עבודה בחול

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

אילו סוגי עבודות בחול קיימים?

צעירים רבים המסיימים את השירות הצבאי הארוך מחפשים יעדים מסביב לעולם בהם יוכלו למצוא עבודות בחול שיעזרו להם לשלב את הטיול עליו חלמו לאורך כלה שירות הצבאי ולהרוויח כסף מצוין שאותו יוכלו לחסוך ללימודים, לפתיחת עסק, חתונה, קניית רכב או כל דבר בו יחפצו כאשר יחזרו לארץ.

קיימים סוגים רבים של עבודות בחול המוצעות לצעירים ישראלים הנמצאים לאחר שירות צבאי ומעוניינים לטייל מסביב לעולם ולעבוד בו זמנית. מה שנותר הוא לבחור סוג עבודה, לבחור יעד ולהתחיל לעבוד ולהנות בו זמנית מטיול מסביב לעולם והנאה בלתי נגמרת.

עבודה בעגלות מכירה

סוג העבודה הנפוץ ביותר הוא עבודה בעגלות מכירה, העבודה מושכת אליה צעירים רבים המעוניינים למצוא עבודות בחול ונתפסת כעבודה המעניינת ביותר ובעלת השכר הגבוה ביותר שיש בין מגוון העבודות בחול המוצעות לצעירים הישראליים.

הצעירים הישראליים הבוחרים לעבוד בעגלות המכירה בחול מרוויחים שכר גבוה במיוחד בזכות העובדה כי מעבר לשכר הבסיס הגבוה מוענקים בונוסים רבים לכל מי שמוכר מעל סכום מסוים המצטבר לאורך אותו החודש. כך נתפסות העגלות כתחום הרווחי ביותר מבין מגוון סוגי עבודות בחול המוצעות לצעירים הישראליים מסביב לעולם.

אבטחה

סוגים נוספים של עבודות בחול הם סוגי העבודה באבטחה שקיימים מסביב לעולם. נוכח ההכשרה המצוינת המוענקת לחיילים הישראלים, יכולים צעירים יוצאי יחידות קרביות להסתובב מסביב לעולם ולעבוד באבטחה במגוון רב של סוגים. בין שלל הסוגים ניתן למצוא אבטחה בשגרירויות, אבטחת אישים ועוד מגוון רחב של עבודות בחול בתחום האבטחה.

אופר / בייביסיטר

תחום נוסף של עבודות בחול המוצעות לצעירים הוא תחום האופר או הבייביסיטר. בעיקר בקהילות היהודיות, משלמים יהודים רבים מסביב לעולם לישראלים כדי שיגיעו אליהם, ישמרו על הילדים, ילמדו אותם, ישחקו איתם ויעבירו להם את הזמן, עבודה משתלמת במיוחד לישראלים רבים המעוניינים להרוויח פחות ולטייל הרבה יותר!

צעירים רבים מחפשים עבודות בחול שיממנו להם את הלימודים או כל שאיפה אחרת שקיימת בחייהם, בזכות העבודות הטובות, השכר הגבוה והשילוב המושלם עם טיול מסביב לעולם יכולים הישראלים גם הם להגשים את החלום!

אין בכלל ספק שכולם רוצים להגיע אל עבודה בחו"ל, חיילים משוחררים, סטודנטים בחופשה ואפילו אם אתם לא אף אחד מאלה אתם עדיין תרצו להגיע אל עבודה בחו"ל.

עבודה בחו"ל נחשבת לאחד מהעבודות הכי משתלמות שיש לנו הישראלים, אנחנו רואים עולם חדש, מכירים מלא אנשים חדשים, חווים חוויות במקומות שונים בעולם וכמובן עושים הרבה יותר כסף ממה שאנחנו עושים וממה שנעשה בארץ.

עבודה בחו"ל היתה תמיד חלום שלי בתור חייל, תמיד אמרתי לעצמי שאיך שאני ישתחרר אני יטוס אל עבודה בחו"ל, יטוס לראות מקומות שרואים רק בטלויזיה, יתחיל להרוויח בדולרים סוף סוף ולא בשקלים ולא שכר מינימום.

הגעתי אל עבודה בחו"ל וגיליתי שהעבודה ממש לא קלה כמו שחשבתי, עבודה קשה גם פיזית וגם מנטאלית בראש אבל מה, עבודה משתלמת ביותר! 

עבודה בחו"ל אומנם היא עבודה לא קלה אבל אתם צריכים לדעת מהי מטרתכם לפני שאתם מגיעים אל עבודה בחו"ל, תציבו לעצמכם מטרות ותראו שהעבודה משתלמת ביותר, עושים סכומי כסף שלא תעשו בארץ וגם חוסכים הרבה מאוד כסף וכל זה בנוסף לרמת החיים הגבוהה שתחיו שם, קונים הכל חדש, גרים עם חבר'ה צעירים כמוכם שבאו כמוכם אל עבודה בחו"ל על מנת להרוויח את הכסף הגדול.

בקיצור, תגיעו אל עבודה בחו"ל אתם תגשימו לעצמכם חלום שלדעתי כל אחד חייב לעבור אותו.

עבודה בחו"ל

צעירים ישראלים לאחר שירות צבאי מנסים למצוא את מזלם מעבר לים ולמצוא עבודה שתשלב עבורם טיול מהנה בעולם עם עבודה בה יוכלו לממן לעצמם את הטיול ואולי גם לחזור עם רווח כספי. צעירים ישראלים מעדיפים לרוב למצוא עבודה בחו"ל מכיוון שבה יוכלו לשלב את הטיול עליו חלמו וגם להרוויח המון כסף בו יוכלו להיעזר בהמשך הדרך.

כיצד לבחור חברה המספקת שירותי עבודה בחו"ל?

בשוק הישראלי קיימות חברות רבות המספקות עבודה בחו"ל לצעירים ישראלים, ברוב המקומות נמצא עבודה בקניונים, במרכזי תיירות ומקומות הומי אדם בכל רחבי העולם. במקומות אלו ממוקמים לרוב 2 עובדים ולהם ישנה עגלה ובה מוצרים אותם הם צריכים למכור. זה לא משנה היכן נחפש עבודה בחו"ל העבודה נשארת כמעט אותה עבודה. 

הדרישות מהעובדים הישראלים המגיעים לעבוד בחו"ל הם שליטה בשפה המקומית, יכולת דיבור מול קהל, יכולת שכנוע והתבטאות. באמצעות יכולות אלו יכולים הישראלים למכור יותר מוצרים ולהרוויח יותר כסף.

ניתן למצוא מגוון רחב של מוקדי עבודה בחו"ל בהם אנו רואים יותר ויותר ישראלים המגיעים כדי לעבוד במקום, המקומות העיקריים הם ארה"ב, אנגליה ואוסטרליה. אלו היעדים המועדפים על רוב הישראלים כאשר הם מחפשים עבודה בחו"ל.

מה מרוויחים בעבודה בחו"ל?

המשכורת המובטחת ע"י חברות התעסוקה בחו"ל אינן גבוהות במיוחד, עיקר ההכנסה והרווח מהעבודה הם הבונוסים המוענקים לכל עובד על המכירות אותם ביצע במהלך החודש. לכן כאשר אנו מחפשים עבודה בחו"ל יש לבחור בחברת העסוקה המספקת את שכר הבסיס הגבוה ביותר ותשלום הבונוסים המשתלם ביותר.

כאשר אנו ניגשים בפני החלטה זו, האם לטוס ולמצוא עבודה בחו"ל עלינו לשים דגש על פרטים רבים כגון אפשרות הוצאת הויזה, אישור עבודה, תנאי מחייה ועוד.

אתם שאפתניים, צעירים, כישרוניים ו.. מחפשים עבודה?
לא שחסר במה לעבוד בארץ אבל אתם יודעים שנועדתם למשהו גדול יותר? אולי הגיע הזמן למצוא עבודה בחו"ל.

קשרים חדשים, שפות אחרות, חוויות שילוו אתכם לכל החיים וכמובן הכנסה מכובדת – כל אלה מחכים לכם ולא משנה לאן תחליטו לנסוע. העולם הוא גדול וההיצע הוא אינסופי.

עבודה בחו"ל עשויה לפתוח לכם דלת למגוון חדש של ידע וכישורים מקצועיים שיאפשרו לכם להתפתח, לשים קצת כסף בצד ולכבוש כל מטרה שהצבתם לעצמכם, בין אם חסכון בטווח קצר ללימודים – או התבססות והתחלה של עסק משלכם.

אבל, כמו בכל דבר מתוק בחיים, יש גם עוקץ – אתם צריכים להיות אמיצים. רבים וטובים מחליטים לוותר על הזדמנויות חד פעמיות ומאוד משתלמות רק משום שמדובר בעבודה בחו"ל. כדי לא לפספס כאלה הזדמנויות, עליכם לזכור כמה דברים:

 • תמיד אפשר לחזור – גם אם מצאתם שהמשרה היא לא בשבילכם – הרווחתם אחלה חוויה ועוד כמה ימי טיול וחזרתם הביתה עם תוספת נאה לקורות החיים.
 • המרחקים מצטמצמים – קחו אתכם פלאפון, מחשב נייד או כל כלי אחר שיעזור לכם להתגעגע פחות ולדעת שתמיד יש אנשים שאוהבים אתכם בארץ.
 • אתם מרווחים בגדול – ושימו את הכסף בצד רגע, יהיה מספיק זמן להתעסק בזה.. תחשבו על כל הדברים שעבודה בחו"ל יכולה לתת לכם – אתם משפרים את האנגלית ואולי גם לומדים שפה חדשה, פוגשים אלפי אנשים שלא היה לכם סיכוי לפגוש בשום צורה אחרת ויוצרים קשרים מהסוג שיועיל לכם גם אחרי שנים ארוכות, אתם מכירים תרבויות אחרות והכי חשוב – אתם מכירים את עצמכם.

הרבה אנשים שהחליטו לארוז מזוודה ולבחור לעבוד בארץ אחרת למדו על עצמם את כל מה שהם לא הצליחו להבין לפני כן – מה אני רוצה מעצמי? האם אני טוב במה שאני עושה? כמה רחוק אני יכול להגיע בסביבה חיובית שמעריכה עבודה מכל הלב?

אז זה הזמן שלכם, קחו איתכם כמה בגדים, מפה של העיר וחיוך ענקי וצאו אל העולם הגדול! עבודה בחו"ל היא השער שלכם להצלחה, לניסיון חיים וכמובן – לשיפור משמעותי בחשבון הבנק.

עבודה בחו"ל בחנויות 

כבר הרבה מאוד זמן אני מחפש עבודה בחו"ל והדבר היחידי שעלה לי לראש שאכן הסכמתי עמו זה עבודה בחו"ל בחנויות, לפני מספר ימים הצעתי  לחבר שלי הצעה  שבה נצא לחול וננסה את המזל שלנו, אך אני סוג של בן אדם שאוהב ללכת על בטוח, אז ספרתי לחבר שלי דני שאני מוכן לצאת למסע לחו"ל אשר הוא יהיה אך ורק עבודה בחו"ל בחנויות.

