרבות האירופאית הנינוחה מדובר בדרך כלל בעבודה הכוללת מספר שעות מועט ביחס לשעות העבודה בחו"ל באופן כללי. חשוב גם לציין את היתרון הבולט בעובדה שאנחנו מוכרים בצרפת במטבע היורו החזק השווה היום 4.6 שקל. השילוב של תיירים רבים בנוסף לקהל יעד מקומי ממוקד המעוניין בצריכה של רמת חיים גבוה מהווים את ההזדמנות האמתית הטמונה בצרפת בכלל ובפריז בפרט.

מי יכול לעבוד בצרפת

לא סתם מכונה מדינת צרפת כפרוצת העולם, ובמילים עדינות יותר גם בנוגע למשטרת ההגירה של צרפת מדובר בפחות או יותר קרקס מה שמאפשר לצעירים ישראלים רבים לעבוד בצרפת ללא כל אשרה מסודרת ומאושרת. בל נשכח את הצעירים הרבים המחזיקים בדרכון צרפתי או אירופאי שבכלל יכולים לעבוד ללא כל חשש אפילו הקטן ביותר.

חיי הלילה של צרפת

עם כל הכבוד לתל אביב ויש המון כבוד מדובר בחיי לילה מלאים ומטורפים מסוג אחר לגמרי. אין ספק שמי שלא ראה עוד מסיבה בפריז, לא ראה מסיבה מימיו. מי שמעוניין לשלב טיול, הנאה וכיף בנוסף לרווחים גדולים ימצא את צרפת כאפשרות מועדפת בעבודה בחו"ל הנוסקת בימים אלו באופן רציני.

מה ואיך מוכרים בעבודה בצרפת

כמו בכל העבודה בחו"ל גם צרפת איננה פוסחת על שום סעיף, ניתן אפילו להגיד שהעבודה במכירת ציורי שמן בצרפת תופסת נתח משמעותי מנפח הפעילות של הישראלים בעלי העגלות בצרפת. לדוברי השפה הצרפתית אין בכלל שאלה, מדובר בהזדמנות נדירה לעשות המון כסף ולעשות אולי טיול שורשים על הדרך. הנימוס הבריטי אינו נעדר גם הוא ולמרות התחרות הקיימת בין המדינות הצרפתים מנומסים לא פחות מהבריטים, למי שחושב על הצרפתי הישראלי כצרפתי קלאסי אז זה איננו התיאור, רוב הצרפתים הישראלים הגיעו לצרפת ממרוקו וממדינות ספרדיות נוספות.

חסרונות בעבודה בצרפת

חשוב לדעת כי אירופה בתקופה האחרונה סופגת בגלל מדיניות ההגירה המקלה מיליוני מהגרים מוסלמים המשפיעים על אופייה של אירופה כולה וכתוצאה מכך גם על העבודה בחו"ל ובאירופה אך בצרפת ניתן לראות תופעה זו באופן נרחב ביותר ועובדה זו כמובן תשפיע עליכם ועל כיסכם.

לסיכום

עבודה בצרפת בהחלט נחשבת היום כאופציה משמעותית ורצינית אך משום מה איננו רואים רבים הטסים לעבודה בחו"ל בצרפת ולא נותר להגיד אלא "חבל". ולמי שבכל זאת החליט לטוס ולעבוד בצרפת שיהיה בהצלחה רבה.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?