עבודה בעגלות – הסיפור האישי שלי – מינסוטה.

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

קודם כל שתדעו – עגלות בארצות הברית זה פשוט חוויה! אני אישית לא קולט עד כמה היה לי המזל להגיע לעבוד במקום כמו מינסוטה אבל את זה תשמעו ממני בהמשך.

ההתחלה

מכירים את האנשים הנדירים האלה שזכו להיוולד לאזרח/ית אמריקאית? אז אני אחד מהם. כהגעתי לישורת האחרונה של השרות הצבאי שלי (משהו כמו חצי שנה פלוס מינוס) התחלתי לחשוב מה אני רוצה לעשות אחרי השירות. הבנתי שאני רוצה לעשות משהו שונה-לטוס לתאילנד כבר כולם עושים, מזרח לא הכי מושך אותי, אירופה אין לי מספיק כסף ודרום אמריקה זה עוד יקרה בעתיד.

ואז חשבתי לעצמי מתי הפעם האחרונה שהייתי בארה"ב? 4 שנים? וזאת הייתה הפעם ראשונה שהייתי לבד אז הגעתי להחלטה שאני רוצה ארה"ב. משם התחלתי לחפש עבודה והופניתי מהר מאוד לאתרי אינטרנט שונים שהפנו אותי מהר מאוד למס' מקומות כולל ספא טו גו, פרואקטיב (משהו כזה) וחברת אוברסי (זיכרונה לברכה נגמרה). הראיונות אצל שלושתם מהר מאוד הניבו לי הבנה לאן אני רוצה ללכת במיוחד ששניים מתוך שלוש חברות לכלכו אחת על השנייה. אוברסי (ז"ל) הייתה החברה היחידה שלא לכלכה על אף מתחרה מאחר שקודם כל היא חברת השמה אך מעבר לכך היא הוכיחה בעלת יושר. החברה הפנתה אותי לחברה שנקראת "גרין קארט" זוהי חברה שבסיסה נמצא במינסוטה, ארה"ב ופועלת בקניון הכי גדול כרגע בכל ארה"ב (Mall of America).

במהלך הריאיון הגיע במקרה אחד הבעלים של גרין קארט שישב ודיבר איתי אחד על אחד על החברה כאשר בנוסף להכל הוא נתן לי הפתעה קטנה וחשף שהחברה שומרת שבת ובעלת בית כנסת משלה. משהו שבתור בחור דתי שימח אותי מאוד ויש מצב שגרם לי לסגור על החברה הזאת – מה שבאמת קרה. אחר כך סגרנו על הפרטים הטכניים – שאחרי חצי שנה ישלמו לי חזרה על הכרטיס טיסה ושבחודש הראשון אני פטור משכ"ד.

אחרי שהחלטתי לסגור עם גרין קארט התחלתי לעשות הכנה (train) בארץ לקראת הטיסה. תוספת קטנה לסיפור-בחברה יש שני אפשרויות שהן למכור מוצרי ים המלח או למכור מחליקי ומוצרי שיער. התחלתי להתכונן לים המלח אך המאמנת שלי הגיעה למסקנה כי עדיף לי דווקא לעבור למחליקי השיער ואכן כך היה.

ההגעה

אחרי 15 שעות טיסה שדווקא עברו בסבבה הגעתי לנמה"ת של מיניאפוליס ושם חיכה לי האחראי הלוגיסטי של החברה שלקח אותי לבית של הבוס שלי (בניגוד לדירה כמו שחשבתי בהתחלה) שקיבל אותי בקבלת פנים חמה ונחמדה יחד עם ארוחה חמה וכוס וויסקי כאשר לאחר מכן הוא ישב לדבר איתי על מה הוא מצפה ממני ואת התנהלות העבודה היומיומי שלנו. אחר כך האחראי לוגיסטיקה לקח אותי לקומפלקס הדירות שלנו שנמצא במרחק הליכה מהבית של הבוסים. הגעתי לדירה שנראתה מדהים! רצפה שטיחים ומטבח פרקט, מרפסת, שני חדרי שירותים, מיקום טוב ופשוט תענוג. השותפים שלי כבר עבדו מס' חודשים בעגלות ולכן חלק מהציוד היה שלהם אך הם היו כל כך נחמדים שהם בישלו לי הכל.