זה מובן מאיליו שלעבוד בחו"ל זה לקחת חצי  צ'אנס מכיוון שרוב העבודות שמציעים לישראלי אלה הם עבודות שמרוויחים על פי אחוזי המכירות באותו יום נתון, אבל אם הינך מעוניין לנסות כיוון אחר לגמרי , אז הינך מוזמן לנסות עבודה בחו"ל בחנויות , עבודה  אשר מעניקה לך תחושת בטחון הרבה יותר גבוהה משאר סגנונות העבודה בחול.

עבודה בחו"ל בחנויות זה דבר אחר לגמרי, עבודה בחו"ל בחנויות מעניקה לך את האופציה להרוויח שכר יומי לפי שעה ובנוסף לכך אתה מקבל בונוסים מהמכירות, למעשה עבודה בחו"ל בחנויות ניתן להגידרו כדבר הכי בטוח, כאשר יש לך עבודה בחו"ל בחנויות יש לך את המשכורת הקבועה שאתה מקבל ולכן אין לך פחדים איך תסיים את החודש.

עבודה בחו"ל בחנויות מעניקה לך חוץ מהבטחון הכלכלי גם תחושה ואוירה טובה של עבודה, יתרון נוסף הוא קהל לקוחות רלוונטי הקהל אשר נכנס לחנות ברוב המקרים באמת יחפש מוצר מסויים וזה דבר ששונה מהעבודה בקניון אשר בו הינך צריך לעצור כל אדם, בנוסף לכך עבודה בחו"ל בחנויות מעניקה לך שקט נפשי מתנאי מזג האויר אינך צריך לעמוד בחוץ או כדומה המזגן לשירותך 24/7, , למעשה ניתן לראות כי עבודה בחו"ל בחנויות זאת העבודה המושלמת.

עבודה בחו"ל לזוג

שמי אבירם, ולחברה שלי קוראים עופרה, ורצינו להמליץ לזוגות צעירים לחוות את החוויה שאנחנו חווינו בהחלטה של עבודה בחו"ל לזוג לתקופה מסויימת.

אחרי שהשתחררתי מהצבא אני ועופרה חיפשנו דירה לשכור יחד ועבודה כדי לממן את המחיה ולחסוך קצת לפני הלימודים לתואר הראשון. בדרך הקשה גילינו כי זוג צעיר שעובד בעבודות מזדמנות ורוצה לשכור דירה בארץ צריך להשקיע את כל המשכורת החודשית שלו על המחיה והשכירות וזה גם לא תמיד מספיק, מפני מגורים משותפים היו מאוד חשובים לנו היינו עובדי עצות וחיפשנו פיתרון לכך באינטרנט. עופרה ישר העלתה את האופציה שלה עבודה בחו"ל לזוג ואני ישר התחברתי לרעיון.

החלטנו ישר לנסות את האופציה של עבודה בחו"ל לזוג ולהתנסות בכך.

זכינו לגלות כי עבודה בחו"ל לזוג זו חוויה בלתי נשכחת לזוג.

שכרנו דירה ברמה שבארץ לא יכולנו להרשות לעצמנו עם בריכה פרטית בבניין וכל הפינוקים. כל זה ועוד במשך עבודה בחו"ל לזוג אתה עובד עם בת או בן הזוג שלך ומרוויח המון המון כסף. חיינו חיי מותרות וחסכנו ביחד עשרות אלפי שקלים בשהייה של קצת פחות משנה.

עבודה בחו"ל לזוג מעבר לכך שהיא קירבה אותנו מאוד וכביכול נאלצנו לשרוד לבד במערכה בארץ זרה, כמובן המילה לשרוד היא בציניות גמורה מפני שלאורך כל השהייה שלנו בזכות עבודה בחו"ל לזוג הרגשנו בחופשה אחת ארוכה בחוץ לארץ.

עבודה בחו"ל לזוג מאוד מומלצת לצעירים שרוצים לצאת לחיים האמיתיים לשכור דירה ולחסוך קצת כסף, אם בארץ תרוויחו שכר מינימום, בזכות עבודה בחו"ל לזוג תוכלו להרוויח הרבה יותר כסף.

השכר של עבודה בחו"ל לזוג נקבע לפי עמלות לכן השמיים הם הגבול.

אני וחברתי עופרה מאוד ממליצים לזוגות צעירים להתנסות בחווית עבודה בחו"ל לזוג ושיהיה בהצלחה.

עבודה בחו"ל לפני גיוס

אני רושם לכם מאמר זה אך ואר מתוך ניסיון ומתוך רגעים אשר חוויתי, אני יכול לומר לכם במילה אחת כי עבודה בחו"ל לפני גיוס זה דבר "אדיר", עבודה בחו"ל לפני גיוס זוהי עבודה מאוד מהנה וגם משתלמת אשר מעניקה לך שכר מעולה אשר אינך יכול להשיגו בגיל צעיר לפני גיוס.

עבודה בחו"ל לפני גיוס זוהי העבודה הכי נוחה שיכולה להיות לבחור צעיר לפני הגיוס, כי ב עבודה בחו"ל לפני גיוס אין שום התחייבות, הינך מגיע לעבוד להרוויח להנות וכמובן שלחזור לארץ לפני הגיוס, עבודה בחו"ל לפני גיוס איננה מעודדת אי גיוס לצה"ל אלא היא מעודדת אותך להגיע לצה"ל עם קצת כסף בכיס או אפילו הרבה אם הינך חסכן, וכמובן ש עבודה בחו"ל לפני גיוס מחזירה אותך לארץ עם הרבה מאוד חוויות והרבה מאוד חברים חדשים אשר הכרת אותם במסגרת העבודה.

עבודה בחו"ל לפני גיוס היא עבודה רגילה לכל דבר, לא מייחסים אליך משמעות כי אתה עומד לפני גיוס ולא מייחסים שום משמעות לגיל ורואים בך ילד בן שמונה עשרה,אלא רואים בך כאדם רגיל כמו כולם וכמובן שגם מרוויח כמו כולם ואם הינך תותח מכירות הינך גם מרוויח יותר לכן עבודה בחו"ל לפני גיוס זה הדבר לבחור הצעיר אשר עומד לפני גיוס.

עבודה בחו"ל לפני גיוס זוהי עבודה אשר מותאמת גם לבנות וגם לבנים,בדרך כלל הבנות יפנו למכירת מוצרי שיער והבנים יפנו למכירת מוצרי ים המלח או מכירת צעצועים אך זה לא מונע את ההיפך, כמובן  שעבודה בחו"ל לפני גיוס תתאים לכולם לכל סוגי העבודות וגם אם זה לא עבודה בקניון, כגון מכירת תמונות הובלות ועוד….

לכן עבודה בחו"ל לפני גיוס זה הדבר הכי שוווה שייש לבן השמונה עשרה.

עבודה בחו"ל לשומרי מסורת

צדיקים יקרים, אני פונה אליכם בהצעה חסרת תקדים עבודה בחו"ל לשומרי מסורת !

אנו החברה של עבודה בחו"ל לשומרי מסורת מציעים לכם עבודה כשרה ומכובדת בחוץ לארץ.

עבודה בחו"ל לשומרי מסורת הינה עבודת מכירות בדוכני מכירה ועגלות מכירה הממוקמות רק בשכונות יהודיות כשרות ברחבי העולם!

הצוות היקר של עבודה בחו"ל לשומרי מסורת מציע מגורים לעובדים היקרים שלנו, כמובן מגורים  בשכונה יהודית כשרה ובטוחה דואגים לכל האמצעים הכשרים להנעים לכן את חוויות העבודה, והכי חשוב נגרום לכן להרגיש נח ובטוח!

חושב לנו מאוד כי כל דוכני המכירה של עבודה בחו"ל לשומרי מסורת ובתי המגורים שלכן יהיו ממוקמים בקרב בית כנסת כדי שתרגישו בבית ותחושו בנח ובסביבה בטוחה ונעימה.

עבודה בחו"ל לשומרי מסורת מיועדת אך ורק למקורבים לדת! העבודה מיועדת לרווקים ורווקות  צעירות בנות 18 ומעלה, המעוניינים או המעוניינות לחוות חוויה בסוג אחר אך עדיין באווירה צנועה ובטוחה.

אמנם החוויה של עבודה בחו"ל לשומרי מסורת תהיה מדהימה עבורכם  אך הרשו לנו לספר לכם על השכר.

השכר של עבודה בחו"ל לשומרי מסורת בנוי כמו שאומרים אצלינו, למהדרין.

השכר מתבסס על שעות עבודה, על עמלות מכירה ועל בונוסים כך שתוכלו להרוויח המון כסף בעת שהותכן למטרת עבודה בחו"ל לשומרי מסורת עבודה כשרה ומשתלמת עבורכן!!

אנו מציעים למכירה בחברות עבודה בחו"ל לשומרי מסורת מוצרים ישראלים כמו מזון ישראלי כשר למהדרין, ומוצרי קדושה במידת הצורך כגון חגים, [בחברות עבודה בחו"ל לשומרי מסורת היא עבודה מאוד כדאית ורווחית.

עבודה בחו"ל לשומרי מסורת הינה עבודה בטוחה כשרה ומכובדת!! אין צורך לחשוש… לא תתאכזבו!!!!

עבודה בחו"ל עם אישורים

עבודה בחו"ל עם אישורים אפשר לומר שזה אחד הדברים הכי בטוחים שכדאי לעשות לפני שמתכננים טיסה לחול, עבודה בחו"ל עם אישורים מקנה לך את האופציה לעבוד בראש שקט מחוץ לגבולות ישראל בכל עבודה אשר מוצאת לכם, אם הינכם מעוניינים לטוס ויש לכם את האפשרות להשיג אישורים אז אפשר לומר כי אתם טסים בראש שקט.

עבודה בחו"ל עם אישורים הינה מוצאת בד"כ לחברות אשר עובדות עם השגרירות באותה מדינה והיא למעשה מנפיקה לכם את האישור אשר מגיע בתיאום עם השגרירות של אותה מדינה אשר יש לה הסכם עם החברה אשר הינה חפצים בה, חברות אלה בד"כ גדולות כי הם מוכרות על ידי המדינה, למעשה עבודה בחו"ל עם אישורים היא מאין סוג של אזרחות לתקופה מסוימת, למשל למי שיש אזרחות אמריקאית יש לו את האופציה לעבוד באופן חוקי בארצות הברית, באותה הדרך למי שיש אישור עבודה יהיה עובד רגיל כמו עובד שהוא בעל אזרחות, לכן ניתן לראות כי אם יש לכם את האופציה לקבל הצעה כלשהי של  עבודה בחו"ל עם אישורים יש עליכם לשקול זאת לחיוב.

אם כן מצאתם עבודה בחו"ל עם אישורים וכן התקבלתם לעבודה, כבר לפני שאתם טסים לחול הינכם מקבלים את האישור בדרכון, עוד לפני הגיעכם לחול ומסיבה זו ניתן לראות כי יש עוד יתרון בעבודה בחו"ל עם אישורים.

