עבודה בחו"ל לבעלי אזרחות אמריקאית

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

לעתים קרובות יוצא לי לדבר עם בעלי אזרחות אמריקאית, אצל הרבה מהן רווחת הדעה כי עבודה בעגלות זה לא עבודה בשבילם. הסיבה לדעה זו ברורה, מי שמחזיק באזרחות אמריקאית הוא אזרח מן השורה ויכול לעבודה בכל עבודה שהיא בארה"ב. וכאן המקום להגיד שאזרחי ארה"ב בהחלט נהנים ממעמד מיוחד בכל הנושא של עבודה בחו"ל במכירות בעל היעדים ולא רק בעבודה בארה"ב. מחזיקי האזרחות האמריקאית מחוזרים בצורה בלתי רגילה ע"י החברות, מה שהופך את העבודה בחו"ל בעגלות ובמכירות דווקא אטרקטיבית יותר. חשוב לזכור העובדה שהנכם מחזיקים באזרחות עדיין לא מבטיחה לכם עבודה עם משכורת של כ- 5,000 דולר ויותר, משעבודה בעגלות ומכירות כן יכולה. אם יש לך אזרחות אמריקאית אין ספק שמחפשים אתכם בנרות ודווקא בתחום העבודה בחו"ל במכירות ההזדמנויות הרבה יותר גדולות במיוחד עבורכם. התקדמות לתפקיד ניהול או אפילו פתיחת עגלה משלכם הם דבר שתוכלו לעשות בקלות רבה מאוד ומכאן נובע היתרון הבולט שלכם בעבודה זו.

דרכון אמריקאי עבודה בחו"ל בכל העולם

אם יש לכם את האזרחות הנכספת ולא כל כך בא לכם לעבוד בארה"ב אלא יותר לראות עולם ולחוות גם מקומות ויעדים נוספים, אין ספק שגם כאן האזרחות שלכם תהווה מפתח נוסף לאינספור דלתות שייפתחו לכם בלי כל בעיה. למעשה הנכם יכולים לעבוד בכל מדינה בה לארה"ב יש הסכם עבודה בה. ניוזילנד, סינגפור, אוסטרליה, ואירלנד הם מדינות להן יש הסכמי עבודה עם הממשל האמריקאי ובמדינות הללו הנכם יכולים לעבוד כמעט באופן חופשי ע"י הוצאת אישור פורמלי שאינו כרוך בטרחה רבה. בקנדה וצרפת הנכם יכולים לעבוד על וויזת סטודנט כמעט ללא כל הגבלה. ואחרונה חביבה כמובן בריטניה בה תוכלו לעבוד בלי כל צורך להוצאת אשרת עבודה, בעקבות יחסי הקרבה בין המדינות אינכם צריכים זקוקים לאישור עבודה מיוחד כלל וכלל, מתוקף היותכם אזרחי ארצות הברית אתם פשוט יכולים לעלות על המטוס ולהתחיל לעבוד בממלכה המאוחדת.

אזרחות אמריקאית לילדים שלכם

אז אולי זה קצת מוקדם לדבר על ילדים עם צעירים שרק עכשיו טסים לעבודה בחו"ל ובכל זאת, חשוב שתדעו ובמידה וביום מן הימים תרצו להעניק לילדכם אזרחות אמריקאית תצטרכו להראות ששילמתם ביטוח לאומי לפחות ארבעה חודשים בעבודה בארה"ב, זה הוא יתרון נוסף בעבודה בחו"ל כאזרח ארה"ב.

לסיכום, ניתן לקבוע בהחלט כי בין אם אתם חושבים להשתקע בארץ זרה, חולמים רחוק ומתכננים לפתוח שם עסקים חובקי עולם ובין אם אתם רק רוצים לחסוך הרבה כסף לצורך הטיול הגדול או התואר שלכם. אם אתם בעלי אזרחות אמריקאית הנכם משפרים את מעמדכם בתחום העבודה בחו"ל במכירות באופן ניכר והשילוב המיוחד של אזרחות זרה בנוסף לשפה משופשפת וטובה יוצר הזדמנות נדירה לרווחים עצומים בעבודה בחו"ל בכלל ובעבודה בארה"ב בפרט.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?