בוקר למחרת קמתי לבוקר קריר (הכנה מראש אם אתם חושב לנסוע למינסוטה תתכוננו לחורף ארוך מאוד! ואני מתכוון ארוך) של התארגנות ומשם היישר ללמידה של הטקסטים שאומרים במכירה. מאוחר יותר הבוס שלי אסף אותי ולקח אותי לראות את הקניון לראשונה. הלם תרבות מוחלט! קניון שכולל 4 צדדים מפלצתיים בעל 4 קומות ופארק שעשועים עם רכבת הרים וגלגל ענק באמצע הקניון. אחרי סיור וצפייה באנשי המכירות הוותיקים יותר הגענו לחנות שלנו שיחד עם העגלות נחשבים כ4 מקומות עבודה לאנשי המכירות. יומיים אחר כך כבר הייתי מוכן להתחיל לעבוד.

מתחילים לעבוד

זוכרים לפני שטסתם שאמרו לכם שזה יהיה קשה ? פחדתם שתמצאו את עצמכם בעולם שלא מתאים לכם ? אז אתם לא מתארים בכלל עד כמה זה נכון ולא נכון. עבודה בעגלות זה עבודה קשה, שעות רבות על הרגלים, וכמובן המוטיבציה. היום הראשון להרבה אנשים זאת טראומה אמיתית. צריך להיזהר לא להטריד את הלקוח, לפנות אליו בנימוס אבל להיות איתו תקיף בצורה מעודנת (נשמע הזוי אני יודע) אבל עם זאת אתם פה למכור ולא לנהל איתו שיחת חולין. עכשיו הימים הראשונים זה להכיר את השטח, לראות מי הלקוחות שלך, ללמוד את השיטות השונות בכלל איך מסתדרים על העגלה. בימים הראשונים שלי היו לי עליות וירידות אבל היה קצת ניסיון.

טיפ קטן- Dress to impress. תשקיעו בלבוש שלכם כי זה מה שאתם משדרים בסופו של דבר. קלאס שווה לקוחות שיקנו בקלות.

בהמשך אתה לומד איך המוכרים האחרים עובדים-חלקם בלקקנות, אחרים בהיגיון (זה עובד!) וחלק פשוט עובדים עם האישיות הכובשת שלהם ;). ובכן פה צריך לזכור שגם כמה שאתה יכול להיות צ'רמר אתה גם חייב לדעת לתת בומבות שצריך!

מכאן הכל תלוי בכוח רצון שלך. אתה חייב להישאר מפוקס, חייב להישאר אופטימי ומעל הכל תמיד לזכור שהכל בראש. אחרי תקופה קצרה התחלתי לעבוד עם החבר'ה האחרים ולאט לאט הבנתי איך צריך להתמודד עם הלקוחות.

העבודה בשבוע הייתה מתחלקת ככה – שני-חמישי 10:00-9:00 כאשר ב9:20 צריך להיות למטה. שישי – 9:20 להיות למטה ומתחילים לעבוד מ10 עד שעתיים לפני כניסת שבת. שבת-אין עבודה ומבחינתכם הרווחתם יום חופש על חשבון המערכת (במידה ואתם לא דתיים). יום ראשון להיות למטה ב10:20 ועובדים מ11-7 בערב.

עצה קטנה-תשאלו! תמיד תשאלו, תסתכלו, תשמעו הדגמות ומעל הכל על תפחדו ללמוד מהמקצוענים.

