עבודה בלונדון

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

כמו בכל תחום עסקי או לחילופין כמו בכל תחום אחר בחיים, ישנם תמיד עליות וירידות. גם בתחום העבודה בחו"ל ישנם שינויים תכופים לעיתים קרובות ומפת הרווחים החודשית משתנה מפעם לפעם. אין ספק כי העבודה באנגליה בכלל והעבודה בלונדון בפרט נמצאים עכשיו בעלייה מתמדת וקרנם עולה ביותר. אז בטח אתם שואלים את עצמכם למה הרווחים בעבודה בלונדון כל כך גבוהים. התשובה המידית והראשונה היא כמובן המטבע החזק, מי שיוצא לעבוד בלונדון בעגלות או בכל מקצוע אחר אינו מרוויח בדולר ואפילו לא ביורו אלא בלירה שטרלינג (כל לירה שטרלינג שווה נכון ליום כתיבת המאמר 5.5 שקל). אז אם אתם חכמים בטח העליתם במוחכם שלמטבע החזק בלונדון מתווספות וודאי גם עלויות מחייה גבוהות מאוד, ואתם ממש צודקים, הכל יקר בלונדון ולא רק המוצרים שאתם מוכרים למקומיים ולתיירים הפוקדים את נקודות המכירה שלכם. אז סיכמנו כבר שיקר בלונדון אבל חשוב לדעת בעבודה לחו"ל תמיד כדאי שהמטבע יהיה חזק ותרוויחו הרבה גם אם זה אומר שתוציאו הרבה יותר. משום שהמגורים והוצאות המחייה בעבודה בלונדון כמה שלא יהיו יקרים באופן יחסי הם תמיד יהיו יותר זולים מהמחייה הרגילה שאמורה להיות במקום. שני מרכיבים עיקרים מהווים בדרך כלל את רוב עלויות המחייה שלכם בעבודה בחו"ל והם המגורים והאוכל כמובן. מכיוון שנגור עם שותפים ונקנה אוכל במשותף תמיד נוזיל את עלויות המחייה. באופן כללי אינני אוהב את ההשוואה אבל היא מתבקשת, מכירים את התאילנדים שמגיעים לארץ לעבוד? אז אתם הולכים לעבוד במקצוע הרבה יותר מכובד ולעבור חוויות הרבה יותר מטורפות ושוות אבל הם באים לפה בגלל שהמטבע של ישראל באופן יחסי יותר חזק משל תאילנד ואומנם אפשר לשאול הרי גם פה יותר  יקר להם לחיות, זה נכון אבל הם גרים ביחד ומבשלים ביחד וככה מצליחים להוריד את עלויות המחייה בצורה דרסטית.

מי יכול להצטרף לעבודה בלונדון?

כמו שאתם בטח יודעים לא צריך וויזה על מנת שתוכלו לטוס ללונדון. אבל חשוב לדעת אם אין לכם אישור עבודה מסודר אתם עובדים באופן לא חוקי ומסתכנים בסיבוכים עם רשויות ההגירה במדינה ובכל זאת בעבודה בלונדון רוב הישראלים עובדים בצורה שאיננה חוקית. אם יש ברשותכם אזרחות זרה אירופאית של אחת ממדינות האיחוד האירופי הנכם יכולים לעבוד בלונדון ובאנגליה בלי שום חשש.

מה מוכרים ואיך?

כמו שאמרתי כבר קרנה של לונדון עלתה לאחרונה בצורה בלתי רגילה מבחינת יעדים בעבודה בחו"ל ולכן תוכלו למכור בלונדון הכל, הבריטים ידועים בתרבות פיתוח וטיפוח הגוף ומטבע הדברים רוב המוצרים שתמכרו שם ישיקו לתחומי הטיפוח והיופי בין אם מדובר במוצרי קוסמטיקה של ים המלח ממש או במוצרים משלימים כגון מיישרי שיער ועוד. חשוב לזכור המכירה לאירופאים בכלל ולבריטים בפרט בעבודה בלונדון כוללת מכירה למקומיים ולתיירים ובכן בשני הנישות האלה המכירה שונה לגמרה מעבודה בחו"ל רגילה בשאר היעדים. מדובר באנשים מאוד מנומסים ומי שלא יסתגל לכך ימצא את עצמו בפירוש מוכר פחות טוב. אז תכניסו את הישראליות שלכם קצת ועשו לעצמכם טובה אמצו את המשפט "ברומא התנהג כרומאי".