עבודה בחו"ל עם אישורים מציעה מגוון רב של עבודות כגון מכירות בקניון, מכירה של צעצעועים מוצרי ים המלח ועד, כמו כן עבודה בחו"ל עם אישורים מציעה גם עבודות מחוץ לקניון כגון ניקוי שטיחים מנועלן ועוד…, 

ניתן לראות כי עבודה בחו"ל עם אישורים זה אחד הדברים הבטוחים והשווים…

עבודה בחו"ל בתמונות

שלום חברים, שמי ליטל , וברצוני לשתף אתכם בחוויה מדהימה שחוויתי כאשר התווסתי להיות אחת מצוות המכירות של עבודה בחו"ל תמונות וציורי שמן.

כשאר התחלתי על כל הנושא של עבודה בחו"ל תמונות ציוותו אותי באירופה, באמסטרדם.

זו היתה חוויה מדהימה שלא ניתן לתאר אותה במילים!

הצוות של עבודה בחו"ל תמונות היה מדהים הכרתי חברות וחברים מדהימים ואנשים משכמם ומעלה.

כעבור תקופה מסויימת הצוות של עבודה בחו"ל תמונות העבירו אותי לאנגליה, תקופה קצרה למנצ'סטר ואחר כך ללונדון מפני ששם יוכלו להפגין הרבה יותר את כישורי המכירות שלי, לאחר שצלחתי גם את התקופה באנגליה ביקשתי לעבור לעבוד בארצות הברית, הצוות של עבודה בחו"ל תמונות מיד נענה לבקשתי ושם סופחתי לצוות הוותיק של עבודה בחו"ל תמונות בארצות הברית ונדדנו מעיר לעיר, מארץ לארץ. זו היתה חוויה מדהימה, למדתי המון, למדתי שפות,אנגלית בעיקר, למדתי להיות עצמאית, הייתי ברשות עצמי והרווחתי משכורות גבוהות מאוד, שורה תחתונה בזכות עבודה בחו"ל תמונות חסכתי הרבה מאוד כסף!!

בעיקרון, התפקיד של עבודה בחו"ל תמונות הוא מכירה מבית לבית של תמונות וציורי שמן.

השכר מותאם לפי כמות המכירות שתעשו, ככל שתמכרו יותר עם עבודה בחו"ל תמונות תרוויחו יותר, ולכן מדי חודש השכר משתנה, אבל אם תשקיעו ותהיו טובים תוכלו להגיע לסכומים מטורפים!!

הצוות של עבודה בחו"ל תמונות דואג לכם למגורים בתנאים נוחים, ועוזר לכם כלכלים בהחזקת הדירות ומחיה בכלל.

עבודה בחו"ל תמונות זוהי עבודה מדהימה וכיפית שתלמד אתכם המון, ותוכלו להרוויח בה הרבה מאוד כסף!!! מאוד ממליצה לכם.

עבודה בחו"ל

אתם שאפתניים, צעירים, כישרוניים ו.. מחפשים עבודה?
לא שחסר במה לעבוד בארץ אבל אתם יודעים שנועדתם למשהו גדול יותר? אולי הגיע הזמן למצוא עבודה בחו"ל.

קשרים חדשים, שפות אחרות, חוויות שילוו אתכם לכל החיים וכמובן הכנסה מכובדת – כל אלה מחכים לכם ולא משנה לאן תחליטו לנסוע. העולם הוא גדול וההיצע הוא אינסופי.

עבודה בחו"ל עשויה לפתוח לכם דלת למגוון חדש של ידע וכישורים מקצועיים שיאפשרו לכם להתפתח, לשים קצת כסף בצד ולכבוש כל מטרה שהצבתם לעצמכם, בין אם חסכון בטווח קצר ללימודים – או התבססות והתחלה של עסק משלכם.

אבל, כמו בכל דבר מתוק בחיים, יש גם עוקץ – אתם צריכים להיות אמיצים. רבים וטובים מחליטים לוותר על הזדמנויות חד פעמיות ומאוד משתלמות רק משום שמדובר בעבודה בחו"ל. כדי לא לפספס כאלה הזדמנויות, עליכם לזכור כמה דברים:

 • תמיד אפשר לחזור – גם אם מצאתם שהמשרה היא לא בשבילכם – הרווחתם אחלה חוויה ועוד כמה ימי טיול וחזרתם הביתה עם תוספת נאה לקורות החיים.
 • המרחקים מצטמצמים – קחו אתכם פלאפון, מחשב נייד או כל כלי אחר שיעזור לכם להתגעגע פחות ולדעת שתמיד יש אנשים שאוהבים אתכם בארץ.
 • אתם מרווחים בגדול – ושימו את הכסף בצד רגע, יהיה מספיק זמן להתעסק בזה.. תחשבו על כל הדברים שעבודה בחו"ל יכולה לתת לכם – אתם משפרים את האנגלית ואולי גם לומדים שפה חדשה, פוגשים אלפי אנשים שלא היה לכם סיכוי לפגוש בשום צורה אחרת ויוצרים קשרים מהסוג שיועיל לכם גם אחרי שנים ארוכות, אתם מכירים תרבויות אחרות והכי חשוב – אתם מכירים את עצמכם.

הרבה אנשים שהחליטו לארוז מזוודה ולבחור לעבוד בארץ אחרת למדו על עצמם את כל מה שהם לא הצליחו להבין לפני כן – מה אני רוצה מעצמי? האם אני טוב במה שאני עושה? כמה רחוק אני יכול להגיע בסביבה חיובית שמעריכה עבודה מכל הלב?

אז זה הזמן שלכם, קחו איתכם כמה בגדים, מפה של העיר וחיוך ענקי וצאו אל העולם הגדול! עבודה בחו"ל היא השער שלכם להצלחה, לניסיון חיים וכמובן – לשיפור משמעותי בחשבון הבנק.

עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל מאתגרת בשנים האחרונות יותר ויותר צעירים ישראליים כאשר מוקד המשיכה העיקרי הוא לבצע טיול שלאחר צבא או לחילופין טיול והכרה של העולם לפני הכניסה לחיי העבודה והלימודים הקשים של סוף שנות העשרים לחייהם. מלבד הטיול והסתובבות בעולם מדובר בראש ובראשונה כעבודה מכניסה כלכלית ומשתלמת לכל אדם שכן המשכורות בעבודה בחו"ל לצד התנאים המדהימים אינם משתווים לאף עבודה מקבילה בישראל.

תנאי המחייה בעבודה בחו"ל כמעט זהים בין המקומות כאשר בבסיס התנאים קיימים קומפלקסים יוקרתיים המחולקים לדירות. בכל חדר מקסימום שני בני אדם כשהמקסימום הוא שנייה שלושה חדרים בדירה. כך יוצא מצב שאין צפיפות ורוב העובדים נהנים אף מפרטיות בחדריהם. חשוב לציין כי החדרים מאובזרים בצורה מקיפה וכוללים מיטות יוקרתיות ונוחות, ארונות, טלוויזיות, מטבח המאובזר מא' ועד ת' ועוד ועוד תנאים וזאת על מנת להקנות לעובד מגורים מושלמים בארץ זרה לו.

לצד הדירות היוקרתיות והמאובזרות ישנם עוד כמה תנאים מושכים לעבודה בחו"ל. מדובר בבריכות ובחדרי כושר מאובזרים לנוחיות הדיירים בקומפלקס. כך לכל קומפלקס ישנה בריכה גדולה ונעימה לשימוש חופשי של דיירי הקומפלקס בלבד ללא צורך במציל, שעות כניסה וכדומה. פשוט כשרוצים נכנסים ונהנים מהבריכה שמטרתה רווחת העובדים. מקומות עבודה בחו"ל מקנים גם מכון כושר פרטי בכל קומפלקס. זהו פלוס רציני להעברת שעות הפנאי ושמירה על בריאות וכושר. חשוב לציין כי אין התחייבות או תנאי לגבי מכון הכושר והוא פתוח לכלל העובדים בכל זמן נתון.

לצד כל התנאים האלו ניתן לראות תנאים נוספים כגון רכבים לרשות העובדים, שיחות לישראל ועוד. תנאים אלו בעבודה בחו"ל ניתנים למעשה בכדי למשוך את העובדים להגיע לעבודה לחו"ל וליהנות כמה שיותר מהתנאים והפינוקים שיש לעולם להציע.

עבודה בחו"ל סיכונים

רבים מאלה המגיעים אל עבודה בחו"ל לא ממש יודעים מהם הסכנות ומהם המקרים בגרועים ביותר שיוכלו להיקלע אליהם במהלך המסע שם.

מדי שנה טסים עשרות אלפי ישראלים אל עבודות שונות בחו"ל במדינות השונות סביב הגלובוס החל מעבודה בארה"ב, עבודה באוסטרליה, עבודה בקנדה ועבודה בכל אירופה, ישנו עכשיו ביקוש אפילו לישראלים בעבודה באפריקה ובתאילנד, הישראלים מגיעים לעבוד בכל מקום.

אחת הסיבות העיקריות לעזיבה ולנהירה הגדולה של הישראלים אל עבודה בחו"ל היא החוסר במשרות פנויות פה בארץ וכמובן המשכורות שמשלמים פה בארץ ברוב סוגי העבודה. הרבה מאוד ישראלים חושבים שהם לא יוכלו לחסוך את הכסף שהם רוצים לחסוך בעבודות הזמניות פה בארץ ולכן מחליטים לטוס לחו"ל ולמצוא שם עבודה שתכניס להם יותר כסף.

לפני הגעתם של ישראלים אל עבודה בחו"ל כמובן שרובם מבררים להיכן הם מגיעים בדיוק, מבררים מהיא סוג העבודה שבה הם הולכים לעבוד, בקיצור מבררים כמעט את כל המידע שהם חושבים שהם יצטרכו שם מעבר לים, הם רק לא באמת יודעים מהם המצבים הקשים נקרא לזה שהם עלולים להיקלע אליהם בחו"ל.

ישנם אינספור סיפורים על אנשים שעשו הרבה מאוד כסף בעבודה בחו"ל, סיפורים על אנשים שעשו חיים מטורפים, קנו מלא דברים חדשים, עשו טיול מהכסף שחסכו ועוד נשאר להם הרבה מאוד כסף גם כשחזרו לארץ אחרי כל זה, לעומתם יש סיפורים על אנשים שלא חזרו עם כסף לארץ, אנשים שהחוויה של עבודה בחו"ל הפכה בשבילם לסיוט שהם לא ציפו לו כשחשבו על הטיסה הזאת ועל ההרפתקאה הזאת.

