5 טיפים חשובים לעבודה בחו"ל בתקופת הכריסמס

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטים

הגיעו בזמן 

הכריסמס הוא בתאריך ה-25 לדצמבר ואני בטוח שאם הגעתם למאמר זה אתם יודעים שבכריסמס אפשר להרוויח סכומים שאנשים פה בארץ רק חולמים עליהם. אם שמעתם על אנשים שעושים 8,000$ ויותר בעגלות תדעו שהסיפורים האלה הם לא בדיות אלא סיפורים אמתיים לגמרה. אבל כמו בכל מקצוע אחר גם כאן נדרש מאתנו להיות חכמים, זה נכון שבתקופת הכריסמס מאוד קל למכור בעגלות בחו"ל, אנשים פשוט יחטפו לכם דברים מהידיים ללא כל מאמץ וזה בכלל לא אגדה אך כמו בכל דבר תמיד אפשר יותר ולכן החכמים מבנינו שעוד לא התנסו בעבודה בחו"ל במכירות מעולם יגיעו חודש או רצוי אפילו חודשיים לפני החג על מנת שיוכלו להשתפשף בשיטת העבודה הנכונה ביותר, ככה ניתן להגיע לתקופת החגים יותר מוכנים לגרוף את הדולרים לתוך הכיסים.

דעו לקראת מה אתם הולכים

כבר הזכרתי שניתן להרוויח משכורות של 40,000 ₪ ויותר בתקופה זו אבל שלא תחשבו שזה עבודה קלה, בתקופת החגים מדובר פעמים רבות על עבודה מסביב לשעון ולפעמים גם שש עשרה או שמונה עשרה שעות ביממה. לכן מומלץ ביותר שתגיעו מוכנים נפשית ופיזית למאמץ של חודשיים. תדעו מראש לאן אתם הולכים תנשמו עמוק ותמלאו מצברים, לא יהיה לכם זמן לבילויים או כל זמן פנוי אחר בדומה לעבודה בחו"ל בשאר השנה, אם תהיו כולכם בתוך המשימה.

תחליטו שאתם שם

העבודה בחו"ל בתקופת הכריסמס שונה מכל דבר אחר שאתם מכירים, בהרבה מהחברות שאני מכיר כל עניין ההדרכה והטריינר נדחה, פעמים רבות אפילו למנהל אזור שלכם לא יהיה זמן עבורכם ובטח שלא למנהלים הראשיים. עליכם להבין הכריסמס משול לתקופת זמן מוגבלת בה ניתן לאסוף יהלומים מהרצפה, ולכן כולם עסוקים בלעשות כסף עבור כל השנה ולאף אחד כמעט לא יהיה זמן עבורכם. כמובן שאי אפשר להכליל ולהתייחס לדבריי באופן גורף אך אני מניח שבשביל חלק ממכם זו תהיה הרגשה קצת לא נעימה ויכול לחול משבר, אני אומר מראש אם אתם רוצים לקבל את הבטחתי להצלחה בכריסמס רק תחליטו שלא משנה מה אתם נשארים למשך החודשיים הקרובים, אין לי ספק שבסוף תודו לי.

אין הזדמנות שנייה

ההחלטה איפה לעבוד בעבודה בחו"ל היא קריטית תמיד אך בכריסמס היא אפילו יותר, אין כאן הזדמנות שנייה אם מספיק לכם להרוויח 5,000 דולר בחודש עבודה סביר להניח שתעשו את זה גם בלי להתמקצע אבל למי מאתנו שמעוניין לגרוף עשרות אלפי דולרים בתקופה זו חשוב מאוד שתשבו עם עצמכם ותחשבו מה מתאים לכם למכור, בניגוד לכל השנה שם נמצא כי מוצרי הקוסמטיקה הם המובילים ביותר, בתקופת החגים נפתחים דוכנים שפעמים רבות יכולים לגרוף הרבה יותר לאנשים המתאימים לכך. דוגמה מצוינת הם עגלות הצעצועים שקמות לרוב רק בתקופת הכריסמס ומצליחות לגרוף מכירות של מיליונים. העבודה בעגלה מסוג זו לא דורשת כמעט פנייה לאנשים אלא הפעלת המשחק והגימיקים באופן בולט והלקוחות כבר יבואו אליכם. מי שאוהב ילדים וילדים אוהבים אותו כדאי שישקול את האופציה הזו ברצינות.

תרצה לשמוע מעוד מעסיקים?