שעות עבודה

חשוב לדעת כי אירופה נחשבת להרבה יותר רגועה מבחינת שעות העבודה, סביר להניח שתמצאו את עצמכם בבית כבר הרבה יותר מוקדם ממה שחשבתם בשעות אחר הצהריים המוקדמות בניגוד לעבודה בארה"ב וקנדה לדוגמה שם העבודה היא סביב ה-11 שעות ביום. זהו יתרון גדול ובולט בעבודה בלונדון למי שמכיר את עצמו בתור אחד שצריך קצת מנוחה בכדי לטעון מצברים לקראת היום הבא עליכם לטובה.

אפשרויות קידום

בעקבות הצמיחה של עבודה בעגלות בלונדון כפטריות אחר הגשם קיימות אפשרויות אמתיות ומהירות לקידום עצום בתחום. בעלי העגלות מחפשים מנהלי צוות, מנהלי מחסן, מנהלי שיווק, ועוד חבר"ה שאפשר לתת להם להקים עגלות תחתיהם אז מי שחולם להגיע רחוק אין ספק כי עבודה בלונדון יכולה להיות התשובה.

קצת על עבודה לונדון

לונדון היא כמובן בירת בריטניה והיא לא מאבדת ממעמדה כאחד היעדים המרוויחים ביותר בעבודה בחו"ל כבר שנים רבות. כמו שאתם יודעים אתם תמיד ממליץ למי שמתאפשר לו לטוס ולעבוד באחד מיעדי ארה"ב. דעתי לא השתנתה אבל כמו שאתם יודעים לכל כלל יש יוצא מן הכלל ולונדון במקרה הזה היא היוצאת מן הכלל. גם אם יש לכם אפשרות לטוס ולעבוד בארה"ב כדאי מאוד שתשקלו עבודה בלונדון.

לונדון היא עיר בירתה של אנגליה ומתפקדת כמטרופולין הגדולה ביותר בבריטניה. בלונדון חיים כיום יותר מ- 8 מיליון תושבים אך פוקדים אותה עוד עשרות מיליוני תיירים בשנה מה שהופך אותה ליעד תיירותי מוביל בעולם. אירופה עוברת כבר כמה שנים את משבר גוש היורו הנודע אך ישנם מדינות וערים שתמיד יצפו אל מעל המים בגלל סיבות רבות שאין זה המקום לפרטם. מה שחשוב לנו לדעת הוא שבלונדון גם התושבים המקומיים וגם התיירים הרבים לא מפסיקים לצרוך ולקנות מוצרים רבים. השפה המדוברת כמובן היא האנגלית אומנם קצת שונה מהניב האמריקאי אבל עדיין למי מבנינו שיודע קצת אנגלית לא תהיה בעיה להבין את האנגלית המדוברת באנגליה בכלל בלונדון בפרט.

מה ואיך מוכרים בעבודה בלונדון

היתרון המשמעותי ביותר בעבודה בלונדון הוא כמובן המטבע החזק בו שוכרים במקום. אל תחשבו דולרים וגם לא ביורו תעצמו את העיניים ותחשבו בבקשה בלירה שטרלינג, כל לירה שטרלינג שווה היום 5.59 שקלים!. חשוב גם לציין כי לונדון נחשבת למרכז עסקים בינלאומי המנקז אליו אנשי עסקים רבים מכל התחומים פעמים רבות הם צריכים לפצות על כך שהם בעבודה שעות ארוכות ומוצרי הקוסמטיקה שאתם מוכרים פעמים רבות נמצאים כפתרון מושלם. בלונדון נעבוד כ-8 שעות עבודה ביום בקירוב למעט כמובן תקופת החגים והכריסמס שבהם אם נגיד את האמת כנראה שלא תרצו להפסיק אף פעם וגם שתלכו לישון תחשבו על המכירות שאתם הולכים לעשות ביום למחרת.

