עבודה בחו"ל חוקית

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

פעמים רבות אנו שומעים תגובות כגון: "אני מכיר את העבודה בעגלות, אבל שמעתי שזו לא עבודה חוקית", "שמעתי על אנשים שהסתבכו ואני לא רוצה להסתבך", ועוד. חברים יקרים יש לנו חדשות עבורכם, עבודה חוקית בחו"ל בהישג יד אינו עניין בלתי אפשרי. גם אם אין לכם אזרחות זרה או אשרת עבודה לארה"ב, אתם עדיין יכולים ליהנות מעבודה בחו"ל חוקית לחלוטין על כל המשמעויות שלה.

אין לי דרכון זר

אז אומנם אתם לא ברי מזל ואין לכם אזרחות זרה ובמצב של מלחמה כנראה שלא יהיה לכם לאיפה לברוח, אבל אתם כן יכולים לעבוד בחו"ל באופן חוקי ולהרוויח המון כסף. איפה אתם שואלים? אם לא בא לכם להמר על יעדים בתוליים ומתחילים למרות שיש להם את היתרונות הגדולים אתם יכולים לעבוד ב-

קנדה –

מדיניות ההגירה של קנדה מקלה מאוד ומעודדת מהגרי עבודה שונים, התהליך יכול לקחת עד -4 חודשים החברה אליה אתם טסים לעבוד אמורה לספק את כל האישורים הנדרשים על מנת שתוכלו להמשיך ולעבוד בקנדה לתקופה של עד חצי שנה(מעבר לזה נדרשת הארכה מיוחדת), עלות הוצאת האשרה הוא כ- 680$ וגם בעלות הזו אמורה החברה לפחות להתחלק אתכם. עליכם לספק תעודת יושר מהמשטרה על מנת שהשלטונות הקנדיים ידעו שאין לכם עבר פלילי וביכולתכם לעבוד במדינה ללא כל הפרעה.

אוסטרליה –

באוסטרליה ניתן כיום לעבוד רק ע"י הוצאות וויזת סטודנט, לאחרונה לסטודנטים ישראלים עושים קצת בעיות בעניין אך אם ברשותכם דרכון בריטי, אירופאי, אמריקאי או קנדי תוכלו לבצע זאת בלי שום בעיה.

סינגפור –

בסינגפור כל בעל תואר אקדמי יכול לעבוד ללא כל בעיה, התהליך הוא פורמלי בלבד, תקופת ההמתנה יכולה להגיע לעד כחודש וחצי ובמהלכה כבר אפשר לפגוש ולהתעניין בחברה בה אתם מתכוונים לעבוד בה. שימו לב האישור הינו אך ורק לחברה בה אתם מעוניינים לעבוד ואינו ניתן להעברה, העלות של אשרה כזו יכול להגיע לכ- 1000 דולר.

למה כדאי לעבוד בעבודה בחו"ל חוקית.

אין מי שמכיר  אתכם יותר טוב ממכם, ולכן מניסיוני בתחום ניתן להגיד באופן ברור וצלול כי מי שמפחד מעניין החוקיות יכול להיות מושפע ממנה לרעה במיוחד בעבודה בחו"ל במכירות ועובדה זו תתבטא בסופו של דבר בכיסכם לכן פעמים רבות כדאי לוותר על מיקום מנצח ולעבוד במקום מסודר עם שקט נפשי ששווה הרבה.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?