אחת הטעויות שאנשים עושים לפני שהם טסים לעבודה מעבר לים היא שהם לא בודקים יותר מדי על החברה שאליה הם מגיעים, לפני שאתם טסים לחו"ל אתם משאירים את הפרטים שלכם אצל כמה חברות שבעצם אתם לא ממש יודעים מה בפועל קורה שם, מישהו נפגש איתכם בארץ במקסימום ובמינימום אתם מקבלים שיחת טלפון ממישהו שמועלם לא ראיתם והוא משכנע אתכם להגיע אליו ולעבוד אצלו במקום שלו. קל מאוד לשכנע את הישראלים להגיע אל עבודה בחו"ל כי זאת הפנטזיה של רובם ואין מי שלא רוצה לעשות את הכסף הגדול באמת אז ברוב המקרים אתם משתכנעים ואתם טסים למקום העבודה והכל בזכות אותו אדם ששיכנע אתכם בטלפון שהכל וורוד אצלו ואצלו תעשו את הכי הרבה כסף, הרבה מאוד ישראלים נופלים בפח הזה…

הסיוט הגדול ביותר על החבר'ה שמגיעים אל עבודה בחו"ל הוא להגיע אל המקום שכל כך ציפית להגיע אליו ולהתאכזב על היום הראשון, הבטיחו לכם הבטחות מפה ועד הודעה חדשה, נתנו לכם את ההרגשה שאתם מגיעים לגן עדן שהכל קל בו, הכסף ממש נופל מהעצים, הדירות נראות מעולה, יש בריכה, יש חדר כושר, כל הדירות מאובזרות, הבטיחו לכם שאתם תגורו רק 3-4 אנשים בדירה אבל אתם מגיעים ואתם רואים שיש בכלל 7-8 אנשים בדירה והכי גרוע שיש זה שהבן אדם שדיבר איתכם בטלפון והיה כל כך נחמד אליכם כשהייתם בארץ הוא לא באמת מי שחשבתם והוא בכלל בוס רודף בצע שמעניין אותו רק שתעשו בשבילו כסף וכמה שיותר מהר. כל הדברים הללו גורמים לבעיות ולצרות צרורות על ההתחלה עוד ביום הראשון של הנחיתה שלכם מהארץ.

עבודה בחו"ל מאתגרת בשנים האחרונות יותר ויותר צעירים ישראליים כאשר מוקד המשיכה העיקרי הוא לבצע טיול שלאחר צבא או לחילופין טיול והכרה של העולם לפני הכניסה לחיי העבודה והלימודים הקשים של סוף שנות העשרים לחייהם. מלבד הטיול והסתובבות בעולם מדובר בראש ובראשונה כעבודה מכניסה כלכלית ומשתלמת לכל אדם שכן המשכורות בעבודה בחו"ל לצד התנאים המדהימים אינם משתווים לאף עבודה מקבילה בישראל.

תנאי המחייה בעבודה בחו"ל כמעט זהים בין המקומות כאשר בבסיס התנאים קיימים קומפלקסים יוקרתיים המחולקים לדירות. בכל חדר מקסימום שני בני אדם כשהמקסימום הוא שנייה שלושה חדרים בדירה. כך יוצא מצב שאין צפיפות ורוב העובדים נהנים אף מפרטיות בחדריהם. חשוב לציין כי החדרים מאובזרים בצורה מקיפה וכוללים מיטות יוקרתיות ונוחות, ארונות, טלוויזיות, מטבח המאובזר מא' ועד ת' ועוד ועוד תנאים וזאת על מנת להקנות לעובד מגורים מושלמים בארץ זרה לו.

לצד הדירות היוקרתיות והמאובזרות ישנם עוד כמה תנאים מושכים לעבודה בחו"ל. מדובר בבריכות ובחדרי כושר מאובזרים לנוחיות הדיירים בקומפלקס. כך לכל קומפלקס ישנה בריכה גדולה ונעימה לשימוש חופשי של דיירי הקומפלקס בלבד ללא צורך במציל, שעות כניסה וכדומה. פשוט כשרוצים נכנסים ונהנים מהבריכה שמטרתה רווחת העובדים. מקומות עבודה בחו"ל מקנים גם מכון כושר פרטי בכל קומפלקס. זהו פלוס רציני להעברת שעות הפנאי ושמירה על בריאות וכושר. חשוב לציין כי אין התחייבות או תנאי לגבי מכון הכושר והוא פתוח לכלל העובדים בכל זמן נתון.

לצד כל התנאים האלו ניתן לראות תנאים נוספים כגון רכבים לרשות העובדים, שיחות לישראל ועוד. תנאים אלו בעבודה בחו"ל ניתנים למעשה בכדי למשוך את העובדים להגיע לעבודה לחו"ל וליהנות כמה שיותר מהתנאים והפינוקים שיש לעולם להציע.

עבודה בחו"ל – טיול של אחריי צבא

צעירים ישראלים רבים שזה עתה השתחררו משירותם הצבאי מחפשים את עצמם בטיולים שונים ומגוונים ברחבי הגלובוס. יש כאלה הטסים למזרח הרחוק כאשר היעד הפופולארי הינו תאילנד כשמנגד ישנם גם צעירים רבים אחרים המעדיפים לטייל בדרום אמריקה ועוד ועוד. רק נציין ונאמר שישנם עוד מדינות ואזורים רבים בעולם בהם נוכל לראות מטיילים ישראלים צעירים כשאירופה וארה"ב גם הן "חזק בתמונה".

מה למעשה מושך את אותם הצעירים? נופים, מוקדים תיירותיים לדוגמא מאצ'ו פיצ'ו, מקדשים בודהיסטים, חופים מרהיבים, אתרי צלילה עוצרי נשימה, טבע, ג'ונגלים ועוד.

עבודה בחו"ל היא בהחלט משהו שחשוב להכיר ולשקול. כך למעשה ניתן גם לטייל באתרים היפים בעולם ללא עלויות טיול, ועוד לעבוד בהם ולחסוך הרבה מאוד כסף. ניתן לראות יותר ויותר ישראלים המעדיפים לעבוד בחו"ל דווקא בגלל מצב כלכלי שאינו מאפשר להם תשלום אלפים רבים של שקלים על טיולים כאלו ואחרים. עבודה בחו"ל מקנה לעובד מגורים מאובזרים ומושקעים לצד תנאים רבים נוספים לנוחיות העובדים ולרווחת העובדים שכן עבודה בחו"ל במרחק רב מהבית אינה דבר פשוט.

אוקי, החלטנו על יעד פופולארי לעבודה בחו"ל. מה עכשיו?

השאירו פרטים ללא כל התחייבות ותוכלו לדבר אחד על אחד עם נציגינו אשר יסבירו לכם במפורט מהם מקומות העבודה בחו"ל ומהם התנאים והמשכורות המוצעים בכל מקום. צעירים רבים מוצאים עצמם עובדים במוקדים תיירותיים שחבריהם רק חולמים על להגיע אליהם תוך שהם מרוויחים משכורות מכובדות וגבוהות שלא מקובלות בעבודות מקבילות בישראל.

עבודה בחו"ל היא בהחלט צעד חיובי וכדאי בחייהם של צעירים רבים. צעירים רבים מוצאים עצמם מרוויחים סכומי כסף לא קטנים בכלל תוך תקופות נהדרות בחייהם. תשובתו של כל אדם שעבר בחו"ל לגבי התקופה היפה בחייו תמיד נענית אותה תשובה- עבודה בחו"ל הינה התקופה היפה בחיי!

רבים מאלפי הישראלים שטסים כל שנה אל עבודה בחו"ל היו ממש רוצים לדעת מהו סוד ההצלחה, איך בעצם לעשות הרבה מאוד כסף שם מעבר לים, איך לחסוך הרבה כסף שיהיה לנו להתחלת החיים האמיתיים בארץ ואיך בעצם להפוך את כל ההרפתקאה הזאת למושלמת ולדעת שעמדנו במטרות שהצבנו לעצמנו וביעדים שקבענו לפני שטסנו.

לפני הגעתכם אל עבודה בחו"ל אתם חייבים לדעת הרבה מאוד דברים חשובים, אסור לזלזל באף פרט קטן ואתם חייבים לקבל את כל התשובות לכל השאלות שתשאלו אפילו אם יש לכם הרבה מאוד שאלות כמו שאמורות להיות לכם אתם חייבים לקבל תשובות להכל.

אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לדעת לפני שאתם מגיעים אל עבודה בחו"ל זה מהי סוג העבודה שמתאימה לכם ביותר וכמה כסף אני יעשה בסוג העבודה הזה, כשמעוניינים לטוס אל עבודה בחו"ל אנחנו יודעים שסוג העבודה הפופולארי ביותר על הישראלים זה כל מה שקשור במכירות, הישראלים ידועים כאנשי המכירות מהטובים בעולם ולכן קודם כל אנחנו צריכים לדעת שאנחנו מסוגלים לעבוד בעבודה הזאת של המכירות למרות שמעולם לא עבדנו במשהו דומה בארץ, ברור שרובכם לא ממש ידעו את התשובה אבל אתם חייבים לדעת שאתם הולכים לעבוד רוב שעות היום במכירות ואתם חייבים לבוא לפחות מוכנים מנטאלית לסוג העבודה הזאת מול אנשים ולסוג עבודה של לחץ מסויים שעליכם למכור. ברגע שתידעו שאתם מוכנים לפחות לנסות את זה אז עברתם שלב אחד.

דבר שני מאוד חשוב לדעת לפני הגעתכם אל עבודה בחו"ל זה לאיפה בכלל אתם מגיעים, לאיזה מדינה אתם רוצים להגיע, איפה עושים את הכי הרבה כסף היום, כמה ישראלים יש במדינות הללו, איזה שפה מדברים שם, מהי סוג האוכלוסיה שמולה אני הולך לעבוד. הפרטים האלה מאוד חשובים, אתם רוצים לדעת באיזה מדינה הכי טוב לכם להיות, תשאלו אינספור ישראלים שהיו בחו"ל ושעברו את מה שאתם הולכים לעבור ותקבלו מהם את העצות והטיפים האלה כי רק הם יכולים לענות לכם על השאלות הללו, אם תשאלו את בעלי החברה שאתם מעוניינים להגיע אליה הם יענו לכם את מה שהם רוצים לענות לפי האינטרנסים שלהם ולא לפי מה שקורה בפועל לכן תשימו לב את מי אתם שואלים את השאלות האלה.

דבר שלישי מאוד חשוב שאתם חייבים לדעת זה מהי החברה שאתה מגיעים אליה בכלל, היום יש אינספור חברות שמציעות לנו הישראלים עבודה בחו"ל, מציעות לנו את  התנאים הטובים ביותר להצלחה, כולם מציגים לנו תמונה חלומית שאנחנו הולכים לנחות בגן עדן ממש והולכים לעשות ארגזים של כסף בלי להתאמץ יותר מדי, כמובן שתיקחו הכל בפרופורציה ותבינו שמי שאתם מדברים איתו הוא בעל אינטרס הכי גדול שיש להגיד לכם את הדברים האלה. אתם צריכים להחליט איזה חברה שמציעה לכם עבודה בחו"ל היא באמת חברה רצינית שיש לה אבא ואמא, חברה שאתם יכולים לסמוך על מה שמספרים לכם עליה, תנסו אולי ליצור קשר עם אחד העובדים בחברה שהוא ייתן לכם את התשובות שאתם מחפשים, אל תנוחו עד שלא יהיו לכם כל התשובות לכל השאלות שאתם רוצים לשאול כולל התנאי העסקה שיש בחברה ואם אפשר אפילו לחתום על חוזה מול הבעלים של החברה.