שבת

בחברות אחרות לא היו מציינים לכם את השבת אבל פה זאת חוויה שאני חייב לציין. הכל מתחיל בחמישי בערב כאשר מתחילים הבישולים לקראת שבת בדירה של אחד מבעלי החברה. מתאספים החבר'ה על מנת לעזור בבישולים, לשחק בפלייסטיישן, לשתות קצת ובעיקר בילוי חברתי.

משם זה ממשיך היישר לשישי. כאשר חוזרים מהעבודה ומתארגנים לשבת ולאחר שנכנסת השבת הולכים בשעה שנקבעה לבית חב"ד של החברה שם יחכה לך הרב של החברה שינהל אתך דיאלוגים מעוררי מחשבה, הבעלים של החברה שיכבדו אותך בוויסקי ויריצו אתך צחוקים יחד עם חברותיהן ונשותיהן והילד של הרב יחד.

לאחר מכן מתחילה התפילה בנוסח חב"ד שתוך כדי מצטרפים עובדים אחרים של החברה על מנת להשלים לנו מניין. בסוף התפילה מתחילים לערוך את השולחן לקראת הארוחה שכוללת אין ספור סלטים, דגים ובשר באיכות גבוהה ביותר.

הארוחה כוללת כמובן הרמת כוסית של ויסקי על ידי אחד מבעלי הבית. הארוחה נמשכת ורוב החבר'ה כבר מתקפלים כך שנשארים בעיקר הדתיים. בד"כ הארוחה נגמרת ב12-1 בלילה אחרי ניקיון בית חב"ד.

למחרת, אנו קמים ומגיעים לעשות תפילת שחרית עצמאית בשבת בבוקר עד 12 בצהריים כאשר מי שנמצא ומסיימים את התפילה וקופצים על האוכל שנמצא יחד עם קצת אלכוהול לשבת. קיצר השבת לא נגמרת שגם כוללת בתוכה משחקי סנוקר בקומפלקס של העובדים/ שחיה של אחה"צ או אפילו טבילה בג'קוזי.

חיי החברה

כמו שציינתי מקודם בשבת חלק ניכר מהחברה זה החיי חברה שלנו. בחברה הזאת זה לא משנה אם אתה ים המלח או מחליקי שיער-כולם חברים! אתם תראו זאת כאשר תשבו בלילות בדירות של אחרים לאכול, ג'אם סשן עם הגיטריסטים, יציאות לבר ליד הבית ובמוצ"ש לא פעם יוצאים למועדונים של מרכז מיניאפוליס לחגוג עם החבר'ה הגדולים של יא-יא (אם שכחתי לציין עד עכשיו שם החברה של גרין קארט בארה"ב זה יא-יא).

בנוסף בתקופת חג ההודיה קצת לפני שהחודש העמוס של השנה מגיע יוצאים עם לימוזינות ושתיה למועדון במרכז העיר שבו אתם תחגגו ותשתו עד שוכרה ;). תכלס זה חוויה.

שותפים לדירה-תכירו מי סביבכם כדי שתוכלו לדעת עם מי אתם תחלקו את החודשים הקרובים.

תקופת החורף

אחרי חג ההודיה נפתחת התקופה של קריעת תחת-הכריסטמס! אתם תתחילו בבלאק פריידי שזה יום הקניות הגדול של השנה האמריקאית. אלפי לקוחות מסתערים לקנות כמה שיותר מוצרים ביום הזה-לכאורה גן עדן אבל תתכוננו כי כמה שהם יבואו יהיה יותר קשה לשכנע. צריך ספיד סייל.

אחרי זה מתחילים לעבוד מוצ"שים כחצי שעה אחרי צאת שבת עד 10 בלילה. תעבדו קשה, תעשו כסף-האמריקאים מתים על קניות בתקופה החגים! עד הכריסטמס אתם תעבדו כמו משוגעים ותנוחו מעט מאוד. בסוף התקופה אם עבדתם נכון אתם תעשו הרים של כסף. בסוף אתם תנוחו טוב מאוד ותתכוננו לינואר-החודש הכי קשה בשנה מבחינת מכירות!