מי יכול לעבוד בלונדון אזהרה

לא משנה מי דיבר אתכם ומה הציעו לכם אל תעבדו בלונדון בלי אישורים מתאימים. מי שיכול לעבוד בלונדון ללא כל בעיה זה כמובן בעלי האזרחויות מהאיחוד האירופי או מי שהוציאו לו אשרת עבודה לסטודנט אנא ממכם בדקו את הנושא בשבע עיניים. השלטונות הבריטים לא נעימים בדברים האלה.

אפשרויות קידום בעבודה בלונדון

אין ספק כי אפשרויות הקידום לבעלי אזרחות אירופית בלונדון הן רבות יותר מכל העבודות בחו"ל באירופה. לונדון בפרט ואירופה כולה עוד לא מיצו את הפוטנציאל הגלום בהם ולכן נשאר מקום לעוד עגלות חדשות במיקומים ויעדים חזקים אחרים. אם יש לכם שאיפות להתקדם וביום מן הימים לנהל עגלה או אפילו לפתוח אחת משלכם לונדון היא בחירה מצוינת עבורכם לעבודה בחו"ל. התנאים והמגורים בלונדון הם סטנדרטים בעבודה בחו"ל וברמה גובה מי שעובד בעיר עצמה וגר בה ברוב המקרים לא יזכה ליהנות מבריכה או גקוזי בתוך הקומפלקס עצמו בניגוד לרוב יעדי העבודה בחו"ל בעולם וזאת בגלל יוקר המגורים הושרר בלונדון. אם חשוב לכם החדר כושר והבריכה תוכלו לעשות מנוי חודשי שיעלה לכם כ-80 לירות שטרלינג בחודש.

לסיכום

אין ספק כי עבודה בלונדון היא משתלמת ביותר, אם באתם לונדון בכדי להרוויח הרבה כסף אין ספק שתוכלו להגשים את מטרתכם ולהתקדם. בלונדון תוכלו להרוויח יותר מ- 20,000 ₪ בחודש.

שיהיה בהצלחה.

עבודה בלונדון נחשבת היום ליעד מאוד פופולארי על הישראלים המעוניינים לצאת אל עבודה בחו"ל, מעל ל15,000 ישראלים טסים מדי שנה אל עבודה בלונדון.

אחת הסיבות העיקריות שישראלים מעדיפים להגיע אל עבודה בלונדון היא שאנגליה מאוד קרובה לישראל, לונדון נחשבת לאחת מהערים התיירותיות ביותר בעולם ומגיעים מליונים מכל העולם מדי שנה לבקר באתרים המפורסמים בלונדון.

עוד סיבות שהרבה מאוד ישראלים מגיעים אל עבודה בלונדון היא שהיא בסך הכל 4 שעות טיסה לשם, כרטיס הטיסה מאוד זול, לא צריכים שום ויזה או אשה מסויימת בשביל להיכנס אל אנגליה,  ישנן הרבה מאוד חברות שמחפשות אחר ישראלים שרוצים להגיע אל עבודה באנגליה.

אל עבודה בלונדון מגיעים בעיקר ישראלים המגיעים אל עבודה בעגלות או עבודה בציורי שמן, ישנן הרבה מאוד חברות של ישראלים שמחפשות אחר ישראלים שאפתנים שרוצים להגיע ולעשות כסף, ידוע שהמטבע באנגליה הוא הליש"ט והוא נחשב למטבע הכי יקר היום, זאת גם אחת הסיבות שהישראלים אוהבים להגיע אל עבודה בלונדון.

האוכלוסיה האנגלית אוהבת מאוד את הישראלים ואת היהודים בפרט, האנגלים ידועים כאוכלוסיה חמה וברוב אזורי לונדון ישנם הרבה מאוד עשירים, לונדון ידועה כאחת הערים העשירות ביותר בעולם עם האוכלוסיה העמידה ביותר באנגליה, שווה מאוד להגיע אל עבודה בלונדון ולהתערבב אל מול האוכלוסיה הזו, אפשרי לעשות כסף רב בעבודה בלונדון ועשרות אלפי ישראלים לא טועים כשטסים מדי שנה אל עבודה בלונדון.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?