עבודה בחו"ל זה מקום שבאמת כולם היו רוצים להגיע לשם, לפעמים כל כך רוצים שעושים הרבה מאוד טעויות בדרך, אתם חייבים לדרוש את כל המידע המפורט בשביל להגדיל את אחוזי ההצלחה שלכם שם, תבואו מוכנים לעבודה קשה, תבואו לעמוד במטרה ובשאיפה שלכם, אל תתנו לדברים קטנים לעמוד בדרככם, תחשבו קודם כל על עצמכם אחר כך על השאר.

עבודה במזרח הרחוק

מאז ומעולם היה המזרח הרחוק מוקד תיירותי גדול של תיירים מכל העולם. למעשה, תיירים רבים מכל העולם מגיעים למזרח הרחוק בעיקר בשל התרבויות המיוחדות והלא מוכרות, האמונה בבודהה, תרבות של אנשים מעט שונים (עיניים מלוכסנות) לצד נופים ומוקדים תיירותיים עוצרי נשימה. במילים אחרות המזרח הרחוק נמצא באחד החלומות של כל אחד ואחד מאיתנו כשיש כמה הפוחדים לממש את חלומותיהם מסיבות כאלו ואחרות.

אחת הסיבות המוכרות והידועות שבגלל אנשים מעדיפים שלא לטוס למזרח הרחוק היא בעיקר כלכלית. המחייה אומנם זולה יחסית אך הטיסה והוצאות נוספות מייקרות את הטיול כשטיול האורך חודש במזרח הרחוק יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים ויותר.

עבודה בחו"ל במזרח הרחוק מאפשרת לאנשים רבים לממש את החלום ולעבוד באזורים היפים והמרהיבים ביותר בעולם, מוקדי תיירות ענקיים, אתרים היסטוריים, קניונים ועוד. כל היופי שבדבר הוא שלמעשה ההוצאה היא נמוכה שכן המחייה ותנאים רבים נוספים ניתנים על ידי החברות המעסיקות שבהחלט דואגות לעובדי החברה ומציבים תנאי מחייה גבוהה במיוחד כולל בונוסים מיוחדים כגון בריכות, מכוני כושר, רכבים ועוד.

עבודה בחו"ל הינה לא רק עבודה מסביב לשעון במכירות, בעגלות, ציורי שמן ועוד. מדובר בחיי חברה בלתי פוסקים שכן הקומפלקסים הניתנים לרווחת העובדים שופעים בחבר'ה ישראליים צעירים המנסים להצליח במקום שאחרים לא העזו בכלל. המשכורות בעבודה בחו"ל גבוהות במיוחד כאשר ניתן לראות עובדים המרוויחים משכורות גבוהות במיוחד, כאלו שניתן רק לחלום עליהם בישראל בעבודות דומות.

עבודה בחו"ל משלבת מגוון רחב של תנאים העומדים לרווחת העובדים על ידי חברות העבודה בחו"ל. תנאים אלו מאפשרים חיים נוחים וקלים יותר לעובדים בחו"ל. בנוסף, לצד התנאים המרשימים ניתן גם לטייל בימיי החופש ועובדים רבים מנצלים את ימי החופש שלהם בכדי לטייל. בכך מרוויחים העובדים גם טיול באזורים ומקומות מדהימים וגם משכורות גבוהות ותנאי מחייה מעולם כאשר כל אלו הופכים את החוויה של עבודה בחו"ל לבלתי נשכחת והיפה בחייהם.

עבודה בחו"ל – בילויים וחיי חברה

עבודה בחו"ל יכול לעיתים להיות מתישה ומפרכת במיוחד. מדובר בימיי עבודה בהם עובדים מהבוקר ועד הערב כשיש ימי עבודה קצרים יותר לצד ימי עבודה ארוכים יותר. העבודה המתישה מתגמלת בסופו של יום כאשר לרוב יוצאים החברים לעבודה, אלו הגרים באותו הקומפלקס, לבילוי משותף. העבודה היא לרוב בערים גדולות ותיירותיות הידועות בחיי הלילה והבילוי התוססים שלהן.

אפשרויות הבילוי וחיי החברה מגוונים מאין כמוהם והן מתחלקים בעיקר לשני קטגוריות. בילויים לשעות היום ובילויים לשעות הלילה.

יום-

 • טיולי טבע

מקומות עבודה בחו"ל ממוקמים במרכזם של מוקדי תיירות רבים. מוקדי התיירות קרובים כמעט תמיד לאזורים יפיפיים המיועדים לטיולים רגליים בחיק הטבע הנהדר. רבים מהעובדים בחו"ל נוהרים אל אתרים אלו בימי העבודה החופשיים שלהם בכדי ליהנות ולשלב גם טיול עם העבודה.

 • שווקים ועתיקות

שווקים ועתיקות מייחדים ערים רבות בעולם כשבכל אזור נמכרים מוצרים ייחודיים לאותו אזור. לדוגמא בתאילנד הרחוקה נמכרים בגדים ושאר מיני "חיקויים" וגאג'טים במחירים נמוכים ביותר. ניתן לראות תיירים רבים מכל העולם מטיילים בין שווקיה של תאילנד. בנוסף, קיימים אתרים עתיקים כגון מקדשים בודהיסטים, מאצ'ו פיצ'ו (דרום אמריקה), כנסיות עתיקות באירופה ועוד ועוד.

לילה-

 • מועדונים ומסיבות

מועדונים ומסיבות על כל סוגיהם הם חלק בלתי נפרד מחיי הלילה של הערים התיירותיות בעולם. לדוגמא בתאילנד ובהודו מתקיימות מסיבות ענק כמעט בכל לילה במוקדים בהם ישנם תיירים רבים לאורך כל השנה. כנ"ל בדרום אמריקה עמוסת התיירים. על אירופה וארה"ב אין יותר מידיי מה להרחיב. עובדים בעבודה בחו"ל יכולים ליהנות ממסיבות ברמה הגבוהה ביותר בערים הידועות בחיי הלילה שלהן (ברלין, אמסטרדם ועוד…)

 • פאבים ומסעדות

פאבים ומסעדות הן ללא ספק חלק בלתי נפרד מחיי הלילה. עבודה בחו"ל מאפשרת יציאה בערבים לאכילה במסעדות, שתייה של משקאות חריפים בפאבים ועוד. אלו ללא ספק יספקו חוויות בלתי נשכחות עם החברה מהעבודה.

 • תיאטרון ותרבות

חיי התרבות, התיאטרון והקולנוע בעולם מפותחים ביותר במיוחד באירופה ובארה"ב. עבודה בחו"ל מאפשרת גם היא יציאה להקרנות להצגות ולמופעי תרבות ובידור שכמותם לא תראו בשום מקום אחר.

 • אומנות רחוב

במקומות רבים בעולם תוכלו לראות אמנים רבים מופיעים במדרכות ורחובות העיר וזאת על מנת לבדר את התיירים הרבים וליצור לעצמם הכנסה כלכלית נוספת (רובם בעיקר מוכשרים הנתונים בקשיים כלכליים כבדים). עבודה מחו"ל מאפשרת לא רק לעבוד במוקדי התיירות אלה גם להסתובב ולטייל בהם ובן השאר לפגוש גם אומני רחוב מוכשרים ומהנים.

משכורות בעבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל הינה מאתגרת ומושכת צעירים ישראלים רבים לעבוד בה. חשוב לציין כי גורמי המשיכה העיקריים הם התנאים המעולים, האתגרים בהם עומד העובד, אזורי העבודה בחו"ל והמשכורות הגבוהות המהוות שיקול משמעותי בהחלטה לצאת לעבוד בחו"ל. המשכורות בעבודה בחו"ל מתחלקות לכמה חלקים כאשר ישנו שכר בסיס, בונוסים, הוצאות שוטפות ועוד.

שכר בסיס

שכר הבסיס בעבודה בחו"ל הוא גבוהה יחסית והוא מהווה הבטחה לכל אותם ישראלים אשר חוששים מה יקרה במידה ולא יצליחו בעבודה. ישנו שכר בסיס בכל חברת עבודה בחו"ל כאשר שכר הבסיס נע בין כמה אפי דולרים בודדים. כך יוכל כל עובד להבטיח לעצמו שהוא יכול לעמוד בנטל של עבודה מחוץ לגבולות ישראל ללא עזרה מאף גורם.

בונוסים

הבונוסים עבור מכירות בחו"ל הינם גבוהים ביותר. עובד יוכל לקבל כ 10 אחוז מהמכירות אותם ביצע. זהו למעשה שדרוג משמעותי לשכר הבסיס שכן המכירות הן גבוהות וישנם אף עדויות לישראלים אשר הגיעו למשכורת של 10,000 דולר ואף יותר הודות לבונוסים ויכולותיהם למכור מוצרים כאלו ואחרים.

הוצאות שוטפות

התנאים אותם מקבלים ישראליים בעבודה בחו"ל הינם דירה מאובזרת ויוקרתית, רכב עם דלק חופשי, בריכות שחייה במגורים, מכון כושר פרטי, שיחות לישראל בחינם ועוד ועוד. כלל התנאים האלו ניתנים לכל עובד בהפרשת סכום נמוך מידיי חודש ל"שכר הדירה" העומד על כמה מאות דולרים בודדות (נע בין 100-400 דולר לחודש) .

לאחר שבחנו את ההוצאות המעטות לעומת שכרכם המובטח ניתן לראות שללא הצלחה מסחררת עדיין ניתן לשמור כסף רב בחשבון הבנק. ההוצאות שלכם נמוכות ביותר לצד ההכנסות הגבוהות מאפשרים לישראלים רבים לחזור מעבודה בחו"ל כשבחשבון הבנק שלהם מצויים עשרות ואף מאות אלפי שקלים אותם חסכו בעבודתם בחו"ל.

חברות עבודה בחו"ל רבות רצות בשוק ומחפשות צעירים ישראליים נחושים להצלחה לעבודות מכירה של מוצרים שונים במוקדי תיירות בחו"ל. עובדים אלו נדרשים לחריצות ומסירות לעבודה תוך הפגנת יצירתיות וכישרון בכל הקשור ליכולות המכירה והדיבור מול קהל התיירים בחו"ל. למעשה העבודה היא דומה בין כלל החברות בהן עובדים לרוב שני עובדים במקביל על עגלות מכירה בקניונים, מרכזי קניות ובכל מקום הומה תיירים ואזרחים. אז אם כלל מקומות העבודה דומים איך נדע באיזה מעסיק ובאיזה אזור לבחור?