כמובן אל תשכחו לצאת לחגוג את תחילת השנה האזרחית. המסיבות הם לא מהעולם הזה! עף לכם התחת!

עד פברואר תצפו לתקופה לא קלה. אפשר לעשות מכירות אבל הכמות שאתם כ"כ רגילים אליה מהכריסטמס לא תחזור בזמן הקרוב. החל מפברואר מתחילים לחזור הלקוחות. עכשיו בתחום ים המלח אני לא בקיא כ"כ אבל במחליקים מתחילים להגיע הבנות שמתכוננות לנשפים שלהן. עכשיו אם לא ציינתי עד כה במחליקי שיער אנו מוכרים גם תוספות שיער ופה נמצא הכסף הגדול! מכירות כאלו יכולות להניב מאות דולרים פר מכירה אז תעשו את החישוב שלכם כמה אתם תרוויחו פה.

בשבילי מרץ זה היה החודש הכי חזק שלי. במרץ התחלתי לעשות את הכסף האמיתי. באמצע-סוף פברואר חזר אחד מסוסי המכירה של החברה מחצי שנה בקליפורניה. הוא ואני התחלנו לעבוד ביחד ואני חייב להגיד לכם שהוא סוג של לימד אותי מחדש את הבסיס למכירות ומאז הצלחתי למכור בצורה טובה ממש. יחד עשינו מכירות מצוינות ועבדנו קשה ובזכות הבנות שהגיעו עם האימהות שלהם לקנות ולקנות. מכאן הרצף נשאר והכסף נכנס. חודש מרץ שברתי את תקרת הזכוכית שלי.

אחרי כן הגיע פסח שנתן לי קצת הפסקה. אחרי פסח נכנסנו למרתון מכירות.

מאי ועד הסוף

האמת שזה כבר די הסוף עכשיו שאני חושב על זה. עבדתי קשה וברצף עד סוף מאי שבו יצאתי לחופשה עם ההורים שלי שבאו לביקור. לאחר חזרתי לעבוד עד ה-7 ליולי. ד"א ב4 ליולי לא יודע אם הכי כדאי לכם לעבוד. רוב הקניון מלא בשבורים ובאסיאתיים.

דברים ששכחתי

אממ בוא נראה מה שכחתי? אהה כן. יש את העניין של הבונוסים. מכירות טובות שוות עוד כסף מתנה מהבוסים. כמו-כן יש לנו את האפשרות של להעביר לקוחות לספא. הספא של ים המלח זאת חנות אשר מכניסה המון אבל המון כסף! לקוחות שיעברו מכם לשם יקנו עוד דברים ואתם תרוויחו מהם. רק טיפ קטן – תבדקו טוב טוב כי ישנם אנשים חמדנים בעסק הזה (רק אומר).

ימי חופש- לרוב לא יינתנו לכם ואל תיקחו אותם בימים העמוסים. לפעמים יש לכם ימים קצת חלשים יותר אז תנצלו אותם. ימי חופש גם יינתנו לכם ב"רצון" ע"י המנהל שלכם אם הבאתם תוצאה נמוכה מאוד בסוף היום אתם תשבו בבית יום למחרת.

חזרה לקומפלקס מגורים-כמו שציינתי דירות מפנקות. מגיעות עם מטבח מסודר, מקרר, מכונת כביסה + מייבש בתוך הדירה והחברה שלנו דואגת לכם לוויי פיי בדירה. יש לכם חדר "חברה" של הקומפלקס שכולל מיני אולם קולנוע תכלס זה כיסאות מפנקים ומסך גדול עם מערכת קולנוע ביתית. באותו חדר יש לכם את שולחן הסנוקר שהזכרתי במה שכתבתי בפסקה על השבת. קרוב לשם נמצאת הספרייה שכוללת ספרים כמובן ו2 שולחנות עם מחשב ואינטרנט וממולה נמצאת הבריכה של הקומפלקס. אמנם לא גדולה אבל הבריכה היא תענוג ואני אישית הייתי שוחה שם 3 פעמים בשבוע. יחד במקום נמצא גם הג'קוזי שאפשר לשבת עם החברה ולשתות בירות בסופ"ש, למי שרוצה לשבת עם החברה בבילוי רומנטי בג'קוזי. ובתוך אותו מתחם גם יש סאונה יבשה. אחרי מתחם הבריכה יש לכם מכשירי כושר ומשקולות חופשיים אז פשוט תתאמנו.

