עבודה בחו"ל בשיקגו

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

והפעם בהמלצה חמה עבודה בחו"ל בשיקגו בחברת Ekon.

אקון הינה חברה המתמחה בהפעלת קיוסקים ועגלות מכירה כבר למעלה משש שנים בעיקר בתחום הקוסמטיקה בעבודה בארה"ב ביעדים תיירותיים ועשירים בהחלט. החברה פונה בעיקר לקהל היעד של תיירים ולא לתושבים המקומיים בשיקגו דבר המבטיח זרם מתחדש של לקוחות במשך כל תקופת עבודתכם בחברה.

הקניונים בעבודה בשיקגו

הקניון המרכזי בו החברה עובדת הינו אחד הקניונים הגדולים ביותר במדינת שיקגו ((woodfield mall ומושך מעל לכ- 2 מיליון מבקרים בכל חודש עובדה ההופכת את העבודה בחו"ל בשיקגו לרווחית מאוד. השילוב בין מקום יחסית בתולי דרך קיוסקים ועגלות מפוארים ביותר בנוסף לאוכלוסייה בעלת הכנסה פנויה גבוה ותיירות ענפה מספק עבודה מכניסה ורווחית בכל ימות השנה ולא רק בתקופת הכריסמס.

תהליך ההכשרה בעבודה בחו"ל

בחרה שמים דגש גדול מאוד על הדרכה יעילה ולטווח ארוך ומקבלים לעבודה גם עובדים ללא ניסיון במכירות כלל וכלל. בחרת אקון מדגישים כי לא תקבלו שני דפים עם קצת מידע כללי וישר יזרקו אתכם לעבוד. כאשר תגיעו לעבודה בחו"ל בשיקגו תקבלו חוברת הדרכה המונה כשלושים עמודים שנכתבו ע"י הטריינר הראשי של החברה בפרויקט אישי שערך למעלה משנה ומתבסס על נתונים ממיקומים רבים. מטרתה של שיטת ההדרכה היא בראש ובראשונה להכשיר אתכם כמומחים לקוסמטיקה ורק לאחר מכן לאנשי מכירות טובים מתוך אמונה כי איש מכירות טוב בעבודה לחו"ל צריך קודם כל להיות מומחה במוצר אותו הוא מוכר. בנוסף לכל זאת בכל אזור החברה מקפידה על טריינר מקצועי לכל שני עובדים שעובד איתם בצמוד במשך כל שעות היום. תמיד יהיה מי שישפר לכם את ההדגמה, ייתן לכם פידבקים מיידים ולבסוף גם יגדיל עבורכם את המכירה.

מגורים

המגורים בחברת אקון הינם בקומפלקס יוקרתי ביותר הכולל ג'קוזי, סאונה, בריכות, חדר כושר, מגרש טניס, ועוד שלל הפתעות מפנקות. הדירות מאובזרות ברמה הגבוה ביותר והן במרחק קצר מאוד מהקניון בו עובדים. בחודש הראשון תקבלו שכירות על חשבון החברה ולאחר מכן תאלצו לשלם כ-400 דולר בחודש.

תהליך המיונים בחברה

במידה והינכם מעוניינים לעבוד בחברה עליכם לקבוע פגישת התאמה עם מגייס החברה ובמידה ותמצאו מתאימים תערך לכם פגישה שנייה במעמד של ראיון עבודה לכל דבר.

למה דווקא קוסמטיקה בעבודה בחו"ל?

אומרים כי אין חכם כבעל ניסיון אז בואו תתנו לנו לסדר לכם קצת את הראש, במהלך 12 שנות פעילותה של החברה מכרנו עשרות מוצרים שונים והגענו למסקנה כי אין מוצר שיכול להתחרות במוצרי הקוסמטיקה המצליחים בעבודה בחו"ל בכלל ובעבודה בשיקגו בפרט. בעוד המודעות העצמית לטיפוח ויופי בעולם גוברת גם קהל הלקוחות הולך וגובר ומוכן להוציא כל שנה יותר כסף מהכיס בכדי להראות טוב יותר.

לסיכום אומרים בחברה אם יש לכם קצת זמן פנוי לשרוף אך אין לכם מטרה ממשית לעבוד קשה והצליח כנראה שאתם לא מתאימים לעבודה בשיקגו בחברת אקון. אם אתם בראש של עבודה קשה ומשכורות גבוהות ביותר הנעות בין 4,000$ ל 14,000$ אז חברת אקון זה ללכת על בטוח.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?