עזרה בהוצאת ויזה

חשוב לבדוק אילו חברות עוזרות ונותנו תמיכה בהוצאת ויזה לעבודה בחו"ל. ישנן חברות אשר עוזרות בהוצאת ויזה, מילוי טפסים, ראיון אישי ועוד. בעוד ישנן חברות שאינן נותנות כל תמיכה ושולחות את העובד להתמודד לבד אל מול השגרירויות השונות.

כרטיס טיסה

כרטיס הטיסה הינו הוצאה יקרה לרוב מקומות העבודה בחו"ל כאשר כל יבשת אמריקה והמזרח הרחוק ידרשו מחיר העולה על אלף דולרים לכרטיס טיסה הלוך חזור. ישנן חברות עבודה בחו"ל העוזרות בצורה כזאת או אחרת עם התשלום בעבור כרטיסי הטיסה בעוד אחרות לא מתעסקות בדבר.

תנאי המחייה

תנאי המחייה הינם אלמנט רציני אותו צריך לשקול בעבודה בחו"ל. העבודה קשה ותנאי המחייה הופכים אותה לנוחה וקלה הרבה יותר. בנוסף שכר הדירה אותן דורשות החברות השונות משתנה בין חברה לחברה וכמותו הן גם תנאי המחייה. חשוב לבחור את החברה הדורשת תשלום נמוך ביותר על מגוון רחב יותר של תנאי מחייה.

משכורות ושכר בסיס

משכורות בעבודה בחו"ל הינם גבוהות במיוחד אך הבונוסים ושכר הבסיס הינם משתנים בין חברה לחברה. לעיתים בחירה של חברה המעניקה שכר בסיס גבוהה ובונוסים נמוכים אינה בחירה חכמה שכן אין עליכם לדעת מהם כישוריכם המדויקים וייתכן כי תוכלו לפרוח ולהרוויח יותר בחברה אחרת. שקלו את אלמנט התשלום בכובד ראש.

עבודה בחו"ל כוללת אלמנטים רבים וחשוב לבחון אותם מכל הכיוונים על מנת להיות מרוצים בסופו של דבר בארץ זרה. אלמנט המיקום הינו גם חשוב מאין כמוהו שכן יש כאלו המעדיפים לעבוד במזרח הרחוק בעוד אחרים יעדיפו את אירופה. בדקו מה יש לכל חברה להציע, שקלו הכל ובחרו בחכמה. מה שלא תבחרו, לדעת רבים, זהו המהלך החכם בחייכם.

עבודה בחו"ל לבעלי דרכון זר

עבודה במדינה זרה מחייבת הוצאת ויזה מתאימה. הוצאת הויזה נעשית לרוב אל מול שגרירות של אותה המדינה הממוקמת בישראל וזאת על מנת לעבוד ולחיות בחו"ל בצורה חוקית. כמובן שתהליך הוצאת הויזה אינו פשוט ולעיתים גם אזרחים ישראליים רבים אינם מקבלים את הויזה מסיבות כאלו ואחרות.

לאזרחים ישראליים המחזיקים בדרכון זר נוסף ניתנת עדיפות להוצאת ויזה למדינות שונות, לדוגמא אזרח צרפתי יועדף לקבלת ויזה לגרמניה על פני אדם המחזיק באזרחות ישראלית בלבד לאור יחסי הקרבה שבין המדינות (שתיהן מדינות האיחוד האירופי).

כעת כאשר הסברנו את הקשר שבין דרכון זר לבין ההצלחה בהוצאת הויזה נוכל להבין כי לישראליים בעלי דרכון זר יהיה גם הרבה יותר קל לעבוד במדינות בהן יש להם אזרחות נוספת. כך לא יצטרכו לפחד מתהליך הוצאת הויזה ועבודה במדינה זרה שכן הם אזרחים וברשותם כל הזכויות אותם מקנה אותה מדינה.

חברות העבודה בחו"ל מעדיפים ומקנים עדיפות לישראליים להם יש אזרחות נוספת בעיקר לאור העובדה כי הסיכוי שייכשלו בהוצאת הויזה לעבודה בחו"ל נמוכה במיוחד. כעת יוכל להתקבל בקלות לעבודה בחו"ל בכל מדינה כמעט.

חשוב לציין כי חברות עבודה רבות המעסיקות עובדים בחו"ל מעדיפות אף לשלם יותר לישראלים אשר ברשותם אזרחות נוספת בעיקר בשל העובדה כי אין צורך בהארכה של הויזה ואישורים כאלו ואחרים על מנת להמשיך את העסקתו של עובד בחו"ל.

עבודה בחו"ל לצעירים הנושאים אזרחות של מדינה נוספת היא בונוס רציני. ראשית, מימוש האזרחות הנוספת כשבנוסף מוקנים לאותו עובד כל אותם הזכויות אותם יכול היה לקבל בעבודה במקום אחר בעולם בתוספת זכויות של אותה מדינה כגון זכויות בריאותיות, הזכות לבחור ועוד. הוא ייהנה גם מעדיפות בקבלה לעבודה ובקבלת תנאים טובים יותר.

איך להתקבל לעבודה בחו"ל?

אנשים רבים מודעים ליתרונות הרבים של עבודה בחו"ל, של סביבת העבודה במדינות שונות ושל הפוטנציאל הטמון בעבודה שכזאת הן מבחינת חוויה בלתי נשכחת והן מבחינה כלכלית. אנשים אלו אינם ידועים כיצד לגשת וכיצד ללמוד ולקבל יותר פרטים על עבודה בחו"ל, כלומר הם אינם יודעים כיצד לקחת את זה שלב אחד קדימה ובאמת להתחיל להוציא את התקופה היפה בחייו אל הפועל.

המאמר הבא נשפוך מעט יותר אור על עבודה בחו"ל, כיצד להתקבל ועוד.

ראשית נתחיל עם השאלה מהי למעשה עבודה בחו"ל?

עבודה בחו"ל היא לרוב עבודה במכירות של מוצרים שונים במרכזים ובמוקדים תיירותיים הומי אדם. כל המטרה של העבודה היא לעבוד במעין עגלות המוצבות במרכזים אלו ולנסות למכור מוצרים כאלו ואחרים לתיירים הרבים. המוצרים הנפוצים ביותר הם מוצרי ים המלח אך כמובן שישנם עוד מוצרים רבים בשוק. ישנם עוד סוגי עבודות בחו"ל שגם הם קשורים במכירות אך מתעסקים במעבר מדלת לדלת והן פחות פופולאריות בעיקר בשל האפקטיביות הנמוכה שלהם.

כיצד להתקבל לעבודה בחו"ל?

ראשית, השאר פרטים ונציג יחזור אליך במהרה וזאת על מנת להקנות לך כמה שיותר פרטים על העבודות המוצעות בחו"ל בנוסף למקומות העבודה והאזורים. תוכל לדבר עם מעסיקים ולשמוע מהם על התנאים לעבודה בחו"ל, משכורות, דרישות ועוד. הצעד הבא הוא נעשה לרוב בשיתוף עם המעסיקים והוא הוצאת ויזה לעבודה במדינה בה בחרתם לעבוד. תהליך הוצאת הויזה אינו פשוט וכדאי להתחיל ולהגיש בקשות כמה חודשים טרם היציאה לחו"ל בכדי למנוע עיכובים כאלו ואחרים.

עבודה בחו"ל הינה חוויה בלתי נשכחת, ויסכימו איתי כל אדם ועובד שחזר מחו"ל וניסה את החוויה הזאת. גם אלו שאינם הצליחו לחזור עם סכומי עתק בחשבונות הבנק שלהם. עבודה בחו"ל מחשלת אותך ומכינה אותך טוב יותר להמשך החיים הן מבחינת האופי שלך והן מבחינת תוספת כלכלית מכובדת ביותר לחשבון הבנק שלך.

עבדוה בחו"ל הינה חלומם של צעירים ישראליים רבים. האתגר הגדול הכרוך ביציאה מגבולות ישראל וחיים במדינה זרה תחת תרבות ושפה זרים לנו מהווים חוויה אתגרית ומהנה עבור הצעירים בישראליים השאפתנים. בנוסף, אזורי העבודה הינם ייחודיים ומקסימים ולמעשה העבודה בחו"ל היא במוקדי התיירות והבילוי הגדולים בעולם, כך יכול אדם ליהנות מטיול מהנה בחו"ל ובמקביל לעבוד בעבודה משמעותית בעלת משכורות גבוהות באחד מהאזורים היפים בעולם.

עבודה בחו"ל מתבצעת בכל אזור הומה תיירים. לדוגמא ניתן למצוא ערים כגון בנגקוק, פאריס, בריסל, אמסטרדם, הונולולו ועוד. ערים אלו מרובות בתיירות רבה וניתן לראות מאות אלפי תיירים אשר פוקדים את אתריי התיירות מידיי שנה. העבודה בחו"ל היא למעשה מכירה של מוצרים באזורי התיירות הגדולים במטרה למכור כמה שיותר מוצרים לתיירים ולתושבים המקומיים המטיילים.

בונוסים עבור מכירות

משכורת עבודה בחו"ל מורכבת ממשכורת בסיס נאה ומכובדת ומבונוסים מפנקים בעבור מכירות של מוצרים שונים בהתאם לחברה המעסיקה. מוכרים מנוסים, מוכשרים ומצליחים מגיעים למשכורות גבוהות במיוחד וישנן עדויות רבות לעובדים אשר מצליחים לעבור את רף 10,000 הדולרים בחודש. רק נציין ונאמר שהמשכורות משולמות בסופו של כל שבוע בהתאם להצלחות במכירות באותו השבוע.

מחייה ומגורים

תנאי המחייה בחו"ל גבוהים מהמוכר לנו בישראל. העובדים מאוכלסים בקומפלקסים מאובזרים כאשר מקסימום שני עובדים בחדר עד שלושה חדרים בדירה כלומר מקסימום שישה עובדים בדירה. נתון זה מאפשר חיים נוחים ומרווחים בדירות מאובזרות ומצוידות כאשר בקומפלקס נהנים הדיירים מרכבים, בריכות שחייה פרטיות, מכון כושר פרטי, שיחות לישראל, אינטרנט ועוד.

עבודה בחו"ל ממצה ביותר. לצד הטיול המהנה והחוויה שבהכרת העולם, מקומות חדשים, תרבויות חדשות ועוד ישנו גם האלמנט של הביטחון שבעבודה. כל התנאים המצוינים למעשה ניתנים בתוספת של שכר בסיס קבוע שממנו לא ניתן לרבת והוא עומד על כמה אלפי דולרים בודדים ומאפשר מחייה בכבוד בחו"ל. כך, עובד בחו"ל לא לוקח על עצמו סיכון של כניסה לחובות או הישארות בארץ זרה ללא עבודה, כרטיס טיסה או כסף כשהחברה המעסיקה דואגת לכל צרכיו מא' ועד ת'.

עבודה בחו"ל – סוגי העבודות

עבודה בחו"ל מתבצעת בכמה ערוצים שונים. ניתן לראות ישראליים רבים נוהרים יותר ויותר למדינות שונות בעולם בכדי לעבוד ולקבל משכורות גבוהות אותם אין ביכולתם לקבל בישראל. המשכורות נחסכות לרוב לצרכים שונים כגון לימודים, התקדמות בחיים ומהווים יריית פתיחה משמעותית לחיי האזרחות הלא פשוטים בישראל.