עוד משהו אחרון לפני שאני אסכם, תטיילו באזור! הדירות ממוקמות 10 דק' הליכה מנהר המיסיסיפי. כן כן אותו נהר שחוצה כ"כ הרבה מדינות מתחיל במינסוטה אז אתם יכולים לשבת שם ולבלות. מינסוטה היא מדינה מלאת טבע אז בימי חופש מומלץ ללכת לטייל, קניות ובעיקר ליהנות.

סיכום

אם אתם מתלבטים? מפחדים? לא בטוחים? אל תעשו את זה כי אתם תמשיכו לפקפק בעצמכם עד שתפעילו את הראש וזה יכול להיות מאוחר מידי אבל אם אתם עקשנים, חריפים, אוהבים מכירות, לפנק את עצמכם ולחיות כמו משוגעים אז לכו לעגלות! הקשיים הפיזיים יעברו עם הזמן. בסופו של היום על הכל אפשר להתגבר עם כוח רצון ואמונה. יאללה חברים המון בהצלחה.

יאללה חברים המפתחות בפנים, תתניעו וסעו לדרך!

עבודה בעגלות

אם תשאלו כל אחד שמעוניין לטוס אל עבודה בחו"ל מהי העבודה שהוא שמע עליה הכי הרבה אז תהיה לכולם את אותה התשובה שהיא עבודה בעגלות.

עבודה בעגלות נחשבת לעבודה הכי פופולארית בקרב כל אלה המעוניינים לטוס אל עבודה בחו"ל, כיום ישנם עשרות אלפי ישראלים מסביב לעולם שהגיעו אל עבודה בעגלות.

כמה מקומות מאוד פופולאריים בקרב עבודה בעגלות : ארה"ב, אוסטרליה, קנדה ואירופה.

אפשר להגיד שבארה"ב ישנם ריכוז האוכלוסייה הגדול ביותר של עבודה בעגלות, כיום יש ברחבי ארה"ב אלפי חברות של ישראלים בכל מדינה ומדינה ברחבי היבשת וקשה מאוד להיכנס היום לקניון ולא לראות בו כמה עשרות ישראלים שהגיעו אל עבודה בעגלות שמתרוצצים אחרי לקוחות אמריקאים במטרה לשכנע אותם לקנות את המוצרים שלהם.

ברחבי ארה"ב בעלי העגלות יעשו הכל על מנת שאתם הישראלים תגיעו אליהם אל עבודה בעגלות, היום ישנה מצוקת עובדים גדולה מאוד ברחבי ארה"ב ולכן בעלי העגלות מוכנים לשלם הרבה מאוד כסף ולתת תנאים מפוצצים בשביל שתגיעו אליהם אל עבודה בעגלות, אנחנו מדברים על כרטיסי טיסה מהארץ בשווי אלפי דולרים, על דיור על חשבון החברה וכמובן על הבטחת הכנסה.

אפשר להגיד היום שהעבודה הכי משתלמת בשביל ישראלים שמגיעים אל עבודה בחו"ל היא כמובן עבודה בעגלות, רוב הישראלים שמגיעים אל עבודה בעגלות מגיעים ללא אישורי עבודה לעבוד בחו"ל ולכן האופציה הכי נוחה מבחינת כולם היא עבודה בעגלות.

