עבודה בחו"ל לא בעגלות – לוקסימט

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

לטובת אלו שאינם יודעים מה פירוש המילה לוקסמיט, מדובר פשוט במנעולן בעברית. בארה"ב כמו בישראל מידי יום נתקעים אנשים רבים מחוץ לביתם או רכבם הפרטי. בשנים האחרונות ישראלים רבים בעלי יוזמה ומוטיבציה השתלטו על התחום הלוקסמיט בכל רחבי ארה"ב ובימים אלו הם משלמים את ההתרחבות ממש כמו בתחום העגלות גם לקנדה ולמדינות נוספות בעולם. עבודה בלוקסמיט בניגוד לעבודה בחו"ל במכירות איננה מתאימה לכל אחד, מדובר בעבודה בחו"ל לא במכירות בלי סדר יום אתם בעצם נתונים כל הזמן לקריאות דחיפות ונדרשים להגיע בזריזות גם או בעיקר בשעות הלילה המאוחרות. כעובד לוקסמיט קודם כל תעברו הכשרה מתאימה בכדי שתוכלו להיות בעלי מקצוע טובים ולפרוץ כל דלת ורכב שעומד בפניכם. גם בעבודה זו מי שיודע למכור ולא מפחד למכור יעשה הרבה יותר כסף מכיוון שפעמים רבות מוצאים את עצמם המנעולנים במצב שמאפשר להם לדחוף עוד מנעולים. המפתח להצלחה בלוקסמיט עבודה בחו"ל לא במכירות הוא להגיע למקום כמה שיותר מהר ובהתראה קצרה מאוד, פעמים רבות מי שנתקע בלי מפתח מזמין כמה מנעולנים לאותה עבודה והראשון שיגיע הוא זה שיקבל את העבודה. בפועל קיים פוטנציאל ללכלוך בעבודה זו, לעיתים קרובות אתם אמורים לנצל את המצוקה של מי שתקוע מחוץ לבית ולהוציא ממנו כספים רבים יותר באמצעות כל מיני טריקים ושטיקים שונים.

יתרונות בעבודה בחו"ל לא במכירות בלוקסמיט

משכורת קבועה

זה היתרון הגדול בעבודה בחו"ל לא במכירות בלוקסמיט, אתם מקבלים משכורת בסיס קבועה ובנוסף בונוסים. לדעתי מכאן נובע גם החיסרון הבולט של עבודה זו מכיוון שאתם לא במצב של דרייב מתמיד.

שעות עבודה מעטות

אומנם שעות העבודה כמו שהזכרתי לא כל כך נוחות ואפשר שתעבדו בעיקר בלילה אך מצד שני אתם כמעט ולא עובדים ברוב שעות היום פשוט נחים ומחכים לקריאה.

עבודה קלה

אין צורך בשום השכלה או מאמץ, כל מה שאתם צריכים זה רק מדריך מנוסה וידיים טובות. תוך שבוע עד שבועיים תוכלו לתפקד כמנעולנים מקצועניים.

לסיכום כמו תמיד אני אזכיר לכם שהעבודה בחו"ל במכירות היא הרווחית ביותר ושם תוכלו לעשות עשרות אלפי שקלים בחודש. אם בכל זאת אתם קצת מפחדים ורוצים עבודה בחו"ל לא במכירות ולרוץ על משהו יותר בטוח זה בסדר, לוקסמיט היא אופציה ששווה לשקול אותה בחיוב.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?