עבודה בעגלות

ראשית נסביר מהי עבודה בעגלות. עבודה בעגלות מתבצעת העגלות מכירה בקניונים ובמרכזי תיירות גדולים במדינות שונות בחו"ל. עבודה בחו"ל בעגלות היא למעשה עמידה במעין דוכני מכירה וניסיון מכירה של מוצרים שונים לתיירים והאזרחים הרבים הפוקדים את אותם מרכזי תיירות ובילוי.

יתרונות העבודה בעגלות הן למעשה הבונוסים הרבים. לצד שכר בסיס גבוה יחסית מתקבלים גם בונוסים עבור מכירות. כך מגיעים עובדים רבים למשכורות גבוהות ו"מפוצצות" העולות לעיתים על 10,000 דולרים לחודש.

עבודה בציורי שמן

עבדוה בציורי שמן גם היא פופולארית ביותר ולמעשה מסתכמת במעבר מדלת לדלת וניסיון מכירה של ציורים אומנותיים לאזרחים והתושבים המקומיים. העבודה אינה פשוטה ומצריכה הליכה רגלית וכושר שכנוע רב.

יתרונות העבודה במכירת ציורי שמן היא לבעלי כושר שכנוע וכשרון במכירות. אנשים כישרוניים יכולים להצליח ובגדול. יתרון נוסף אותו ניתן לזקוף לעבודה בחו"ל בציורי שמן הוא העובדה כי ישנה תנועה מתמדת במדינות ובערים שונות כשאין קיבעון על אזור או מקום אחד בודד. השינוי והתחלופה יכולים לשמש מעין טיול והכרה של עולם אליו עוד לא נחשפת.

עבודה בחו"ל מתחלקת לרוב לעבודה בעגלות ועבודה במכירת ציורי שמן. כמובן שישנם עוד סוגי עבודות אך אלו שני הסוגים העיקריים והפופולאריים ביותר בעיקר בשל המשכורות הגבוהות והתנאים הכל כך נוחים. עבודה בחו"ל כאמור, מאתגרת ובונה וניתן לראות ישראלים רבים מצליחים בתחום המכירות בחו"ל.

עבודה בחו"ל היא אחת הדרכים הפופולאריות ביותר עבור ישראליים רבים לחסוך כסף ולטייל תוך התכוננות ועמידה בנקודת פתיחה רצינית לחיים האמתיים והלא פשוטים המצפים להם בהמשך הכוללים לימודים, עבודה, משפחה, ילדים ועוד.

עבודה בחו"ל היא למעשה טיול

עבודה בחו"ל ממוקדת במרכזים תיירותיים בהם מטיילים ומבקרים מאות אלפי תיירים מידיי שנה כגון בנגקוק, פריס, בריסל, אמסטרדם, קליפורניה, הונולולו, מקסיקו ועוד. יעדים אלו פופולאריים מאוד וניתן לראות ישראליים רבים המטיילים באזורים אלו. לצעירים רבים אין את המשאבים בכדי לממן טיול שכזה ועבודה בחו"ל במקומות אלו מאפשרת שילוב של טיול עם עבודה מתגמלת ביותר בעלת משכורות מרקיעות שחקים.

עבודה בחו"ל – משכורות גבוהות

עבודה בחו"ל משלבת לא רק טיול ותנאי מחייה מעולים אלה גם משכורות בסיס ובונוסים גבוהים. רוב העבודות בחו"ל מסתכמות במכירות של מוצרים כאלו ואחרים כאשר כישרון המכירה והאסרטיביות של העובדים מהווה גורם מכריע. ככל שכישרון המכירה שלך גבוהה יותר תוכל להגיע למשכורות גבוהות במיוחד כשישנן עדויות לישראלים המגיעים למשכורות של למעלה מ 10,000 דולרים בחודש. במציאות הכלכלה הישראלית ניתן רק לחלום על משכורות דומות בעבודות מקבילות בישראל.

תנאי מחייה

חברות העסקה בחו"ל הבינו ממזמן שבכדי למשוך את הישראלי לעבוד בחו"ל חייב להעניק לו את התנאים האופטימליים להצלחה. כך נהנים ישראליים מתנאי מחייה מהגבוהים בעולם שאינם מביישים אף מעמד וכוללים רכבים, דירות מרווחות ומאובזרות, מחשבים, אינטרנט, בריכות פרטיות, מכוני כושר פרטיים ועוד מגוון רחב של תנאים לרווחת העובדים וזאת על מנת להעניק להם מצע של תנאים לחיים האופטימליים למימוש מירב הפוטנציאל הטמון הם בכל הקשור למכירות.

עבודה בחו"ל אינה פשוטה עבור ישראליים רבים. זה בהחלט נכון שהטיול והכרה של תרבות חדשה במדינה חדשה מאתגרת ישראלים רבים אך לצד זה קיימים קשיים לשהות ממושכת במדינה זרה. חשוב להבין שחברות העבודה בארה"ב מעניקות תנאים, חום ואהבה ועוזרים בכל צרכיכם ומבוקשכם.

עבודה בכל מדינה שהיא דורשת מהישראלים הוצאת ויזה. מטרת הוצאת הויזה היא למעשה קבלת אישור עבודה ושהייה במדינה זרה כשלמעשה אינכם אזרחים בה ואינכם נהנים מזכויות בה כגון ביטוח לאומי, השלמת הכנסה ועוד. הוצאת הויזה אינה תהליך פשוט וישנן חברות עבודה בחו"ל רבות השמחות לעזור לעובדיהן הפוטנציאליים בכל התהליך לרבות טיפים ועצות שימושיות בכדי בסופו של דבר לקבל את האישור הסופי לויזה.

ראשית על מנת להוציא ויזה לעבודה בחו"ל נכנס לאתר השגרירות הרלוונטית באינטרנט ונחפש את הטפסים המתאימים אותם צריך למלא בכדי להגיש בקשה לויזה לאותה המדינה. את הטפסים לרוב נמלא בשפה האנגלית. בטפסים נמלא פרטים אישיים לרבות מקום עבודה והמלצות שונות וזאת על מנת שהשגרירות תוכל לדלות עליך כמה שיותר מידע המוכיח כי לא תישאר בעבודה בחו"ל ללא אישור. במידה ואנחנו עובדים חתימת המעסיק ואישור שאכן הנך עובד באותו מקום עבודה יכול להוות יתרון, פרטי חשבון הבנק והוכחה כי תוכל לכלכל עצמך בכבוד בתחילת דרכך יהווה יתרון משמעותי נוסף.

לאחר בקשת ויזה לעבודה בחו"ל נוזמן כמה שבועות לאחר מכן לראיון אישי מול נציגי השגרירות. בריאיון נדבר על מקום העבודה שלך, על המעסיק, המציאות הישראלית ועוד מגוון רחב של נושאים. נושא האמינות נבדק בצורה קפדנית וכל רצון נציג השגרירות הוא לבחון ולאמוד עד כמה גדולה האפשרות כי תישאר במדינתו ללא אישור (ויזה).

לאחר הריאיון מתקבלת התשובה האם תקבל ויזה או לא תקבל. בסופו של דבר הכל תלוי בך. במידה ותראה רצינות, תראה כי יש לך זיקה חזקה לישראל ולא תישאר במדינתם לאחר פג תוקף הויזה שלך תוכל בהחלט לקבל אותו וליהנות מעבודה בחו"ל. במידה ולא תשכנע תצטרך לחכות "תקופת צינון" בת חצי שנה עד שתוכל לבקש בקשה נוספת לעבודה בחו"ל.

חשוב לציין כי מידע זה נכון בנוגע לרוב השגרירויות והנהלים לרבות השפות הטפסים ושאר התהליך משתנים משגרירות אחת לאחרת.

עבודה בחו"ל נראית בעיניי רבים כטיול והרפתקה נהדרת בדרך להכרה של תרבויות ואזורים שונים בעולם. עובדה זו אומנם נכונה, אך בצורה חלקית. עבודה בחו"ל אומנם תמקם אותך במוקדי התיירות היפים והמדהימים בעולם כשהמשכורות גבוהות והתנאים מעולים אך מנגד התמורה והעבודה אותה תצטרך לעבודה אינם פשוטים וכוללים 6 ימי עבודה בשבוע ושעות עבודה מרובות כאשר מדובר בתקופות עמוסות תיירים יותר ופחות.

תנאי מחייה

ישנם המון ספקולציות אותם שמענו או לא שמענו בעבר על עבודה בחו"ל ועל תנאי המחייה. שמענו על רכבי יוקרה, מגורים במעין מעונות, שעות עבודה מעטות בכל יום, ימי חופש ועוד ועוד. דעות אלו נכונות בחלקן. אומנם עומדים לרשות הדיירים מכוניות אך אלו אינן רכבי יוקרה והן ניתנות לנסיעה לעבודה בכל יום. בימי החופש ניתן הרכב לנסיעה כשהוצאות הדלק על חשבון העובד. בנוסף, מגורי העובדים בהחלט משביעי רצון כאשר מדובר בקומפלקסים יוקרתיים במיוחד כאשר ישנם מקסימום שני אנשים בחדר, מקסימום שישה אנשים בדירה. הקומפלקסים מאובזרים במטבחים מעולים, אינטרנט, מחשבים, בריכות שחייה פרטיות, מכון כושר פרטי ועוד ועוד. 

שבוע העבודה בחו"ל

שבוע העבודה בחו"ל ושעות העבודה אינם כפי ששמעתם. שבוע העבודה הינו בן 6 ימים כאשר ישנו יום חופשי לכל עובד. יום עבודה נע בין כמה שעות בודדות לבין 12 שעות ואף יותר כאשר הגורמים המשפיעים על אורך יום העבודה הוא התקופה באם היא אטרקטיבית יותר או פחות לתיירים, וחגים כאלו ואחרים של אותה מדינה המושכים יותר ויותר אזרחים ותיירים לצאת ולקנות מוצרים שונים.

משכורות

כל התנאים שדיברנו עליהם משפיעים רבות על המשכורות שתקבלו. עובד משקיע שיגיע מוכן לעבודה לא קלה ויהיה בעל כישרון במכירות יוכל להגיע למשכורות גבוהות כשישנן עדויות רבות לעובדים שעוברים את רף 10,000 הדולרים בכל חודש עבודה.

עבודה בחו"ל אינה פשוטה וחלומית כמו ששמענו בעבר. לא נוכל לשבת רגל על רגל ולהרוויח משכורות ענק כשאנו יושבים על בחוף עם כוס בירה ביד. הסיטואציה של החוף וכוס הבירה בהחלט אפשרית אך בימיי החופש או בימי העבודה ה"פחות לחוצים". כאשר שברנו מיתוס זה נוכל להגיע מוכנים יותר לעבודה בחו"ל עם סיכויי הצלחה גבוהים יותר.