רוב החבר'ה שטסים אל עבודה בעגלות הם חבר'ה צעירים שרק עכשיו השתחררו או סטודנטים בחופשה שרוצים להגיע לכמה חודשים, גם החיילים המשוחררים בדרך כלל מעוניינים להגיע לעבודה בחו"ל רק לכמה חודשים ולחסוך כסף למטרה שלהם ולכן העבודה הכי מתאימה זה עבודה בעגלות, לא צריכים להתחייב לשום דבר, אתם לא חותמים חוזה עם החברה וכמובן שאתם יכולים לעזוב ולעבור מתי שאתם רוצים בלי לתת דין וחשבון לאף אחד מבעלי או מנהלי החברה.

עוד סיבה מאוד חשובה שעבודה בעגלות נחשבת למבוקשת ביותר היא בגלל שבדרך כלל לא מרוויחים לפי שעה בעבודה בעגלות, השכר שמקבלים הוא בדרך כלל לפי אחוזים מהמכירות שלכם מה שאומר שכמה שאתם מוכרים יותר ככה אתם מרוויחים יותר, לרוב שיטת התגמול הזאת שווה מאוד ואנשים מגיעים רעבים לכסף כי הם יודעים שאין גבול לכסף שהם יכולים לעשות בעבודה הזאת אבל יש מקרים גם ששיטת התגמול הזאת מכניסה חבר'ה צעירים ללחץ והם מוצאים את עצמם מתקשים מאוד למכור ולא ממש עושים כסף בהתחלה.

עבודה בעגלות זה בהחלט לא לא עבודה קלה אומנם היא לא קשה מבחינה פיזית אבל קשה מאוד מבחינה מנטאלית, אתם חייבים לרצות מאוד לעשות כסף, חייבים לבוא רעבים לעבודה ולקום כל יום בבוקר כשאתם יודעים מה המטרה שלכם בראש, אסור לתת למצבי הרוח השליליים שלכם להשפיע עליכם במהלך העבודה כי אתם לא תצליחו למכור ותיכנסו עוד יותר למחשבות שליליות. 

המתכון להצלחה בעבודה בעגלות הוא בעיקר בידיים שלכם, החברה שאליה אתם מגיעים יכולה רק לעזור לכם בהתחלת הדרך ויכולה להכין לכם את הקרקע לעשיית הכסף, כל השאר תלוי במה אתם תעשו, באיך אתם תגיעו אל עבודה בעגלות כל בוקר ואיך תלמדו לעבוד בהתחלת הדרך.

אסור לכם להתייאש כי הרבה מאוד אנשים מתייאשים בהתחלת הדרך כשלא הולך להם, אתם חייבים להסתכל על אלה שעושים כסף, על אלה שעובדים הרבה זמן ומכירים את העבודה בצורה הכי טובה שיש, אלה יהיו האנשים שתלמדו מהם איך עובדים, שתלמדו מהם מהי בעצם עבודה בעגלות.

עבודה בעגלות

זה די ברור לכולם מהי העבודה שהכי הרבה ישראלים עובדים בה ברחבי העולם, עבודה בעגלות.

עבודה בעגלות קיימת סביב העולם כבר למעלה מ15 שנה, זה התחיל באירופה ובארה"ב במקביל לפני הרבה מאוד שנים והתפתח למדינות כמו אוסטרליה, קנדה ואפילו למקומות כמו קוסטה ריקה, ברזיל, תאילנד ואפריקה.

היום עבודה בעגלות נחשבת לפופולארית ביותר על ידי הישראלים שמגיעים אל עבודה בחו"ל, יש היום ברחבי העולם אלפי חברות של עגלות הפרוסות בכל מקום ובכל קניון, כל חברה כזאת מעסיקה עשרות ישראלים בדיוק כמוכם שהגיעו אל עבודה בעגלות.

עבודה בעגלות מושכת אליה הרבה מאוד ישראלים מכמה סיבות:

אחת הסיבות העיקריות היא שלא צריך שום אשרת עבודה בשביל עבודה בעגלות, רוב החברות של הישראלים ברחבי העולם מעסיקות ישראלים בצורה לא חוקית ולא דורשת מהם איזשהי אשרת עבודה או דרכון זר כלשהו.