במאמר הבא נפנה לאותם אנשים השוקלים לעבוד בחו"ל ומפחדים לנסות את מזלם, נדבר על סוגי העבודות, ההבדלים, התאמת הישראליים לעבודה בחו"ל ועוד מגוון רחב של נושאים בכי להקל עליך ולהפוך אותך אובייקטיבי יותר בשיקולך האם לחצות את הים בחיפוש אחר עבודה וכסף או לא.

למה דווקא ישראליים?

בעיקר בגלל החוצפה הישראלית שכל כך מאפיינת אותנו. עבודה בחו"ל מתבצעת מול קהל שונה מהציבור הישראלי ואופי הישראלי מתאים להצלחה מעב לים. האופי הישראלי יודע לשדר אסרטיביות וביטחון בשלמות המוצר וכאשר מדובר בעבודות מכירה (רוב העבודות בחו"ל עוסקות במכירות) הישראלים ניצבים במקום הראשון בכישורים יוצאי דופן.

משכורות

תשכחו מכל הסיפורים על עבודה בחו"ל. המשכורות תלויות בראש ובראשונה בעובד עצמו. כשרוב המשכורת נשען על בונוסים שמנים אותם תקבל על כל מוצר ומוצר שתמכור תוכל להגיע לסכומי עתק אין סופיים. עובדים כישרוניים וותיקים יותר מצליחים להגיע למשכורות מרקיעות שחקים כשישנן עדויות רבות לישראלים המגיעים למשכורות העולות על 10,000 דולרים ואף הרבה יותר מכך.

תנאי המחייה

תנא המחייה בחו"ל עולים בכמה רמות על כל מה שהכרתם. העובדים מאוכלסים בקומפלקסים יוקרתיים ביותר ומרווחים המאובזרים מכל טוב ומכל הבא ליד. תוכלו ליהנות מאינטרנט, רכבים, מחשבים, טלוויזיות, בריכה פרטית, מכון כושר פרטי וחברה של חבר'ה איכותיים הנבחרים בקפידה ע"י המעסיקים.

אופי העבודה

כמו שהזכרנו בסעיף הראשון אופי העבודה בחו"ל מתאים ביותר לאופי הישראלי הכל כך אסרטיבי וחרוץ. ישראלים רבים מצליחים בחו"ל במקומות שהמקומיים אינם מצליחים. מיקום העבודה בהחלט מהווה גורם מכריע לאור העובדה כי העבודה מתבצעת לרוב במוקדי תיירות גדולים ובכך משלבים העובדים טיול ועבודה בו זמנית.

עבודה בחו"ל מושכת יותר ויותר צעירים ישראליים בשנים האחרונות לחפש עבודה מעבר לים כשהנתון המעניין שעולה הוא שהמשכורות הגבוהות אינן הגורם המכריע בחיפוש עבודה בחו"ל. מהנתונים עולה שדווקא אזור העבודה ותנאי העבודה הם אלה שקובעים. ההסבר הרווח בציבור המעסיקים בחו"ל הוא שהמצב הכלכלי בישראל לא מאפשר לצעירים רבים לצאת לטיול שעליו חלמו לאחר השירות הצבאי ועבודה בחו"ל מאפשרת להם לשלב טיול באזורים אטרקטיביים במיוחד עם עבודה מתגמלת במיוחד במשכורות המגיעות לסכומים שעליהם ניתן רק לחלום בישראל.

אזורי העבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל לרוב עוסקת במכירות של מוצרים שונים לרבות מוצרי קוסמטיקה, מוצרי ים המלח, ציורים, אומנות ועוד ועוד. מוצרים אלו נמכרים במעין עגלות מכירה המוצבות בקניונים ומרכזי בילוי גדולים המהווים מוקדי תיירות וקניות. אזורים אלו לרוב קרובים או מצויים ממש במרכזם של אתרי תיירות פופולאריים בהם מבקרים מידיי שנה מאות אלפי תיירים. אזורים אלו בעלי פוטנציאל מכירות עצום כשהאופי הישראלי מהווה פקטור חשוב להצלחה. מן הנתונים עולה כי ישראלים מצליחים במכירות יותר מכל עם אחר בעולם כולו בעיקר לאור האופי הישראלי האסרטיבי והמרשים במיוחד המצליח לשכנע ולמכור לאזרחים ותיירים רבים בכל אזור בעולם.

תנאי המחייה

תנאי המחייה בחו"ל עולים בכמה וכמה רמות על תנאי המחייה בישראל. לרשות העובדים עומדים קומפלקסים יוקרתיים מאובזרים ומצוידים מכל טוב. בנוסף יעמדו לרשות העובדים אינטרנט, מחשבים, רכבים, בריכת שחייה פרטית, מכוני כושר ועוד מגוון רחב של תנאים להנעמת השהייה בחו"ל.

משכורות מהוות חלק בלתי נפרד מהתנאים כשניתן לראות הבדל בין העובדים החדשים והוותיקים. עובדים בעלי ניסיון של כמה חודשים בודדים מצליחים להגיע למשכורות גבוהות בעוד עובדים בחודש הראשון לעבודה מתקשים מעט יותר ומשכורתם נשענת על שכר הבסיס הגבוהה בעיקר.

עבודה בחו"ל מהווה פרק חשוב ומהנה בחייו של כל אדם. נהנים לחוות אותה האמיצים מבנינו שאריזת מזוודה וניסיון להרוויח כסף וליהנות מעבר לים לא מרתיע אותם אף לא לרגע. 

עבודה בחו"ל החלה לעורר עניין ציבורי רב בשנים האחרונות בעיקר לאור המצב הכלכלי הלא פשוט שפוקד את ישראל ומשפיע על כל שכבות האוכלוסייה. המשכורות כבר אינן גבוהות כבעבר ומקומות העבודה הולכים ומצטמצמים. יציאה לחיי האזרחות מחיי הצבא נראית מפחידה ומאיימת וניתן לראות יותר ויותר צעירים ישראלים מנסים את מזלם מעבר לים בעבודה בחו"ל.  מדינות שונות בעולם נפגעו פחות מהמשבר הכלכלי כשענפי התיירות עליהם נשענים המעסיקים בחו"ל כמעט ולא נפגעו ולא השפיעו על המשכורות והתנאים המוצעים לישראלים בחו"ל.

חלוקה אזורים

עבודה בחו"ל מתקיימת כמעט בכל אזור בו יש כמות תיירים ואזרחים גדולה לדוגמא אתרים היסטוריים, ערים הומות אדם, קניונים ומרכזי קניות ענקיים ועוד. מוקדים אלו מאפשרים מכירה ופנייה לקהל לקוחות מתחלף. בנוסף, התרבויות והמדינות בהם נבקר ונכיר מאתגרות ישראלים רבים וזה אחד השיקולים בבחירת מקום העבודה בחו"ל.

תקופות

אנו שומעים רבות על המשכורות הגבוהות והתנאים הייחודיים אך לא הכל נכון. ישנן תקופות חזקות יותר מבחינת מכירות וישנן תקופות חלשות יותר. לדוגמא תקופת חג המולד והשנה החדשה (קריסמס) מהווים תקופה בעלמת הכנסות יוצאות דופן ובלתי שגרתיות של סכומי עתק למשכורות החודשיות וניתן להבחין שבתקופה זו ישנה עלייה בביקוש לעבודה בחו"ל.

תנאים

תנאי המחייה ועבודה משתנים בין חברה לחברה כאשר השוני אינו גדול כל כך. כעיקרון העובדים מתגוררים בקומפלקסים מאובזרים וחדשים כשלרשותם עומדים אינטרנט מחשבים, רבים, מכון כושר פרטי, בריכת שחייה פרטית ועוד מגוון תנאים. את המזון, הדלק לנסיעות הפרטיות והשיחות מעבר למסגרת המותרת יאלצו העובדים להוציא מכיסם כאשר ישנה השתתפות גם של המעסיקים הנדיבים.

עבודה בחו"ל תורמת לצעירים ישראליים להכיר עולם כשאין ברשותם תקציב לטיול שעליו חלמו כל חייהם ומאפשר להם לקבל כלים ייחודיים לרבות אסרטיביות בגרות וחופן מזומנים לא קטן המלווים אותם לכל אורך המשך חייהם ומקנים להם יריית פתיחה משמעותית להמשך חייהם בכל דרך בה יבחרו.

עבודה בחו"ל אינה רק עבודה לכשעצמה וכוללת חיי חברה ובילויים ברמות שעוד לא הכרת. במאמר הבא נשפוך מעט אור על חייה הלילה והבילויים מהם נהנים העובדים מעבר לים לצד כל התנאים המאפשרים להם בהחלט ליהנות ולצאת לטייל כשברשותם הבטוחה כי יוכלו עוד לחסוך כספים רבים.

תנאי העבודה

שעות העבודה בחו"ל ומספר ימי העבודה בשבוע בהחלט מאפשרים לעובדים טיול והנאה מהמדינה בהם הם עובדים. העובדים נדרשים לעבוד בכל יום מספר שעות שונה בהתאם לתקופה ולכמות התיירים והאזרחים המטיילים בה, לדוגמא בתקופת החגים בה עובדים שעות רבות יותר. בנוסף, קיים יום חופשי לכל עובד בו יוכל לעשות כרצונו, לטייל וליהנות עם חבריו או סתם לנוח ולישון ולמעשה יוכל לעשות כאוות נפשו.

משכורות

תנאי המחייה בחו"ל מעולים ואף טובים יותר מהתנאים בישראל. עבודה בחו"ל כוללת משכורות גבוהות יחסית בהתאם לקצב המכירות של כל עובד ועובד נקבע גובה המשכורת שלו הבנויה משכר בסיס ובונוסים שמנים בעבור מכירות. המשכורות הגבוהות מאפשרות לעובדים ליהנות ולנצל את הכסף להנאתם תוך אפשרות לחסוך ולשמור כספים רבים למטרותיהם האישיות לרבות לימודים, דירה, חתונה ועוד.

חיי הלילה של חו"ל

כשמדובר בעבודה בחו"ל במוקדים תיירותיים נוכל לירות שירותים ועסקים רבים הסובבים את התיירות הענפה של אזורים אלו. כמובן שבאזורים אלו נהנה מחיי לילה פרועים ומטורפים ברמות שעוד לא הכרנו לרבות מועדונים, פאבים, מסעדות, מופעי בידור ועוד כאשר מדובר ברמות גבוהות של הנאה שכן עסקים אלו בנויים בקפידה להנאת התיירים. כשמדובר בעבודה בחו"ל באזורים כמו בריסל, ברלין, אמסטרדם, פריס ועוד מדובר במוקדים תיירותיים המושכים תיירים רבים בעיקר בשל מגוון המועדונים וחיי הלילה שהן מציעות למאות אלפי התיירים הפוקדים אותם מידיי שנה.

עבודה בחו"ל מאפשרת לך לשלב בין עבודה מתגמלת בעלת משכורות גבוהות לבין חיי לילה ובילויים ברמות שעוד לא הכרת.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?