עבודה בעגלות נחשבת למשתלמת ביותר מבחינת הכסף, המשכורות משולמות לפי אחוזים מהמכירות שלכם מה שהופך את הכל להיות תלוי בכם בלבד, החברה מכינה לכם את הקרקע להצליח ואתם ממשיכים משם בכוחות עצמכם.

עוד סיבה שהרבה מאוד ישראלים מגיעים אל עבודה בעגלות היא שהאפשרויות עבודה גדולות מאוד, אתם יכולים לבחור כל יעד בעולם שתירצו, כל מדינה וכל עיר ולמצוא שם חברה של ישראלים שתרצה לקבל אתכם לעבודה אצלהם, ברוב המקומות תהיה לכם אפילו בחירה יותר גדולה כאשר יהיו שם כמה חברות של עגלות והרבה מאוד ישראלים, אתם יכולים לבחור גם את המוצר שתירצו למכור, זה יכול להיות מוצרי ים המלח, מיישרי שיער, בשמים, צעצועים, כריות ועוד שלל מוצרים שהישראלים מוכרים בעגלות.

עבודה בעגלות ייחודית מאוד לישראלים שמגיעים מהארץ רעבים לעשות כסף, הישראלים שמגיעים אל עבודה בחו"ל ידועים כאנשי המכירות הטובים ביותר בעולם וזאת בגלל שיטת המכירה הייחודית שפיתחו הישראלים בעגלות.

כאשר אתם מגיעים אל עבודה בעגלות אתם מתחילים ללמוד את העבודה, בדרך כלל אתם תעזרו באנשים שוותיקים באותה החברה, אנשים עם ניסיון שיודעים בדיוק מה לעשות על מנת למכור ללקוח את המוצרים שלהם, במהלך הלמידה שלכם תלמדו את שיטת המכירה של הישראלים בעגלות, אין ספק שבהתחלת הדרך שלכם אתם תהיו בהלם אבל בהמשך אתם תראו שהשיטה עובדת, שיטת המכירה של הישראלים בעגלות היא מאוד אגרסיבית ונוקשת, אתם פונים כמעט לכל אחד שעובר על ידכם שנראה לכם שיש לו פוטנציאל שיקנה את המוצר שלכם ואתם מתחילים בעבודת המכירה.

במהלך עבודתכם בעבודה בעגלות אתם תראו שיש הרבה תלונות של לקוחות על הישראלים שעובדים בעגלות, מדברים בגסות, יותר מדי אגרסיביים, לפעמים הישראלים מגיעים למצב של אונס על העגלה, הכוונה שהם ממש אונסים את הלקוח לקנות את המוצר אפילו אם הוא ממש מתעקש שהוא לא רוצה או רוצה לחשוב על זה, אין מה לחשוש כי זה קורה כל הזמן.

עבודה בעגלות נחשבת למבוקשת ביותר כי אנחנו שומעים הרבה מאוד סיפורים, הרבה מאוד סיפורים של אנשים שהיו שם בעבודה בעגלות וחזרו עם סכומי כסף נחמדים מאוד בפרקי זמן קצרים, בעבודה בעגלות יש הרבה מאוד ישראלים מה שמקל על מי שמגיע מהארץ להתאקלם, אנשים סביבו יעזרו לו עם השפה, יעזרו לו במכירה על העגלה, העובדים הוותיקים ילמדו אותו את העבודה כמה שיותר מהר ובעלי החברה יעשו הכל על מנת שאותו עובד חדש יצליח.

זה כיף לנחות במקום שיש ישראלים סביבך ואתה מרגיש כמו בבית, ברוב החברות של העגלות עושים גם ארוחות משותפות של כל העובדים, ארוחות שישי, חוגגים את החגים ביחד כולם ובכלל יש אווירה טובה.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?